Výcvik a ubytování psů Fryšták okres Zlín

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu? Máte psa, kterého nemůžete vzít s sebou? Pak přichází na řadu otázka, kdo vám ho v takovém případě pohlídá. Zkuste se poohlédnout po hotelu pro psy. V některých psích hotelech nabízejí i výcvik psů.

Výcvik psa

Výcvik psa je vždy koncipován podle toho, zda se jedná o štěně, o mladého psa nebo o staršího psa a samozřejmě také podle toho, co už pes umí, zda již byl cvičen, nebo byl jeho výcvik zanedbán. S výcvikem psa se vyplatí začít brzy. Když má pes jen pár měsíců, ještě je na výcvik brzy, ale už v tuto dobu je dobré znát principy chování psa. Pokud se jedná o vašeho prvního psa a nemáte tím pádem se psy žádné zkušenosti, je dobré konzultovat první měsíce výchovy psa ze zkušeným chovatelem nebo cvičitelem. Je potřeba zjistit, jaký typ psí povahy má vaše štěně, zda jde o psa temperamentního, ochotného spolupracovat, kontaktního nebo naopak bázlivého, nekontaktního či dokonce dominantního atp. Cvičitel vám na základě přímého kontaktu se štěnětem poradí, jak dál postupovat, na co dbát, co se snažit ve štěněti rozvíjet a které jeho povahové rysy se naopak snažit usměrnit.

Výcvik psů Fryšták okres Zlín

Přibližně ve věku 6 měsíců štěněte je možné začít psa učit základní povely. Intenzivní výcvik by pak měl přijít od 9 měsíců věku psa. Pokud máte staršího psa a dosud nebyl cvičen nebo jen velmi málo, nikdy není pozdě začít, ovšem pravděpodobně bude výcvik postupovat pomaleji a s menšími úspěchy. Výcvik psa v pozdějším věku je vždy velmi individuální – výsledky budou záležet na povaze a schopnostech konkrétního psa, a také na zkušenostech a schopnostech cvičitele.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11627 (cesky-magazin.cz#415)


Přidat komentář