Dřevostavby a truhlářské práce okres Jablonec nad Nisou

Kvalitní práce truhláře, pokrývače, tesaře, ale i klempíře je s mírnou nadsázkou nedocenitelná. Pokud nábytek, ale i střecha slouží po léta, jistě se vyplatí investovat a za práci dobře zaplatit.

Dřevostavby a truhlářské práce okres Jablonec nad Nisou

 

V okrese Jablonce nad Nisou nabízí firma pana Otty Vávry stavbu dřevostaveb i truhlářské práce. Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky. Firmu pana Vávry si můžete objednat na

  • stavbu dřevostaveb (pergoly,altány,zahradní domky,krovy), 
  • truhlářské práce (dveře z masivu, nábytek i kuchyně na zakázku,dřevěné schody),
  • Tesařské práce,
  • Klempířské práce a Pokrývačství.

S panem Ottou Vávrou se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Pro sjednání schůzky využijte

  • telefonní číslo: 723982069 či
  • e-mailovou adresu: otto.vavra@centrum.cz .

Firmu pana Vávry Vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Kvalitní a poctivá práce je k nezaplacení. Stejné je to u nábytku a vůbec celkově výrobků ze dřeva, kterých je obrovské množství. Nejen klasický nábytek, ale i zahradní nábytek včetně zahradních staveb, jako jsou pergoly, altány a mnoho, mnoho dalšího. Jenže dnešní trh je přesycen levným, i když nekvalitním zbožím a lidé ve snaze ušetřit tak takové produkty kupují, bohužel jim však dlouho neslouží. Proto co se týče nábytku, nebo jiného vybavení, které má sloužit dlouhá léta, nejlépe napořád, je vhodné raději značnou částku připlatit a investovat do pevnější konstrukce a poctivé práce.

Dřevostavby

Pergoly, altány, zahradní domky

V posledních letech dost často lidé hledají místo svého odpočinku po práci právě na zahrádce u svého domu. Proto také na zahradě v případě dobrého počasí tráví mnoho času. Dřevostavby Tím pádem se poohlížejí po vhodném nábytku, ale také přístřešcích a dalších možnostech, jak místo své zahrady zvelebit. Ideální jsou právě altánky, nebo zahradní domky, které také dost často slouží i jako odkladiště zařízení, strojů nebo zahradního nábytku a jiných potřeb. Hodně jsou také oblíbené pergoly, které dodají i poněkud fádní zahradě takový nebývalý ráz a zahrada tak hned vypadá lépe, zajímavě a sympaticky.

Zahrada jako místo pro všechno

Lidé si někdy pletou pojmy, a ač mají na mysli pergolu, pak hovoří o altánu. Proto je potřeba si pojmy ujasnit a vědět co chtít, než zdlouhavě a nekonečně vysvětlovat, co si vlastně chceme na zahradu nechat vyrobit. Altán je obvykle ozdobná stavba na zahradě, která je samostatná a je pevně zastřešená. Až snad na jisté výjimky je otevřená, to znamená, že nemá žádná okna. Dost podobnou stavbou je pergola s tím rozdílem, že ani tak nejde o okrasnou stavbu, a hlavně není pergola většinou zastřešená. Je pravdou, že dost často si lidé nechávají pergolu dělat na terasu k domu a tu pak zastřešují, ale jsou i samostatné pergoly na zahradách, jež jsou bez střechy a slouží jako jistá ozdoba, respektive k dalším aktivitám spojených s popínavými rostlinami, které se vypínají právě na pergole. Zahradní domek je zas stavba, plně zastřešená a zazděná, často ze dřeva, která slouží právě jako úložiště pro materiál, který je běžně k použití na zahradě – sekačky, hrábě, lopaty, nebo gril, houpačka, slunečník a jiný nábytek.

