Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Přemýšlíte jak efektivně snížit provozní náklady, zvýšit kvalitu vedlejších, zato však neméně důležitých činností, ke kterým patří účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví? Tohoto kroku můžete snadno a rychle dosáhnout díky účetní firmě.

Obliba externího vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mzdového účetnictví utěšeně stoupá. Tato služba totiž přináší jen samé výhody. Z výhod se může těšit jak malá firma, třeba o dvaceti zaměstnancích, tak firma velká, zaměstnávající třeba tisíc zaměstnanců. Stěžejní však je, abyste si vybrali skutečného účetního specialistu, který se může pochlubit bohatými zkušenostmi a znalostmi.

Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Jste podnikateli a musíte vést účetnictví nebo daňovou evidenci? Máte zaměstnance a potřebujete poradit s vedením mzdové agendy? Jestliže bydlíte v** Jindřichově Hradci**, pak se můžete s důvěrou obrátit na firmu ADEUS JH s.r.o. paní Ing. Michaely Srpové. Tato firma se orientuje jak na malé tak střední podniky. Jejími klienty jsou fyzické i právnické osoby. Firmu ADEUS JH s.r.o. nabízí komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a mnoho dalších služeb. Všem svým klientům nabízí individuální přístup, profesionální jednání na nejlepší úrovni a jistotu v podobě pojištění profesní odpovědnosti. Firmu ADEUS JH s.r.o. doporučujeme, vzhledem k tomu, že poskytuje i daňové poradenství a může se pochlubit dlouholetou praxí v oboru. Chcete-li také spolupracovat se skutečným odborníkem, pak můžete oslovit firmu ADEUS JH s.r.o., firmu najdete na adrese: Pravdova 1113, Jindřichův Hradec, 37701. Telefonní kontakt je: +420 606 656 009 či +420 723 304 089 a emailová adresa zní: michaela.srpova@adeus.cz.Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Účetnictví – důležitá součást podnikání - Jindřichův Hradec

I když je podnikání o tzv. tahu na branku, realizovaném nápadu, chycení příležitosti, pak je třeba také pamatovat na finance, o které v podstatě při podnikání jde. Abyste však měli přehled, jak si na tom firma právě stojí, je třeba mít správně vedené účetnictví. Účetnictví, jako takové, si můžete vést, jako podnikatelé, sami. Můžete také interně zaměstnat pracovníka. Můžete však také přenechat účetnictví externí firmě. Rozhodnete-li se pro třetí možnost, pak se můžete začít těšit na spánek, kterého si budete moci konečně dopřát. Ono, taková blížící se kontrola, která pro Vaši firmu může znamenat nemalou pokutu, není žádnou poklidnou záležitostí. S účetním specialistou však máte tu jistotu, že kontrola ze stran úřadů, dopadne ve Váš prospěch.

Vedení účetnictví

Službu v podobě** vedení účetnictví** můžete účetní firmy ADEUS JH s.r.o. poptávat prakticky v jakékoli fázi Vašeho podnikání. Můžete být teprve v počátku Vašeho podnikání, kdy se rozhodujete, zda do podnikání vůbec půjdete. Můžete však již podnikat měsíc, rok, dva, či pět let. Zkušený účetní specialista si poradí s jakýmkoli účetnictvím, co do formy a stavu současného vedení. Dokonce i v případě, že Vy sami, kontrolní úřad, nebo účetní firma zjistí, že stávající účetnictví vykazuje plno chyb a nesrovnalostí. V tomto případě bude nejspíš nejvhodnějším řešením služba v podobě rekonstrukce účetnictví.Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Vedení účetnictví – další nabízené dílčí služby

Kromě rekonstrukce účetnictví, které další služby můžete u účetní firmy, poptávat? Jste-li v začátcích podnikání, pak Vám účetní firma může pomoci, či kompletně sestaví vnitřní účetní směrnice, nebo provede jejich aktualizace, dle platné legislativy. Můžete také očekávat poradenské, metodické konzultace. Účetní firma Vám sestaví důležitou roční účetní závěrku, a to včetně daňového přiznání k dani z příjmů. Tím však nabídka služeb v oblasti účetnictví nekončí. Na podrobných, dílčích službách se můžete s konkrétní účetní firmou, dohodnout na nezávazné konzultační schůzce.

Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

ADEUS JH s.r.o.

** Tel.: +420 606 656 009 či +420 723 304 089 **

** **Email: **michaela.srpova@adeus.cz*** ***

*** ***Web: www.adeus.cz


Daňové poradenství - Jindřichův Hradec

Říkali jste si někdy, kdybyste tak měli někoho, s kým byste se mohli na odborné úrovni konzultovat daňové otázky? Oblast daní není nikterak jednoduchou oblastí pro zkušené účetní, natož pak pro začínající, nebo laiky. Jen málokdo si může skutečně uvést na vizitku, ve své nabídce, že je zkušeným specialistou v otázce daní. A jaké veškeré služby můžete očekávat v rámci daňového poradenství?

Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Daňové poradenství – nabídka služeb

S odborníkem na daně můžete legální cestou snížit daně, docílit daňové úspory, daňové úlevy. V tomto případě hovoříme o službě daňové optimalizace. Daňový poradce Vám bude nápomocný stran veškerých Vašich otázek týkajících se daní. Díky daňovému poradci také můžete zažádat o doklad daně z příjmů. Nemusíte mít však obavy, že by se pak na Vás finanční úřad o to více zaměřil. O daňový odklad žádá nemalá řádka firem. A to z jednoho prostého důvodu, časového. V rámci podnikání jen málokterý podnikatel má dostatek volného času. S daňovým poradcem nejenže získáte čas navíc, ale můžete si také být jisti, že vyúčtování daní bude v souladu s legislativou. Další dílčí službou daňového poradenství je možnost zastupování před příslušným správcem daně. A v neposlední řadě Vám daňový specialista sestaví a podá veškerá potřebná přiznání k daním. A určitě bychom také neměli opomenout službu, která spočívá v daňovém dohledu, respektive daňovém auditu.

Daňové poradenství – kdo je daňový poradce

Kdo vlastně je daňový poradce, či spíše, kdo může být daňovým poradcem?** Daňovým poradcem** může být fyzická osoba, právnická osoba, která je uvedená v seznamu daňových poradců. Pokud by Vám náhodou nabízel své služby daňového poradce jedinec, který by však v seznamu uvedený nebyl, pak se jen za poradce „vydává“.

Vedení mzdové agendy - Jindřichův Hradec

Zaměstnáváte pracovníky? Pak ti od Vás budou očekávat vyplacení výplaty, mzdy v pravidelném termínu, ať už hotově, nebo na účet. Vy, jako podnikatel zase budete bezpochyby chtít, aby mzdové účetnictví bylo vedené správně, a to v souladu nejen s Vašimi vnitřními směrnicemi, ale také platnou legislativou.

Vedení mzdové agendy – nabídka služeb

Jaké služby můžete očekávat, objednáte-li si u externí firmy kompletní zpracování mezd, respektive vedení mzdové agendy? V prvé řadě se můžete dohodnout na měsíčním zpracování mezd, jako takových, na vyhotovení výplatních listin, vyhotovení nezbytných měsíčních přehledů, a to na konkrétní zdravotní pojišťovny, okresní správu sociálního zabezpečení. Součástí zpracování mezd je také zaslání veškerých platebních příkazů.Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

Které další služby úzce souvisí s vedením mzdové agendy? Jedná se o činnosti, které se týkají daně z příjmů fyzických osob – jednotlivých povinností vůči úřadu práce (ohlášení volného pracovního místa) – povinností vůči zdravotním pojišťovnám (přihlášení a odhlášení zaměstnanců) – vystavení zápočtových listů – vystavení potvrzení pro zaměstnance – vedení a tisk mzdových listů – zpracování, tisk a zaslání evidenčních listů důchodového pojištění – spolupráce se správou sociálního pojištění (nemocenské, ošetřovné, mateřská dovolená, rodičovská dovolená) aj.

Účetnictví, daně - Jindřichův Hradec

ADEUS JH s.r.o.

** Tel.: +420 606 656 009 či +420 723 304 089 **

** **Email: **michaela.srpova@adeus.cz*** ***

*** ***Web: www.adeus.cz


Zpracování daňové evidence - Jindřichův Hradec

Netýká se Vás povinnost vedení účetnictví, ale vedení daňové evidence? Svým způsobem máte o něco situaci ulehčenou, i když, jak se to vezme. Vedení účetnictví, dříve účetnictví podvojné, totiž poskytuje podnikateli kompletní obrázek jeho hospodaření. Na druhou stranu vedení daňové evidence je, co do rozsahu, výčtu činností, méně obsáhlejší. Daňovou evidenci můžete vést například v Excelu, v papírové formě, ale také si můžete pořídit speciální program. Takovou možnost výběru u účetnictví nemáte. Zase však, účetnictví byste sotva mohli zpracovávat ručně, či jen tak v excelovské tabulce. Pokud vedete daňovou evidenci, ještě to neznamená, že by snad kontrolní úřad toleroval nějaké chyby, nesrovnalosti. I v případě vedení daňové evidence se vyplatí, obrátíte-li se na některou z účetních firem.

Přechod z daňové evidence na účetnictví

Věděli jste, že můžete dobrovolně přejít z vedení daňové evidence na vedení účetnictví? I když se to na první pohled jeví jako nelogické, pak řada firem této možnosti využívá. A to právě například z výše uvedeného důvodu, že jim účetnictví poskytuje ucelený, kompletní obrázek o firmě, jejím stavu hospodaření. Dohodněte se s Vámi vybraným účetním specialistou, co pro Vás bude nejvhodnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11603 (cesky-magazin.cz#372)


Přidat komentář