Stavby na klíč - Jihomoravský kraj

Plánujete postavit, zateplit nebo rekonstruovat dům nebo dřevostavbu? Pokud si chcete ušetřit spoustu starostí a času, zajímejte se o možnost realizace výstavby domů na klíč.

Každý, kdo měl co do činění se stavbou jakéhokoliv objektu vám potvrdí, že jej čekalo ještě před zahájením výstavby domu spoustu starostí s administrací. Jednak je nutné zařídit spousty kroků k vyřízení stavební povolení, a během vlastní stavby domu je problém nutná koordinace činností spousty firem. Jednoduché řešení přináší výstavba domů na klíč.

Než začnete stavět - zajištění projektu, stavebního povolení

Ještě dlouho před zahájením stavby vašeho vysněného rodinného domu je třeba vyřídit řadu povolení, obejít spousty úřadů, zajistit projekt a další potřebné dokumenty. Teprve až ten poslední z nich je kýžené stavební povolení, které vás opravňuje k započetí stavebních prací. Bohužel tento kolotoč není jednoduché absolvovat, a spousta stavebníků nechá vše raději na dodavatelské firmě. Rychlé řešení se jmenuje výstavba domu na klíč.

Kompletní výstavba domu, zajištění dokumentů Jihomoravský kraj

Stavba domu na klíč je ideální řešení. Nemusíte se o nic starat, vše potřebné zařizuje firma za vás. Stavění domů na klíč je určeno všem, kteří touží po tom, aby výstavba probíhala rychle a bez komplikací. Stavební firma nejen postaví od základů až po střechu (v některých případech včetně vybavení interiérů), ale postará se o veškeré potřebné dokumenty. Vy jen budete čekat, až vám firma váš vysněný rodinný domek předá k nastěhování. Výhodou pro vás je, že jednáte pouze s jednou firmou. Ta už si umí zajistit veškerou činnost sama včetně koordinace práce partnerských firem.

Jak rodinný dům na klíč vybírat

Vše je velmi jednoduché. Výběr rodinného domu začíná prohlédnutím katalogu domů. Na výběr nejvhodnějšího typu rodinného domu samozřejmě nejste sami. Stavební firmě sdělíte požadavky, představy či parametry domu, například velikost či výšku domu, zastavěnou plochu, počet místností apod. Firma, která stavby rodinných domů na klíč nabízí, má v této oblasti bohaté zkušenosti, a ochotně vám vše potřebné vysvětlí. Ideální situace nastane, pokud tato firma nabízí také projekční činnost. V takovém případě nejste omezeni katalogem, ale můžete si přát úpravy stávajících projektů nebo si můžete nechat vytvořit zcela nový dům. Následně budete se stavební firmou podepisovat smlouvu o dílo, na jejímž základě je možné realizaci zahájit. Smlouva o dílo na stavbu rodinného domu na klíč je pro vás zárukou pevné ceny a termínu předání stavby.

Výběr stavební firmy v Jihomoravském kraji

Velmi důležité je vybrat zkušenou a spolehlivou stavební firmu. Soustřeďte se jednak na cenovou nabídku, ale zejména na její reference. Pokud se může pochlubit např. tím, že zvládá projekty jako jsou výstavba a rekonstrukce škol, obchodních center, administrativních budov apod., pak je dobré jméno firmy zaručeno. Určitě stojí za to podívat se webové stránky stavební společnosti a zjistit, zda je majitelem certifikací, a zda nabízí komplexní služby. Dodavatelská firma vám může nabídnout zajištění stavebního dozoru (můžete si najmout nezávislý stavební dozor), který vás bude zastupovat při odborných rozhodnutích. Může vám nabídnout také úsporné systémy pro vytápění a ohřev vody a další služby.

Rekonstrukce rodinných domů a bytů Jihomoravský kraj

V rámci kompletního servisu vám může stavební firma zrealizovat rekonstrukci rodinného domu či bytu, koupelny, kuchyně, nebo si můžete přát jakékoli stavební úpravy bytového interiéru a kancelářských prostor. Zkušená stavební firma vám umí nabídnout vizualizace prostor, vyřídí za vás ohlášení stavby či stavební povolení, pomůže vám při financování stavby, umí realizovat rekonstrukce na klíč. Rekonstrukční práce mohou probíhat v podstatě v jakémkoli typu stavby. Může se jednat o stavební práce v novostavbě, dřevostavbě, rodinném domě nebo si můžete přát třeba rekonstrukci chaty. Rekonstrukce na klíč představuje rychlé a jednoduché řešení, kdy firma zajistí zednické a obkladačské práce, obloží kuchyňskou linku a koupelnu, vydláždí schody, terasy, přístupovou cestu, zateplí dům apod.

