Vinný sklep, vinařství - Jihomoravský kraj

Víno, vinný sklep, ubytování, turistika, koupání, kempování, zkrátka pohoda, klid, odpočinek, dobré víno i zábava. To vše nabízí Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže, Dolní Věstonice.

Dovolená ve vinařském ráji

Tak by se dala nazvat dovolená v Jihomoravském kraji. Jde o nádherný kraj, kde můžete sportovat, lze se věnovat vodním aktivitám, turistice, vydávat se za památkami, chodit na ryby, prostě v tomto kraji snad není nic nemožné. Jeho krása vás okouzlí a přinese příjemný odpočinek. Navíc jde o kraj vína. Kraj, kde jsou vinice, vinné sklepy, které nabízejí nejkvalitnější vína, jaké si lze představit. A výběr zpravidla bývá opravdu velký. Mnoho vinařů dnes nabízí příjemné posezení ve vinném sklípku, někdy spojené i s ubytováním. Dnes existují i vyhlášená místa, kam se řada rekreantů, návštěvníků i těch, jež přijedou jen za koupí kvalitního vína, vrací.

Vinařství Karel Šmudla

Vinný sklípek

Krása vinného sklípku zaujme nejen vinaře. Svým interiérem a kouzlem očaruje nejednoho návštěvníka a turistu. Exkurze se zajímavým odborným výkladem a** ochutnávkou vína** se pořádají pravidelně i na objednávku. Vína se zde nabízejí klasicky, tak jako dříve. Kromě toho je možné zde i pojíst některé ze specialit, které výborně k vínům chutnají. Odborný výklad vás seznámí s pěstováním vína, s jeho sklizní, s tím, jak se jednotlivá vína dělí. Zjistíte tak, že pěstování vína je opravdu celá věda, které člověk musí rozumět. Navíc se dozvíte i zajímavosti, ze světa vína i z jeho výroby. Ve vinném sklípku můžete pořádat i řadu akcí, od podnikových zájezdů, večírků, svateb, narozenin, nebo jakékoli oslavy, která má mít zajímavou a příjemnou atmosféru. Té se ve vinném sklípku opravdu dočkáte. Příjemnou náladu ve vás vyvolá již jen přečtení jídelního lístku. Ten je velmi vtipně zpracován a jeho nabídka nezapomíná ani na malé děti a jedlíky, kteří toho příliš nesnědí. Objednat si zde menší porci není problém. V případě větší oslavy vás celý večer může doprovázet hudba na přání.

Vinařství Karel Šmudla

Vinařství a kemp

Máte pocit, že kempování k vínu nepatří? Opak je pravdou. Kempování na Jižní Moravě je spjato s** kvalitním vínem**. A nejen s vínem. Ale také s rybolovem, s turistikou, s vykopávkami i s návštěvou hradů a zámků a dalších památek, stejně jako nezapomenutelné přírody.

Vinařství Karel Šmudla

Vinařská turistika v ČR

To je dovolená, prodloužený víkend, výlet i jednodenní zájezd na Jižní Moravu. Jen si to představte. Krása tohoto kraje, kterou projedete na kole, budete se kochat vinicemi, krajinou, a navečer skončíte v příjemném chladu vinného sklípku, kde si pochutnáte na krajových specialitách a vynikajícím víně. Jde prostě o ideální víkend, nebo lépe dovolenou, kde ze sebe shodíte všechny starosti a vinařská krajina, plná památek, vinných sklípků a dalších lákadel vás nabije energií.** Vinařskou turistikou** se dnes zabývá řada cestovních kanceláří. Nabízejí zajímavé programy, které mají hostům zpříjemnit pobyt. Možností je však cestovat individuálně, kdy si vyberete návštěvu vinného sklípku podle referencí a doporučení, těch, kteří již vyzkoušeli a také ochutnali nabídku.

Vinařství Karel Šmudla

Nabídka vína

Pro kvalitní víno a za zážitky se hodí vybrat si vinný sklípek podle referencí. Kvalita vína je pak vysoká. Ostatně kvalita vína vyplývá již z pěstování na Jižní Moravě, která se vyznačuje výtečnou produkcí vinných hroznů. Další takovou nikde jinde nenajdete. Pokud k tomu přidáte um mistra vinaře, pak zjistíte, že kvalita vína je ještě vyšší. Neváhejte a vyzkoušejte ji. Určitě budete spokojeni a odjíždět budete obtěžkáni vínem pro sebe i pro své přátele.

Vinařství Karel Šmudla

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11653 (cesky-magazin.cz#460)


Přidat komentář