Medaile a sportovní figurky - nákup online

Pokud pořádáte soutěže a hry v jakékoli disciplíně, pro plné vychutnání vítězství je třeba významné umístění ocenit formou vítězného poháru, medaile, sportovní figurky nebo diplomu.

Pokud plánujete nebo dokonce pořádáte jakékoliv soutěže, jistě víte, že soutěžící očekávají nějaké ocenění. A nemusí se jednat o věcný či peněžitý dar. Soutěže jsou pořádány především pro zábavu, ale soutěžící ocení, pokud získají za dobré umístění medaili, diplom nebo vítězný pohár. Různé soutěže se pořádají prakticky v čemkoli a vy sami můžete zorganizovat soutěže pro děti, pro Vaše přátele či kolegy z práce. Všude tam se věnováním pohárů soutěžícím velmi zavděčíte.

Radost z vítězství

Každý kdo někdy pořádal jakoukoliv soutěž pro malé děti ví, jak se radují z každého obrázku, z čokolády nebo samolepky. A jakou radost z vítězství mají, když získají takovou cenu, jako je** medaile, pohár anebo diplom**. Honem se utíkají pochlubit svým kamarádům, rodičům, babičkám a dědečkům. A podobnou radost mají i sportovci, kteří se utkali například mezi městy, vesnicemi nebo mezi pracovními skupinami v zaměstnání.

Výběr sportovních trofejí

Pokud se chystáte pořádat jakékoliv soutěže, nezapomeňte si včas** zajistit ocenění** pro ty nejúspěšnější. Nakupovat můžete on-line na internetu a že je z čeho vybírat. Můžete si zakoupit medaile, sportovní poháry v mnoha sériích a pokud si přejete speciální poháry, jsou vám nabízeny také sportovní poháry na objednávku. Součástí pohárů jsou také poklice k pohárům a štítky k pohárům a figurkám. Figurky lze vybírat podle provozovaného sportu a lze také dokoupit podstavce pod figurky. Pro vítěze jsou samozřejmě určeny medaile a také lze je nabízeno mnoho možností. Můžete si zakoupit medaile pro kompletaci, vybírat medaile podle sportu a vybírat lze také stuhy k medailím, různé emblémy pro medaile apod. Vítězové soutěží jistě ocení také skleněné trofeje a plakety, skleněné trofeje s komponenty, skleněné sportovní plakety, skleněné krystaly nebo luxusní skleněné trofeje.

Diplomy, plakety a trofeje** **

Žádná soutěž se neobejde bez pořádného diplomu nebo plakety a tak můžete vybírat i v tomto segmentu z mnoha variant. K dispozici j** ** sou** ** vám napřík** lad **dřevěné sportovní plakety, diplomy s komponenty, diplomy grawerton, diplomy gravitované nebo zajímavé dárkové obaly pro diplomy. Jako klasickou odměnu pro vítěze jakékoliv soutěže lze bezesporu označit diplomy papírové, které vám prostě nesmějí chybět. Tyto diplomy jsou nabízeny v klasickém formátu A4 a jsou předtištěné. Pokud chcete vítězům udělat opravdu radost a pozdvihnout prestiž soutěže, nezapomeňte na krabičky pro medaile. Krásnou vzpomínku na sportovní soutěž budou jejich účastníkům připomínat upomínkové trofeje. Může se jednat o klasické plastové trofeje nebo si můžete pořídit různé upomínkové krabičky. Pro opravdové sportovce jsou pak určeny krásné sportovní věnce, ale potěší také různé dárkové a upomínkové předměty, dárky s potiskem nebo kovové talíře.

Sportovní trofeje pro všechny účely

V obchodě naleznete sportovní poháry a sportovní trofeje opravdu pro každou příležitost. Můžete si přát poháry pro společenské akce, poháry pro kulturní akce, poháry a trofeje pro chovatele psů, koček, holubů a další. Poháry jsou dodávány pro sportovní akce pořádané jednotlivci, školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě také firmami. Sportovní poháry jsou v různých barevných provedeních a materiálech. V nabídce naleznete poháry zlaté, stříbrné, ale také poháry skleněné. V sortimentu také naleznete: medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, figurky plastové, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, ale také certifikáty. Nabídka výrobků a služeb je velice rozsáhlá a proto neváhejte specializovanou prodejnu kontaktovat. Nutno dodat, že sportovní poháry a trofeje jsou určeny pro radost a nejsou tedy určeny k nalévání nápojů a k jiným potravinářským účelům.

Sportovní poháry

Podle typu sportovních pohárů jsou montovány v kombinacích plast + kov + mramor. Samozřejmostí je možnost umístit na pohár štítek, emblém ražený nebo tištěný, technologií grawerton, pokud je na poháru místo pro jeho umístění. Ke každému poháru je možnost dodat poklici dle průměru kalichu. Vybírat můžete z mnoha typů sportovních pohárů, ale můžete si přát také sportovní poháry na objednávku, kdy je obdržíte obvykle do 14 dnů od objednávky, pokud se nachází v centrálním skladu. Tyto typy pohárů jsou dováženy na přání v požadovaném množství. I zde je samozřejmostí možnost umístit na pohár štítek, emblém ražený nebo tištěný,

technologií grawerton a ke každému poháru je možnost dodat poklici dle průměru kalichu.

Údržba sportovních pohárů

Sportovní poháry jsou většinou kompletovány z více komponentů a jsou spojeny šroubovinou. Pro výrobu komponentů se používá plast, kov, mramor, dřevo, sklo a také resin. Plastové a kovové díly jsou barevně pokoveny a nedoporučuje se vystavení trofejí na přímém slunci několik dní.

Čištění pohárů, medailí, figurek a trofejí provádějte pouze prachovkou a nebo můžete použít flanelový vlhký hadřík. Nedoporučuje se chemické čištění (benzín, líh atd), v žádném případě nepoužívejte myčku nádobí. Při dodržení základních podmínek budou vaše trofeje i v budoucnu stále jako nové.

Medaile a stuhy

Můžete si také přát medaile pro kompletaci nebo medaile dle sportu. Jednotlivé typy medailí jsou vyrobeny z kovu, ražením nebo strojním odléváním. K medailím si můžete vybrat emblémy ražené, tištěné technologií grawerton a je vám nabízen také velký výběr stuh v šířkách 1cm a 2cm.

Dárky s potiskem

V oblasti dárkových a upomínkových předmětů můžete věnovat různá kuličková péra, zapalovače, butylky, přívěsky na klíče, vlaječky a další sortiment s potiskem na přání. Potisky na předměty se provádí podle druhu produktu již od jednoho kusu a maximálně od 20kusů u propisek. Jedná se o přímý potisk předmětů a profesionální firma neúčtuje žádné přípravné ani grafické práce. Stačí zaslat logo, obrázek, text nebo fotografii. Firma si neúčtuje ani žádnou barvu zvlášť. Mezi dárky s potiskem patří například propisky, dárkové sety, vizitkáře, přívěsky na klíče, plastové zapalovače, odznaky nebo sportovní vlaječky

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11363 (cesky-magazin.cz#157)


Přidat komentář