Výškové práce - Příbram

Nedělá Vám dobře pohyb ve výškách? Přesto se nechcete spokojit se zašpiněnými okny, vybledlou, potlučenou fasádou, zrezlým okapem? Rozhodně nemusíte překonávat Vaši fobii. Můžete se obrátit na specializovanou firmu, která nabízí výškové práce.

Kromě toho, ani překonání fobie by samo o sobě nestačilo. Jen těžko byste se mohli pustit například do umývání oken, opravy fasády, nátěrových prací, pokud byste nebyli „zajištění“ a nedisponovali kvalitní horolezeckou technikou, lešením apod. Obrátíte-li se však na fundovanou firmu, pak nejenže budou Vaše okna ve výškové budově zářit čistotou, ale nebudete muset složitě shánět a kupovat zmíněné náčiní a vybavení.

Výškové práce Příbram

 

Práce ve výškách

Od nízkých jednopodlažních chaloupek, stejně jako od nízkých firemních budov se pomalu, ale jistě upouští. Stále častěji je tak možné spatřit nově postavenou výškovou budovu, ale také rodinný domek, řešený minimálně do patra. Pokud jste byli při vybudování Vašeho nového domova, či firmy, hotelu aj., pak Vám kompletní stavbu mohla zajišťovat jedna firma, a to tzv. na klíč. Dokud pak však září čistotou a novotou, není třeba se prakticky o nic starat. Vnější vlivy, zub času, ale i naše míra starostlivosti se však podepíší na tom, že bude třeba přistoupit k čištění, opravě, modernizaci aj. Na pracovním trhu ovšem najdete firmy, které zajišťují výškové práce. S takovou odbornou firmou bude opětovně Váš domov, firma, hotel aj., čistý a zrenovovaný.

Nabídka výškových prací

Výškové práce PříbramPrakticky vše, co se nachází v určité vzdálenosti od země, je možné považovat za výškové práce. A tak rozsah výškových prací je značně bohatý. U specialisty na výškové práce si tak můžete například objednat čištění, nátěry fasád – izolaci dilatačních spár u panelových domů – ochranu proti holubům – montáž hromosvodů – mytí oken – výměnu skel ve výšce - kácení stromů – montáž reklam – nátěry konstrukcí – rekonstrukci historického objektu – montáž vzduchotechniky – opravu střechy aj.

Výškové práce – kvalita a bezpečnost zároveň

Při výběru firmy, která nabízí výškové práce, si dejte trochu toho času, abyste měli jistotu, že máte před sebou skutečné odborníky. Jakým způsobem profi firmu na výškové práce poznáte? Kupříkladu na základě toho, že zaměstnanci firmy dodržují patřičné bezpečnostní standardy, ale také jsou odborně vyškolení, disponují kvalitní horolezeckou technikou, mohou se pochlubit kladnými referencemi aj.

Mytí oken ve výškách

Jen málokterá budova, a to dokonce i ta průmyslová, není opatřena nějakým tím oknem. Spíše se můžeme setkat s větším počtem oken, a to především u výškových budov. Důvod je celkem nasnadě. Díky oknu si můžeme užívat nejen výhledu, ale také denního světla, o ušetření za svícení nemluvě. Jenže špína, prach, ptačí trus a další nečistoty se oknům nevyhnou. Bydlíme-li v rodinném domku, či bytě, pak se do mytí oken povětšinou pouštíme sami, a to zhruba 2x, či 3x za rok. Při mytí si vystačíme se židlí, stoličkou, nebo rozvíracím žebříkem. V případě oken u výškové budovy bychom však s takovými „pomocníky“ jen těžko vystačili. Zde je zapotřebí buď lešení, nebo horolezecká technika.

Způsob mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškáchCo se týká lešení, pak to sice možné je, ale manipulace s ním, jeho montáž, následná demontáž je však značně zdlouhavá. Krom toho, pokud potřebujete umýt okna skutečně u výškové budovy, tj. nebavíme se zde o nějakých čtyřech, pěti patrech, pak by se Vám takové mytí oken za pomoci lešení značně prodražilo. Mnohem efektivnější, levnější, ale také bezpečnější je mytí oken za pomoci horolezecké techniky. Firma může přistoupit k ručnímu výškovému mytí, nebo také vysokotlakému mytí, a to za pomocí WAP.

