Svatební salon - Uherské Hradiště

Svatba je pro většinu lidí důležitý den v životě. Zanechává v nás nezapomenutelné a krásné vzpomínky. Oči všech přítomných se v tento významný den budou ale obracet především na nevěstu.

Naštěstí jsou pryč doby minulé, kdy si nevěsta musela pracně shánět látku na svatební šaty, které se nechávaly většinou šít, nemluvě o bílých lodičkách a ostatních doplňcích, které byly jen v omezeném výběru. Podobně na tom byl ženich s koupí obleku, botami a košilí. V dnešní době působí na trhu bezpočet svatebních salónů, kde se z přípravy svatby pro Vás stane příjemný zážitek bez stresu.

 

Svatební šaty - trendy 2012

Každá nevěsta chce ve svatebních šatech vypadat výjimečně. I svatební šaty podléhají** módním trendům**. Trendy pro rok 2012 jsou následující. Šaty by měly vypadat vzdušně, moderní jsou materiály, jako je například šifón nebo krajka, z pod které prosvítá pokožka. Nadále budou populární šaty s korzetem a nabranou sukní. Štíhlé nevěsty si budou moct dovolit sukni dvou vrstev.

Královská svatba roku 2011 ovlivnila mnohé návrháře, proto budou v trendu krajkové rukávy. Délka šatů bude ovlivněna jen jejich nositelkami - krátké nebo dlouhé. Již dávno není pravidlem, že barva šatů musí být bílá. Tuto sezónu můžete vyzkoušet pudrové odstíny, šedou, šeříkovou nebo meruňkovo-růžovou. Časté je i použití opasků na šatech v kontrastních barvách, nebo naopak tón v tónu.

Svatební boty, i když ve většině případů nejdou vidět, patří mezi nejdůležitější část svatebního oblečení, protože dotváří celkový dojem. Boty musí být ve stejné barvě jako šaty. Vliv na výběr má i roční období. Nedávejte přednost kráse botiček před pohodlím. Nezapomeňte, že ve svatebních botách budete trávit celý den.

Jak vybírat svatební šaty podle postavy

V současné době máme také možnost pozorovat ústup ultra moderních svatebních šatů a návrat ke klasickým stylům a střihům. Pro každou ženu je důležité vybrat si šaty, které se budou přesně hodit k její postavě. A jak tedy vybírat?

Pro ženy drobné, které mají spíše pánskou postavu, jsou vhodné šaty s velmi ženskými volánky. Pomocí volánků může být ženská silueta mnohem smyslnější a krásnější. Volánky mohou opticky zvýraznit ženám boky.

Když budete chtít nechat vyniknout vaše ženské křivky tedy prsa a boky vsaďte na korzetové šaty se spodní sukní, která začíná u kolen. Takovýto typ šatů dokonale vyváží celou siluetu. Hodí se však spíše pro vyšší ženy.

Pro ženy, které mají menší poprsí, se hodí šaty, které jsou v oblasti hrudníku vyřešené např. pomocí nabírání nebo řasení. Díky takovémuto střihu a plastickému provedení šatů, bude vaše silueta dokonalá.

Ženy, které se mohou chlubit krásným pozadím, by měly vsadit na jednoduchý střih šatů, který také proslavila Pippy Middleton. Takovéto jednoduché šaty budou slušet ženám se sportovnější postavou a vytvarovaným zadečkem.

Jak vybírat svatební šaty

Svatební šaty, které si vybíráte, by se měly hodit nejenom k vám, ale také k tomu, jaký typ svatební oslavy pořádáte. Ve výběru svatebních šatů vám může být vždy inspirací internet a také časopisy, které se tímto velkým dnem každé ženy zabývají. Také pouvažujte nad tím, zda chcete šaty koupit nebo půjčit. K výběru šatů si vždy vezměte své kamarádky, které vám pomohou zhodnotit nejlepší typ šatů právě pro vás.

Snažte se vyhnout stresu při vybírání šatů, vyzkoušejte si jich co nejvíce, ať můžete srovnávat a vybrat právě ty nejdokonalejší. Vždy je lepší domluvit se s majitelkou obchodu na čas, kdy si budete chtít v prodejně šaty zkoušet. Veškerá pozornost pak bude určena právě pro vás a to má mnohé výhody. Až si budete** šaty** zkoušet, vezměte si boty na podpatku ve stejné výšce, jakou budete mít ve svatební den. Také je vhodné vzít si podprsenku bez ramínek. Vyzkoušejte si šaty se závojem, abyste viděla, jak bude vše vypadat dohromady. Velmi důležité je, abyste se ve svých svatebních šatech cítila dobře. Šaty mohou sice vypadat nádherně, ale když se v nich nebudete cítit pohodlně, nebudete se v nich moci ohnout, natáhnout ruku nebo tancovat na náladě vám to jistě ve váš velký den nepřidá.

Účes na svatbu

Většina mužů by svou budoucí ženu viděla nejraději s rozpuštěnými vlasy, ženy naopak dávají přednost drdolům. Vždy pouvažujte nad tím, co se bude líbit vám a snažte se také najít řešení, které se bude zamlouvat i vašemu partnerovi. Doporučuje se nejdříve domluvit s vaší kadeřnicí a vyzkoušet předem určitý typ účesu, který by mohl být tím pravým na vaši svatbu. Většina žen si nechává udělat polodrdol. Polodrdoly nebo drdoly s pramínky natočených vlasů bývají doplněny příčesky nebo ozdobeny živými květinami. Účes může být dozdoben čelenkou, stuhami, korunkou, kloboučkem. Peřím nebo sponami. Záleží jen na vás a na vašem vkusu.

Pánské obleky

Pánské obleky v letošní sezoně budou šity podle slim střihů (samozřejmě pro pány, kteří si to mohou dle postavy dovolit) s jednořadým zapínáním. Barvy budou klasické např. tmavá šeď, nebo námořnická modř. Materiál může být jak matný, tak i lesklý, nebo pololesklý. Košile by měla vypadat slavnostně. Je možno vybrat jakoukoliv barvu kromě oranžové, která není trendy. S výběrem barvy košile a kravaty buďte opatrní, protože někdy méně znamená více. Bílou košilí nic nezkazíte, ladí s tmavým oblekem a zdůrazňuje vážnost dne.

Svatební kytice

Výběr** svatební kytice** je závislý na ročním období a také podléhá módním trendům. Letošní trend ovládla romantika. Můžete vybírat květiny s velkými květy, jako jsou například hortenzie, pivoňky, tulipány, nebo růže v jemných barvách růžové, krémové, oranžové, nebo v barvě slonové kosti. Obecně si můžeme připomenout, že čím jsou zdobenější, nebo složitější šaty, tím jednodušší je kytice a naopak. Kytice s dlouhým stonkem jsou decentní a vhodné k moderním šatům.

Snubní prsteny

Snubní prsteny neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Mají symbolizovat spojení novomanželů, jejich lásku a věrnost. Současný trend jsou** snubní prsteny** s větším počtem kamínků. V případě, že jsou kamínky kvalitní a dobře zasazeny, nemusíte mít strach o jejich vypadnutí. Současný trend je také bílé zlato nebo chirurgická ocel. Mnoho párů však stále dává přednost zlatu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11549 (cesky-magazin.cz#189)


Přidat komentář