Výroba nábytku na míru - Třebíč a okolí

Již se nemusíme spoléhat pouze na sortiment, který nám nabízí nábytkářské prodejny a řetězce. Nábytek na míru má své nesporné výhody. Nejenže si můžeme vybrat materiál a odstín, který doladí interiér našeho domova.

Nábytek na míru můžeme doslova na milimetry zakomponovat do jednotlivých místností. Efektně tak využijeme příslušné místo a současně ušetříme další prostor. S nábytkem vyrobeným na míru, si nemusíme tzv. zastavět celý byt. Využít můžeme například vestavěné skříně, nebo kuchyňskou linku s vysokými skříňkami a zabudovanými spotřebiči.

Nabídka nábytku v prodejnách a u výrobce nábytku

Zavítáte-li do kamenné, ale také virtuální prodejny s nábytkem s jasným cílem nákupu konkrétního kousku nábytku, pak nemusíte nic pořídit. Slabým místem kamenných prodejen je nedostatek prostoru. Jejich cílem je nabídnou potenciálním zákazníkům na malé ploše co nejvíce kousků nábytků. Ovšem, málokde se setkáte třeba s nabídkou deseti, či více botníků, konferenčních stolků, kuchyňských linek aj. Spíše najdete v prodejně „od každého něco“. Ovšem, můžete si příslušný nábytek objednat z katalogů. To Vám však moc nepomůže, protože i taková nabídka je značně limitovaná. A kromě toho vybraný nábytek, který by Vám třeba seděl rozměrově, by nemusel vyhovovat rozměrově.

A tak není divu, že se odcházející potenciální zákazníci z prodejny obrátí na firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku. Mohou totiž očekávat, že nábytek, který si nechají vyrobit, bude přesně podle jejich představ.

Modernizujeme domov novým nábytkem

Při modernizaci domova se nám nabízí tolik možností. Jak by se Vám líbila nová, moderní a na míru vyrobená kuchyňská linka? V takové kuchyni by se pak vařilo jedna radost. A co si nechat také vyrobit kvalitní masivní stůl, který by designově i rozměrově padl do kuchyně? Nebo se potýkáte s nedostatkem úložného prostoru? Pak efektivním řešením může být vestavěná skříň se standardními otevíracími, nebo zasouvacími dveřmi. A takto bychom mohli pokračovat. Každou místnost je možné vylepšit novým nábytkem. Záleží na Vás a Vašich finančních možnostech. Modernizace může být postupná, nebo kompletní.

Výroba nábytku na míru – Třebíč a okolí

Máte promyšleno, co prvního byste si přáli? Pak již jen zbývá vybrat si zkušenou firmu, která Vám vyrobí nábytek dle Vašeho přání. Jste-li z Třebíče a okolí, pak se můžete obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka. Firmu najdete na adrese Březník 61, 675 74 Březník. U pana Jiřího Kafky si můžete objednat kuchyňskou linku, vestavěnou skříň, interiérové dveře, dětský nábytek, ale také nábytek do kanceláře, postele aj. Pro firmu Jiří Kafka prakticky neexistuje nábytkový kousek, který by Vám nevyrobili. Navíc si můžete vybrat, zda budete chtít masiv, lamino nebo dýhovanou dřevotřísku.

Co Vás jistě potěší, je nabídka vyhotovení 3D návrhu. Můžete přijít s představou, jak má vypadat budoucí nábytek, a to ve formě náčrtku či výstřižku z časopisu. Představu Vám pak firma přiblíží do detailu vypracovaným 3D návrhem. Prakticky se tak budete moci těšit z Vašeho budoucího nového nábytku ještě dříve, než se do něj vůbec firma pustí. Jak 3D návrh, tak přesné zaměření a cenový rozpočet obdržíte ZDARMA. Tím však nabídka Truhlářství Jiří Kafka nekončí. Po vyhotovení nábytku nebudete muset shánět firmu, která by Vám nábytek domů dopravila a sestavila. Truhlářství Jiří Kafka Vám nejen vyrobený nábytek dodá, ale také zajistí montáž spotřebičů, včetně kompletního zapojení ZDARMA. O dalších výhodách, které můžete čerpat, když využijete služeb Truhlářství Jiří Kafka, se můžete dočíst na webových stránkách http://www.truhlarstvi-kafka.cz/. Na uvedených stránkách se také můžete inspirovat z již realizovaných zakázek.

Budete-li chtít využít služeb Truhlářství Jiří Kafka, pak si můžete dohodnout konzultační schůzku na telefonním čísle +420 777 349 563. Poptávku nebo dotazy můžete také zaslat na e-mail truhlarstvikafka@seznam.cz.