Výměna střechy není jen o taškách

A nejde jen o zvelebení, ale také například při výměně střechy na domě je nutná kvalitní a dobrá práce od poctivého pracovníka. Přece jen dřevěná konstrukce střechy ponese celou váhu následně pokládaných tašek a stěží ji unese ledabyle postavené a nepříliš upevněné krovy. Ty musí být obzvlášť pevné a silné, aby tak pevně seděly a střecha sloužila plně svému účelu. Práci poctivého tesaře neodvede jen tak někdo. Musí znát potřebné parametry a také kvalitně práci odvést. Takže rozhodně se vyplatí si v této záležitosti připlatit za opravdu dobrou práci, než se smířit s průměrem a poté naříkat nad děravou střechou.

S panem Ottou Vávrou se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Pro sjednání schůzky využijte

  • telefonní číslo: 723982069 či
  • e-mailovou adresu: otto.vavra@centrum.cz .

Firmu pana Vávry Vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Truhlářství

Dveře z masivu, nábytek i kuchyně na zakázku, dřevěné schody

I přes to, že je trh dobýván levnými výrobky a vybavením, přece jen dost lidí raději dává přednost masivnímu provedení nábytku, ale i třeba dveřím. A těm obzvlášť, protože vstupní dveře do domu musí přece být dominantní, pevné a silné. Ty musí být z masivu. To, co lidé dost často objednávají v truhlářských dílnách, jsou schody, dřevěné schody z masivu.

Klasickým zděným schodům odzvonilo a přece jen dřevěné schodiště je méně náročné na prostor a také se dá mnohem lépe uzpůsobit interiéru, což u betonových schodů není až tak možné. Dřevěné schody vypadají hezky, mají několik možností a jsou moderní. Na míru je schopen každý dobrý řemeslník vyrobit přesně takové, jaké se vám hodí.

Nábytek dle přání

Do moderního interiéru patří i moderní nábytek. Dnes se již nenosí mít obývací stěnu plnou všemožných zákoutí, ale úložné prostory objemné a pak jednoduchý TV stolek. Zkrátka je moderní minimalismus, tedy žádné lapače prachů, ale vše jednoduše, nenápadně a hlavně ne zbytečně. Proto si nechávají lidé dělat nábytek, zejména skříně na míru, tedy velké šatní skříně od podlahy až ke stropu, umístěné nenápadně a velice příjemné v interiéru, kde se dá uložit mnoho potřeb, a přitom nic není na očích. Takový nábytek je nejen hezký, ale také praktický.

Tesařství

Jak moc je důležitá poctivá práce kvalitního tesaře se mohl přesvědčit každý, kdo jednou přišel o střechu z důvodu právě nedobré práce nějakého nepoctivce, přezdívaný jako tesař. Vždy, když si někoho na tuto práci najímáte, je především nutné více než cenu se dívat na práci, co umí a jaké má reference a samozřejmě tou nejlepší možností je získat doporučení od známých. Díky tomu je možné mít právě to nejlepší, co může být. Známí vám jistě podají informace, kolik je taková stavba stála a tak již předem můžete počítat s tím, co bude následovat.

Klempířství

A když už střecha, tak se vším všudy a to znamená i s pracemi okolo všeho ostatního. Pokud tesař má znalosti a praxi i v oboru klempířství, je to právě to nejlepší, co může být, díky tomu tak máte o práci na střeše postaráno. Případně bude tesař znát a mít kamarády v oboru, takže vám i takového pracovníka doporučí rád. Klempíř se stará zejména o okapy, jejich správné umístění a také umístění oken a dalších potřeb na střeše mimo klasické tašky.

Pokrývačství

Ty má na starosti právě pokrývač, jež udělá dobrou práci tak, že vám nikdy nebude do domu zatékat. Někdy se zdá práce pokrývače nenáročná, ale to velice jen klame. Je pravdou, že dost často jsou tyto obory spojené a pokud již někdo potřebuje novou střechu, bude zapotřebí nejen tesaře, klempíře, ale i pokrývače a tak dost často se oboru slučují do jednoho a tak vznikají firmy, které se širokosáhlým oborem zabývají.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11759 (cesky-magazin.cz#637)


Přidat komentář