Revize jeřábů, posouzení a servis mostových jeřábů - Brno a okolí

Velké ramenné jeřáby jsou důležitým pracovním nástrojem ve strojírenství a stavebnictví. Pomocí jeřábu přemísťujeme těžké náklady z místa na místo. Aby tyto stroje kvalitně a bezporuchově pracovaly, je podstatný servis.

Jeřáby můžeme vidět na každé větší stavbě, kde se staví výškové budovy či mosty. Ve stavebnictví je jeřáb základním pracovním zařízením, ale i v těžkém strojírenství, u vysokých pecí a ve velkých průmyslových podnicích. Moderní doba využívá jeřáb – jeřábnickou ruku také v lesnictví, což lidem práci velmi usnadní a urychlí. Jeřáb je vlastně pracovní nástroj, pomocí kterého se zdvihají a pokládají těžké předměty, na které nestačí lidská síla. Práci jeřábníka provádí zkušený a vyškolený dělník. Manipulace s jeřábem je přesná a precizní.

Revize, posouzení a servis mostových jeřábů Brno a okolí

I pracovní stroje vyžadují servis a revize. Hledáte-li firmu, která se zaměřuje na revize jeřábů, posouzení a servis mostových jeřábů, můžete se obrátit na firmu** ** pana Jana Stejskala. Firmu Jan Stejskal kontaktujte na telefonním čísle 603 887 514 nebo e-mailem na adrese: stejskal2@volny.cz. V případě nenadálých nedostatků Vašeho jeřábu, kontaktujte firmu pana Jana Stejskala a domluvte si vhodnou spolupráci. Základní součástky má firma skladem, speciální komponenty zajistí u autorizovaných prodejců. Tato společnost provádí také odborné posudky a revize po uvedení jeřábu do provozu, které jsou důležité pro funkčnost a bezpečnost práce s jeřábem.

  • KONTAKT:

  • Jan Stejskal

  • telefonním čísle 603 887 514

  • e-mail: stejskal2@volny.cz

 

Druhy jeřábů

Druhy jeřábů jsou:

Mostový – portálový jeřáb

Mostový jeřáb je pevné zařízení, které se využívá převážně k přemísťování břemen ve výrobních halách a skladech, všude tam kde jsou nižší omezené prostory. Tento jeřáb umožňuje pohyb s nákladem po manipulační ploše. Mostové jeřáby se vyrábějí s nosností až 100 tun a rozpětím až 30 metrů. Tyto jeřáby se vyrábí na individuální potřeby zákazníka.

Kolejový jeřáb

Jedná se o jeřáb, který se využívá na železnici, pomocí kolejových drah. Tento jeřáb je na podvozku a přemísťuje těžká břemena po kolejích. Tyto jeřáby mají vysokou nosnost.

Otočné sloupové jeřáby

Pro práci s přemísťováním břemen je výborným pomocníkem otočný sloupový jeřáb, který má ruční nebo elektrický ohon. Tyto jeřáby se vyrábějí převážně na zakázku podle přání klienta. Jeřáby lze rozšířit o speciální výbavu a je možné si také vybrat specifické kotvení jeřábu.

Mobilní portálový jeřáb

Mobilní portálové jeřáby jsou pro svou lehkost a mobilitu využívané všude tam, kde je snadná montáž a nezbytná častá přemístitelnost. Vyrábí se v jednonosníkovém a dvounosníkovém provedení. Rozpětí mobilních jeřábů je až 8 m a nosnost až 320 kg.

Jeřábové dráhy

Dle potřeb firem se vyrábějí jeřábové dráhy přímo na míru klientovi. Všude tam, kde je zapotřebí zdvihacího zařízení s velikou nosností zakomponovat do celé výrobní linky, jsou jeřábové dráhy konstruovány přímo dle potřeby klienta. Jeřábové dráhy jsou vybavené jeřábovými systémy, kladkostroji, napájecím zařízením, průchozími lávkami i revizními plošinami s žebříky.

Obsluha jeřábů

Jeřábník pro práci s jeřábem musí vlastnit platný jeřábnický průkaz dle typu jeřábu. Důležitý je výtečný zdravotní stav a dodržování bezpečnosti a pracovní kázně. Jeřábnický průkaz je potřebný pro výkon těchto činností: vazač břemen, údržbář provozu zdvihacích zařízení, obsluha pojízdných zdvihacích plošin, obsluha nakládacího jeřábu, obsluha hydraulické ruky.

Servis jeřábů Brněnsko

Aby jeřáby kvalitně a bezchybně pracovaly, je důležitý pravidelný komplexní servis. I tak se občas stane porucha či závada, kterou je potřeba co nejrychleji odstranit, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Na servis*** *** a **revizi jeřábů existují speciální firmy, které se výlučně těmto činnostem věnují.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11587 (cesky-magazin.cz#342)


Přidat komentář