Výškové práce - Praha

Horolezecká technika umožňuje provádět výškové práce i tam, kde to jinak nelze. Znakem těchto prací je rychlé provedení, finanční úspora a absence nutnosti klasického lešení.

Výškové práce

Práce ve výškách většinou je možné provádět pomocí vysokozdvižné plošiny či speciálních lešení. Jde však o velmi náročné zajištění a i samotná stavba lešení není jednoduchá. Proto se vyplatí ve výškách využít firem, které se na tyto činnosti specializují a provádějí pomocí** horolezecké a speloogické techniky**. Tito specialisté mají nejen zkušenosti, ale jsou vyškoleni nejen nato, jak se ve výšce pohybovat, ale i na různé profesní práce.

Výškové práce - Praha

Výškové práce - Praha

Výškové práce si můžete objednat i přímo v Praze, a to u firmy pana Otto Moňoka- Výškové práce HaM Praha. Tato firma nabízí své služby již od roku 1991 a za tu dobu si získala řadu spokojených a často i stálých zákazníků, kteří se na firmu pravidelně obracejí a také ji doporučují dále. V nabídce služeb najdete** shoz sněhu a ledu ze střech, otloukání rampouchů, nátěry střešních konstrukcí, klempířské práce, opravy a nátěry střech, montáže a demontáže reklam, kominické práce, montáže hromosvodů, ochran proti ptactvu, fasády a také kácení stromů**. Na nabídku služeb se můžete podívat na internetových stránkách firmy www.vyskove-prace-ham.cz. Do firmy se lze také rovnou vypravit, najdete ji na adrese Hlavatého 662, Praha - Háje, 149 00. Pro objednávku služeb, nebo i pro informace o nabízených službách můžete využít e-mailovou adresu omonok@seznam.cz, nebo telefonní číslo +420 603 435 852.

Shoz sněhu a ledu ze střech

Pokud začne padat sníh, znamená to blížící se kalamitu. Je-li sněhu více, pak začínají problémy. Tím prvním jsou zaváté cesty a hned druhým jsou zatížené střechy, kde sníh může spadnout přímo nReference - střechya chodník nebo cestu a ohrozit kolemjdoucí. Stejné je to i s rampouchy, které rostou na okapových rourách. Sníh je pak třeba shodit a rampouchy otlouci. Někdo říká, že zasněžené střechy s rampouchy jsou krásné, ale je třeba si uvědomit, co taková střecha nese ve městě za nebezpečí. Lépe je tedy nechat odborníky, aby sněhovou a ledovou nadílku vyřešili včas.

Nátěry střešních konstrukcí

I zde se počítá s prací odborníků na výškové práce. Střešní konstrukce ostatně jinak než z lana nenatřete. Lešení je většinou nedostatečné a zároveň i velmi drahé. Ostatně platí, že čím vyšší lešení, tím vyšší cena. U nátěrů pomocí speciální horolezecké techniky tedy ušetříte. Navíc nátěry budou vždy perfektní. Specialisté na práci ve výškách si velmi zakládají na kvalitně odvedené práci.

Klempířské práce

U vysokých budov je lépe přenechat klempířské práce odborníkům na práci ve výšce. U těchto profesionálů se snoubí horolezecká šikovnost s řemeslným umem. Ostatně na střeše vám tito odborníci pomohou s lecčím. Vymění i natřou okapy, a opraví je. Provedou kominické práce. Opraví a natřou různé druhy střech. Bez problémů vymění na sedlové střeše střešní krytinu. Na rovné střeše provedou novou izolaci, natřou oplechování, opraví či instalují světlíky.

Výškové práce - PrahaKominické práce

Vyčistit komín je u velmi vysokých budov náročné. Provést jeho opravu či nové vložkování, je ještě složitější. A poněvadž tyto práce nelze provádět ze spodu komína, tak je nutné objednat je u odborníků na výškové práce.

Montáže hromosvodů

Stejné je to i u** hromosvodů**. Dnešní soustavy hromosvodů se poněkud liší od předchozích. Mají více jímacích tyčí a často se instalují i různé přepěťové ochrany. Zde opět pomohou profesionálové.

Reklamy, montáže-demontáže

Mnoho domů ve městech slouží k reklamě. Její instalace i demontáž je opět prací pro odborníky na výškové práce. Pro ty není problémem za pomoci lana bezpečně chodit po kolmé zdi a instalovat, či opravit, co si zákazník přeje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11664 (cesky-magazin.cz#480)


Přidat komentář