Autosalon Audi, Škoda, Volkswagen, Seat, Porsche - Ostrava a Opava

Bez automobilu se dnes obejde jen málokdo. Životní styl, nutnost dopravy do zaměstnání, do školy i na nákupy nutí rodiny mít často i dva automobily. V jakém autosalonu je však koupit a co vám autosalon nabídne navíc?

Nabídka autosalonů

Dnes je dobré si před koupí automobilu ujasnit nejen, jaké auto vlastně chcete, ale také jaké má mít vlastnosti, doplňky, výbavu, co má umět a mimo to, i kde ho chcete koupit. Nabízí se dvě varianty. Koupě ojetého vozu a nového. Pak je nutné vědět, kde chcete vůz koupit. Ne vždy je nutné koupit nový vůz v autosalonu a ojetý vůz v autobazaru. Často je lépe obrátit se na** autosalon**, který nabízí kompletní a komfortní služby v širokém zásahu. Zde najdete nabídku nových vozů, ojetých, zánovních, autoservis a mnohé další služby. Jde o autosalon, který si svého zákazníka váží, a proto nabízí široké služby v jednom místě. Tak si můžete najít autosalon, kde koupíte klidně jedno auto nové a druhé ojeté či zánovní a o obě se vám zde postarají, ať již jde o servisní prohlídky nebo o sezonní prohlídky, či různé drobné i větší opravy.


Jaké služby najdete v autosalonu?

Tak samozřejmě nabídku automobilů zmíněných značek a všech možných typů od nových vozů, přes akční a skladové modely až po vozy ojeté. Výběr je opravdu velký. A samozřejmě větší o to, že vybírat lze na více pobočkách. Zajímavé jsou i služby, které zahrnují prodej i financování, služby pro handicapované občany, zapůjčení svatebních vozů, mytí a čištění vozů a odtahovou službu. Servisní služby, včetně prodeje náhradních dílů a provedení STK jsou samozřejmostí.

Nové, akční a skladové modely

Výhodou nových vozů je, že si je můžete sami nakonfigurovat a autosalon vám je přichystá k odběru. Tak budete mít vůz podle svých představ a v ceně, kterou si zvolíte. Nevýhodou je, že na takto vybíraný vůz musíte chvíli čekat. Pokud na automobil spěcháte, můžete využít i modelů, které má autosalon na skladě. Jde o výhodnou záležitost. Tyto automobily jsou často za výhodnou cenu a zároveň je možné je odebrat téměř hned. Vybírat můžete z akčních modelů, kde je jasně stanovená nižší cena, povětšinou velmi výhodná nebo ze skladových vozů, které jsou ihned k odběru. Prostě si necháte udělat nabídku prodejcem, a vůz, který vám padne do oka, si po vyřešení financování odvezete. Stejně to můžete udělat i z pohodlí svého domova. Na** internetových stránkách** autosalonu si pod záložkou skladové modely, vyberete vůz, který potřebujete, a pak si navolíte kritéria. Z výčtu vozů pak zvolíte ten váš, který se vám líbí, a zamluvíte si ho v autosalonu. Pak stačí jen vůz přijet zaplatit a převzít.

Zánovní a ojeté automobily

nabídce autosalonu najdete i takové vozy, které jsou velmi málo jeté, téměř nové, a jejich cena je více než příznivá. Jde o vozy, které sloužily k předvádění, jako vozy náhradní, tedy byly půjčovány těm, kdož měli automobil v servise nebo to mohou být vozy, které byly vráceny pro neplacení leasingu.

Služby spojené s koupí automobilu

Kvalitní autosalon vám vůz nejen prodá, ale zároveň vám nabídne veškeré služby, které s prodejem a koupí automobilu souvisejí. Můžete tak přímo v autosalonu sjednat koupi na leasing nebo spotřebitelský úvěr. Můžete dokonce své staré auto použít jako protihodnotu a snížit tak cenu nového vozu. Přímo v autosalonu můžete sjednat havarijní a zákonné pojištění. Autosalon ve spolupráci s policií vám zajistí také označení rádia a pneumatik. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis. A nakonec ještě taková maličkost. Nový vůz si můžete nechat dovést k předání na vámi určené místo. To vše vám zajistí váš autosalon. Vy budete ke koupi potřebovat v případě, že jste soukromá osoba, doklad totožnosti, nejčastěji občanský průkaz. Pokud budete kupovat automobil na objednávku, pak většinou je třeba složit zálohu, pokud budete financovat leasingem nebo spotřebitelským úvěrem, pak potřebné podklady. Platit samozřejmě můžete v autosalonu platební kartou.

Nákup automobilu jako fyzická osoba

Pokud bude váš nový vůz sloužit k podnikání, pak budete potřebovat výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list, občanský průkaz jednatele či fyzické osoby a plátci DPH také Osvědčení o registraci. Samotné financování vozu je stejné jako pro soukromé osoby.

Služby pro handicapované

Lidé s různým stupněm postižení, či se zdravotními problémy potřebují speciálně upravený automobil. Výběr takového automobilu není lehký. V autosalonu vám pomohou nejen s výběrem vozu podle vašeho typu postižení, ale i se zpracováním žádosti o státní příspěvek, zajistí veškeré úpravy vozu a další služby spojené s koupí. Tedy pomohou s výběrem financování, pojištění, dokonce pokud to je zapotřebí zajistí i autoškolu. Samozřejmostí je následný pravidelný servis vašeho nového vozu. Navíc ke koupi vozu jsou i další služby, které jsou zdarma.

Pravidelný servis

Autosalon je nejen autorizovaným prodejcem, ale i autorizovaným servisem. Proto na pravidelné garanční prohlídky nemusíte nikoho hledat, ale zajede přímo do autosalonu. Zde vám provedou kontrolu, ale i potřebnou výměnu kapalin a dalších částí. Až vám skončí záruka vozu, pak vám právě zde poskytnou i pozáruční servis. Na pravidelné prohlídky se vyplatí jezdit dvakrát do roka s každým vozem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11383 (cesky-magazin.cz#263)


Přidat komentář