Tepelná čerpadla pro bytové domy

Jednou z atraktivních možností jak ušetřit významnou část nákladů za vytápění domácností, je využití tepelného čerpadla. Jde o zařízení, která úspěšně získávají užitečné teplo k vytápění z přírody.

Klasické vytápění?

Ceny za energie stále stoupají. A nejen u nás, ale v celém světě. Bohužel jejich navyšování my spotřebitelé nemůžeme nijak ovlivnit. Jediné, co opravdu můžeme, je změnit přístup k vytápění a k získávání energie. Pro vytápění svých domů můžeme místo klasických zdrojů volit zdroje alternativní. Jako nejvýkonnější a také nejúspornější se jeví tepelné čerpadlo pro bytové domy.

Tepelná čerpadla se opravdu vyplatí!

Vývoj tepelných čerpadel pro bytové domy jde neustále a nezastavitelně dopředu. Tepelná čerpadla pro bytové a panelové domy, která se prodávala před 10 lety, jsou dnes naprosto zastaralá a jejich výkon je oproti těm dnešním malý. Dnešní moderní tepelná čerpadla jsou nejen** spolehlivější**, ale zejména mají mnohem vyšší účinnost, vyšší topný výkon, ale také příjemnější cenu. Proto je dnes výhodnější než kdykoli předtím pořídit a zprovoznit vhodné tepelné čerpadlo prakticky pro jakýkoli objekt, v němž chcete uspořit velkou částku za vytápění a ohřev teplé vody. Nabídka typů a volitelnost výkonu dovoluje zvolit pro jakýkoli dům optimální konfiguraci celé soustavy tak, aby se tepelné čerpadlo svým provozem co nejdříve zaplatilo, náklady na jeho pořízení se vrátily a pak již přinášelo jen úspory.

Tepelné čerpadlo - Alpha Teplo s.r.o.

Dnešní moderní** tepelná čerpadla** pro bytové domy lze zapojit do novostaveb, tedy do nových rozvodů, ale i do rozvodů starších, která již po léta pracují. Přičemž tyto starší rozvody nijak nesníží účinnost tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo není omezeno ani velikostí objektu, tedy budovy, kterou má vytopit a ohřát zde obyvatelům vodu. U bytového domu se prostě jen vybere odpovídající typ tepelného čerpadla. A navíc, dnešní tepelné čerpadlo obyvatelům nepřináší pouze teplo a teplou vodu. V horkých letních měsících také chladí obytné prostory. A to je více než příjemné.

Tepelné čerpadlo v bytových domech

Právě bytové domy a panelové domy mají vysoké náklady na energie. I když dům zateplí, vymění okna, stále ještě jsou náklady dosti vysoké. Investice do tepelného čerpadla nejen sníží náklady těchto domů, ale zpříjemní bydlení i v teplých měsících roku. S výpočtem správného typu tepelného čerpadla pomůže firma AlphaTeplo s.r.o. Její specializací jsou právě** tepelná čerpadla pro bytové domy**. AlphaTeplo s.r.o. nabízí špičkové produkty světového výrobce, které umí snížit okamžitě náklady bytového domu na teplo a ohřev vody až o dvě třetiny. Tepelná čerpadla, která firma nabízí, se navíc vyznačují tichým chodem a mají nadstandardní záruku až 7 let.

Realizace tepelného čerpadla pro bytvoé a panelové domy

Tepelná čerpadla jsou nabízena pro vnější, ale i vnitřní provedení. A právě tepelná čerpadla pro vnitřní provedení jsou přímo předurčena pro bytové a panelové domy. Jde o špičkové produkty s vysokými výkony, za udržení velmi nízké hlučnosti pod 50dB. Před realizací vnitřního tepelného čerpadla pro bytové domy je nutné nechat vypracovat kvalitní energetické vyhodnocení domu, na základě kterého je pak vybráno a nainstalováno tepelné čerpadlo. Vše však za vás může vyřídit firma, která vám tepelné čerpadlo dodá a nainstaluje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11734 (cesky-magazin.cz#293)


Přidat komentář