Jihomoravský kraj sádrokartonářské práce

Stavební firma nabízející sádrokartonářské práce vám může postavit nové příčky či předsazené stěny, zrealizovat sádrokartonové nebo minerální stropní podhledy apod. Výhodou sádrokartonu je rychlost realizace, nízká cena** a téměř neomezené možnosti – ze sádrokartonu lze vytvořit třeba oblouky. Sádrokarton nabízí možnost dalších povrchových úprav, instalaci zapuštěného osvětlení, zakrytí rozvodů elektroinstalace (nebo vzduchotechniky), čímž odpadá složité zasekávání do stropu či stěn. Samozřejmostí je současné použití izolačních materiálů, čímž dochází k zateplení objektu a úspoře za energie.

Zateplování domů na jižní Moravě

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukční práce, je vhodné zrealizovat také stavební úpravy v podobě tepelné izolace budovy – zateplení fasády. Stavební firma provádí zateplování fasád pomocí dodatečné izolace jak u rodinných, tak u obytných či panelových domů. Je jasné, že zateplení zabraňuje vzniku plísní a rosení, čímž se eliminuje eroze obvodového pláště a zabrání dalšímu chátrání objektu, ale současně dochází ke zlepšení izolace proti hluku. Pravda je, že zateplení domu něco stojí, ale za zlepšení kultury bydlení a zvýšení tepelné pohody určitě stojí. Zateplený dům navíc šetří výdaje za topení, takže náklady se vám brzy vrátí.

Dřevostavby, nízkoenergetické rodinné domy jižní Morava

Velice oblíbeným typem domů jsou dřevostavby - nízkoenergetické rodinné domy, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Stavební firma, která zajišťuje dodávku dřevostaveb, vám může nabídnout jak typizované domky, tak i individuální výstavbu dřevostavby. Zajistí kompletní servis od projektu, přes vyřízení stavebního povolení až po samotnou výstavbu a financování.

Montáž ocelových a hliníkových konstrukcí

Pokud se hovoří o výstavbě objektů, pak si většina z nás představí dům z klasických i moderních materiálů nebo dřevostavby. Opravdu zkušená stavební firma se zaměřuje také na průmyslové stavby, komerční či obchodní prostory. Tato stavební činnost představuje zejména dodávky a montáže ocelových nebo hliníkových konstrukcí a prosklených fasád. Stavební firma touto technologií montuje budovy a haly z oceli a hliníku pro administrativu, průmysl, sklad, logistiku, recyklaci nebo pro komerční využití, pro obchodní centra apod. Tímto způsobem je možné realizovat světlíky (obloukové, schedové a sedlové světlíky), RWA klapky a zařízení pro odvod tepla a kouře. Montované stavby představují také hliníkové konstrukce prosklených fasád (systémy Schüco, Reynaers , Hueck, Wicona) a opláštění PUR panely apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11751 (cesky-magazin.cz#528)


Diskuze a zkušenosti

Jan Hubalovsky | 27.12.2013 17:37
Re: Stavby na klíč - Jihomoravský kraj Dej te ruce pryč od této firmy jsou to velcí podvodníci včele s Václavem Arnoštem a Michaelou Rennerovou. Ruce pryč.

pozor | 28.12.2013 17:15
Re: Stavby na klíč - Jihomoravský kraj Tj. slabé je to banda,která nic neumí paraziti slabé slovo nic neumí a první setkání Vás utvrdí v tom co tady píšu jsou to lidé,kteí dělájí stavebnictví ostudu nic neumí hvalně jim neplatte vyhozené peníze

pozor | 28.12.2013 17:16
Re: Stavby na klíč - Jihomoravský kraj Tj. slabé je to banda,která nic neumí paraziti slabé slovo nic neumí a první setkání Vás utvrdí v tom co tady píšu jsou to lidé,kteí dělájí stavebnictví ostudu nic neumí hvalně jim neplatte vyhozené peníze

Anonym | 28.12.2013 17:16
Re: Stavby na klíč - Jihomoravský kraj Tj. slabé je to banda,která nic neumí paraziti slabé slovo nic neumí a první setkání Vás utvrdí v tom co tady píšu jsou to lidé,kteí dělájí stavebnictví ostudu nic neumí hvalně jim neplatte vyhozené peníze


Přidat komentář