Altán na míru

Vestavěné skříně

Také máte ten pocit, že nemáte možnost Vaše věci uložit přehledně? Je na vině nedostatek úložného prostoru? Ať chceme, nebo ne, časem se věci, kterých se nechceme jen tak zbavit, nastřádají. Váže nás k nim nějaká vzpomínka, máme je pro strýčka příhodu aj. Vyhodit věci je tak lehké, ale může se stát, že týden, měsíc po vyhození zjistíme, že bychom věc upotřebili.

Nejen Ti, co bydlí v panelovém bytě, řeší nedostatek možností, jak prakticky a přehledně uložit věci. Pokud i Vám se kupí ve skříních věci, můžete problém vyřešit efektivně, a to díky vestavěným skříním. Díky nim můžete maximálně využít prostor. A že jsou vestavěné skříně nudné a nemoderní? Díky moderním materiálům a možnosti kombinace korpusu, výplně dveří, kování a doplňků, se z „obyčejné“ vestavěné skříně může stát dominantní prvek Vašeho interiéru. Ať už se bude jednat o předsíň nebo ložnici. Vestavěnou skříní je také možné efektivně přepažit jednotlivé místnosti.

Kuchyňské linky

Dosluhuje Vám současná kuchyňská linka? Pokukujete po moderních linkách s vestavěnými spotřebiči? Nebo Vás čeká stěhování? Pak je zřejmé, že si současnou kuchyňskou linku nevezmete s sebou. Ta totiž standardně zůstává v původním bytě, domě.

Tak, jako v případě vestavěných skříní, i u kuchyňských linek je možné zaznamenat významnou změnu. A to nejen z hlediska vzhledu, ale také materiálu, funkčnosti a vnitřního uspořádání. U kuchyňské linky si můžete nechat udělat takové vychytávky, jako například zpomalování při zavírání dvířek. Otočné a výklopné držáky aj.

I kuchyňskou linku si můžete nechat vyrobit na míru a přesně podle Vašich představ. Může se však stát, že se v záplavě možností, které kuchyňské linky nabízí, doslova ztratíte. Výhodou pak je, když si necháte od firmy vypracovat 3D návrhy. Vaše představa tak bude přenesena téměř do reality, i když se nové kuchyňské linky ještě nebudete moci fyzicky dotknout. Specialista na 3D návrhy si může pohrát se vzhledem kuchyňské linky. A Vy pak budete mít značně usnadněné rozhodování.

Kuchyně na míru

Dětský nábytek

Dětský pokoj prakticky doznává minimálně 3x viditelné změny, a to během dospívání jeho obyvatele. Nejprve je dětský pokoj útočištěm miminka. Stěžejními komponenty je kvalitní postýlka, komoda s přebalovacím pultem a komoda, či skříň na oblečky. Za dva, tři roky je třeba pomýšlet na výměnu dětské postýlky za juniorskou postel, ať už patrovou, nebo standardní. Také komoda s přebalovacím pultem již není potřebná. Místo ní můžete nechat vyrobit kvalitní stoleček se židličkami. Malý capart také upotřebí poličky na vystavení hraček, knížek aj. Následně při přechodu ze školky, do školy, již dítě potřebuje kromě koutku, kde si hraje a spí, také prostor pro přípravu a učení. Tu můžete zajistit multifunkčním stolkem. V případě malého prostoru, je vhodným řešením patrová postel, pod kterou necháte umístit stolek.

Veškerý zmíněný nábytek si můžete nechat vyrobit u zručné nábytkářské firmy. Ta Vám může také poradit, jak efektivně řešit jednotlivé nábytkové kousky, aby se Vaše ratolest cítila v pokojíčku příjemně.

Volba materiálu pro výrobu nábytku na míru

Váháte, z jakého materiálu si nechat vyrobit vestavěnou skříň, kuchyňskou linku, dětský nábytek, interiérové dveře aj.? Určitě vždy dávejte přednost kvalitě před cenou. Nábytek z kvalitního materiálu Vám vydrží mnohem delší dobu. Pořízení nového nábytku není zase tak levnou záležitostí. V tomto případě by tedy šetření nebylo na místě.

Kdo z nás by nechtěl vše z masivu, ze kterého na nás dýchá příroda, komfortnost a útulnost? Ne však u každých částí nábytku, je masiv vhodný. Kupříkladu u korpusů kuchyňských linek, je spíše vhodný laminát, než masiv. Ten se totiž může pochlubit velmi snadnou údržbou, ale také tvarovou stálostí.

I s výběrem materiálu, co do vhodnosti a výhod, Vám pomůže firma, kterou oslovíte s poptávkou výroby nábytku na míru. Jen si vybrat zkušenou a solidní firmu. Třeba takovou, kterou jsme Vám výše představili.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11532 (cesky-magazin.cz#63)


Přidat komentář