Běžecké pásy výběr

Rádi byste začali na sobě pracovat, nehledě na to, zda se blíží konec roku, tj. doba, kdy rekapitulujeme a dáváme si předsevzetí? Nejste však zrovna těmi, kteří by se hrnuli do posilovny plné nadšenců? Pak si můžete přinést posilovnu k Vám domů.

 

Nemusíte však kvůli tomu vyklízet některý z pokojů, či do každé místnosti umístit určitý stroj. Bohatě si totiž vystačíte s multifunkčním cvičebním strojem, kterým je běžecký pás. Obliba běžeckých pásů úměrně stoupá s poznáním jejich výhod. I Vy se z nich můžete těšit. Stačí si jen vybrat takový běžecký pás, který Vám bude vyhovovat, a který Vám dá důvod k cvičení.

Běžecké pásy – vhodné nejen pro domácí cvičení

Běžecké pásy je možné spatřit v již zmíněných posilovnách. Častokráte je však také můžete spatřit v hotelových komplexech, wellness zařízeních, kde jsou součástí nabídky pro hotelové zákazníky. Vedle komerčního použití se však běžecké pásy také hodí pro použití domácí. Nic Vám tak nemusí bránit, abyste si vždy, když budete mít čas, chuť, odhodlání, zacvičili. Nebudete se muset nijak složitě připravovat, dopravovat, abyste mohli cvičit, a udělat něco pro Vaši fyzičku a lepší vzhled i pocit. Stačí si vzít na sebe jen pohodlné oblečení, vhodnou obuv, mít po ruce láhev s vodou, a to je prakticky vše. Pak již jen stačí využít možností, které běžecký pás nabízí.

Možnosti běžeckých pásů

Pokud jste se doposud problematikou běžecký pásů nezabývali, pak Vás možná překvapí množství typů běžeckých pásů, ze kterých si budete moci vybírat. Samotný výběr však nenechejte na náhodě. Můžete se sami pustit do prostudování parametrů jednotlivých běžeckých pásů. Můžete však také požádat o odbornou pomoc, kterou Vám jistě poskytne ten, který prodejce, specializující se na běžecké pásy.** Možnosti běžeckých pásů** jsou totiž poměrně široké. To, co spojuje běžecké pásy, je možnost si vybrat z řady programů. Nemusíte však nijak složitě dumat, jak na to. Jsou totiž běžecké pásy, které mají i přednastavené programy.

Parametry běžeckých pásů

Na které parametry běžeckých pásů je dobré se zaměřit? K stěžejním parametrům, které by Vás měly zajímat, patří rychlost běžeckého pásu – míra elektronického zdvihu běžecké plochy – výkon motoru – protiskluzovou běžecké plochy – existence snímače tepové frekvence – možnost zdvihu u rukojetí – možnost nastavení rychlosti – existence LCD displeje pro sledování času, vzdálenosti, spálených kalorií, rychlosti, tepové frekvence – existence bezpečnostního klíče – existence koleček pro lehký transport – nosnost. To jsou prakticky základní a současně stěžejní parametry, které Vám napoví, zda běžecký stroj, který máte před sebou, ať už fyzicky, nebo v e-shopu, bude pro Vás ten pravý.

Volba běžeckého pásu podle našeho očekávání

Kromě uvedených parametrů je dobré si položit otázku, co od cvičení na běžeckém pásu očekáváte. Jsou totiž běžecké pásy, které jsou vhodnější pro kondiční běh pro spalování tuku, nebo zpevnění svalových partií. Pak jsou běžecké pásy vhodné pro běžecký trénink. Ty volí spíše aktivní sportovci. Co se týká programů běžeckých pásů, pak se Vám nabízí také různé typy od manuálního ovládání, až po běžecké pásy, které Vám automaticky nastaví rychlosti dle Vaší momentální polohy při sportu, podle tepu srdce aj. Čím vychytanější model běžeckého pásu si vyberete, tím z většího přínosu se budete moci těšit. V každém případě je však dobré zvolit kvalitní běžecký pás, který Vám vydrží dlouhá léta bez poruch, místo volby levnějšího modelu, který může být také jen sezónní, či nesplní Vaše očekávání.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11387 (cesky-magazin.cz#509)


Přidat komentář