Montáž hromosvodů

Doposud nepřišel nikdo s ničím lepším, co do ochrany objektu před úderem blesku. Řeč je o hromosvodu. Mohlo by se tak trochu zdát, že hromosvod patří k přežitku. Rozhodně tomu tak není. Pokud byste jaksi opomněli nechat si k Vašemu domku, chalupě, firmě namontovat hromosvod, nejenže byste dali do sázky zdraví a životy lidí, kteří se v daném objektu pohybují, ale také by Vás čekala nemalá pokuta.

Odborná montáž hromosvodů

Do montáže hromosvodů se může pustit jen firma, která má na to oprávnění. Navíc musí montáž probíhat v souladu s veškerými platnými normami. I v případě montáže hromosvodů, využívá firma na výškové práce, kvalitní horolezecké techniky. U řady firem, které se zabývají montáží hromosvodů, si můžete objednat nejen montáž, ale také servis a údržbu.

Nátěry a opravy fasád

Vizitkou nás lidí je nejen naše chování, vzhled, upravenost, čistota oblečení, ale také čistota, upravenost obydlí, případně firmy. A u posledního jmenovaného se na chvíli zastavíme. Vybudovali jste si, nechali postavit, či zakoupili rodinný dům, firemní budovu? Vše nové vypadá tak čistě a nedotknutelně. Jenže, je tu opět čas a vnější vlivy, které se na novosti podepíšou. A pak bude jen čistě na Vás, zda budete zašpiněnou, znečištěnou, vybledlou fasádu přehlížet, nebo se rozhodnete pro její „očistu“, případně nový nátěr, opravu.

Důležitost starání se o fasádu u firemní budovy

Pokud mluvíme o firemní budově, pak počítejte s tím, že si stávající, ale i potenciální zákazníci, klienti, partneři, všímají každého detailu, než přistoupí k uzavření obchodu, objednávky. Pokud by jejich pohled spočinul na zanedbané budově, pak také mohou nabýt dojmu, že i Vaše služby, produkty budou disponovat nevalnou kvalitou.

Nátěry a opravy fasád

Otázka bezpečnosti u havarijního stavu fasády

V řadě případů je dokonce nutné přistoupit k opravě, či rekonstrukci fasády. Jedná se o tzv. havarijní stavy, kdy by také mohlo dojít k odloupnutí a spadnutí kusů omítky. A nebudeme snad ani domýšlet, co by se stalo, kdyby takový řekněme kilový, či více hmotnostní kus omítky spadl na hlavu kolemjdoucího, či přicházejícího.

Způsob čištění, opravy fasády

Pro** čištění, opravu**, ale tNátěry a opravy střechaké nátěr fasády využívají firmy horolezeckou techniku, ale také lešení. Tam, kde není možné využít horolezeckou techniku, přistupují firmy k postavení lešení. Uvidíte, jak se budete těšit z nového kabátu fasády. Obrátíte-li se na profi firmu, pak budete mít zase, stran fasády, na pár let vystaráno.

Nátěry a opravy střech

V podstatě, to co platí pro fasádu, platí i pro střechu. I když jste se rozhodli pro pořízení kvalitní krytiny, nebo jste se nastěhovali do postaršího objektu, přijde čas, kdy bude zapotřebí střechu nově natřít, opravit. I v tomto případě se obraťte na specialisty, kteří mají s touto výškovou prací zkušenosti. Nejenže odvedou kvalitní práci, ale také za ni budou ručit. Vy tak budete mít jistotu, že Vám doslova nebude kapat do domova, firmy. A i když vypadá romanticky si dát pod kapající střechu hrnce na zachycení vody, je lepší tento scénář přenechat filmovému průmyslu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11578 (cesky-magazin.cz#333)


Přidat komentář