Rekonstrukce bytových jader a rodinných domů - Kyjov a okolí

Ani rekonstrukce se neobejde bez řádného projektu. Proto je výhodné orientovat se na nabídku firem, které dodávají kompletní práce. Tedy práce včetně stavebního poradenství a sestavení rozpočtu.

Chystáte se rekonstruovat byt nebo dům a jste-li z Kyjova a okolí a nevíte na koho se obrátit? Rádi Vám doporučíme firmu pana Romana Camfrly, která se věnuje v oboru podnikání zednictví dlouhá léta. To je důkazem, že jde o seriózní a kvalitní firmu. Práce mají pořád, jak se říká – nad hlavu, avšak to neznamená, že by si na nového zákazníka neudělali čas.

Stačí se domluvit telefonicky na mobilním telefonním čísle ** 728 906 669**, pokud nezvedají a chcete třeba zaslat pouze dotaz, můžete tak učinit pomocí elektronické pošty na adresu camfrlaR@seznam.cz.

Firma Romana Camfrly provádí:

 • zednické a obkladačské práce i menššího rozsahu
 • klempířské práce
 • ** elektrikařské práce včetně revize**
 • instalalaterské práce a jiné práce souvísející se stavebními pracemi

 1. ** **Více na internetových stránkách http://www.camfrlar.ic.cz/  

**

Pan Roman Camfla Vám zaručí kvalitní práci a věřte, že s jeho prací budete stejně spokojeni jako mnoho zákazníků před Vámi.

 

 • Zednické práce - Kyjov a okolí
 • Roman Camfrla
 • Tel: 728 906 669
 • **E-mail: camfrlaR@seznam.cz
  **

Jak vybrat stavební firmu?

Vybrat stavební společnost není vůbec jednoduché. Stavební společnosti nabízejí řadu služeb, ale může se stát, že pokud si o společnosti nic nezjistíte, tak naletíte právě na výhodnou nabídku. Pokud chcete stavět nebo rekonstruovat, pak dnes již není příliš výhodné stavět svépomocí. Mnohem lépe a to po všech stránkách vychází stavba na klíč, kdy se stavební společnost postará kompletně o všechny požadované služby. Této kompletnosti se říká stavba či** rekonstrukce na klíč**. I u staveb na klíč existuje řada rozdílů. Některé stavební firmy nabízejí jako** stavbu na klíč** pouze samotné stavební práce. Jiné, nabízejí kompletní servis, který zahrnuje stavební poradenství, projekt, rozpočet, jednání s úřady, stavební práce až po předání hotové kompletní stavby.

Jak poznáte, že uváděná nabídka stavební firmy je opravdu kvalitní? Je to celkem jednoduché, jen to stojí trochu námahy. Stačí se podívat po referencích firmy, po doporučujících hodnoceních a v neposlední řadě je dobré zeptat se svých známých na jejich osobní zkušenosti a na zkušenosti jejich známých. Solidní firma se nebojí prezentovat výsledky své práce, nebojí se předat zkušenosti svých klientů ani zprostředkovat návštěvu některého z již realizovaných domů. Ostatně samotné reference mluví za vše. O nekvalitní práci se totiž dozvíte dříve než o té kvalitní.

 • Zednické práce - Kyjov a okolí
 • Roman Camfrla
 • Tel: 728 906 669
 • E-mail: camfrlaR@seznam.cz

Stavební poradenství

Stavební poradenství je velmi důležitá činnost, která dokáže nejen poradit, ale i definovat stavební problémy a nalézt pro ně řešení. Asi nejdůležitější je stavební poradenství u rekonstrukcí, modernizací a oprav. Zde je nutné velmi citlivě volit materiály, technologii i stavební postupy. Kombinace starých a nových moderních materiálů nemusí být vždy úspěšná. Někdy nezbude jiné řešení, než demolice a nová stavba. Jindy naopak z možných kombinací se vybere ta nejvhodnější a vznikne naprosto unikátní dílo. Tak tomu často je u** přestaveb** a** rekonstrukcí** starších domů. Zejména statků a domů v selském duchu. Často se zde snoubí moderní technologie a historický ráz celého objektu.Koupelna po rekonstrukci

Stavební rozpočty

Stavební rozpočet je důležitou součástí každého projektu. Nejlépe je, pokud ho provádí zkušený rozpočtář. Pro zákazníka se vytvoří na základě požadovaných stavebních prací a následně se s ním konzultuje. Pokud rozpočet převyšuje představy zákazníka, je někdy nutné ho upravit. Většinou však je zákazník předběžně seznámen s cenami a tak souhlasí i s předloženým rozpočtem.

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytového jádra zpravidla spočívá ve vybourání starého jádra a jeho nahrazení zděnými nebo sádrokartonovými stěnami. Je možné i změnit původní půdorys a jádro tak rozšířit nebo jinak orientovat. V některých případech, kdy je volen těžší materiál, je možné, že bude zapotřebí posudek statika. Celá** rekonstrukce bytového jádra** trvá většinou jeden týden. Během tohoto týdne se zbourá staré jádro, postaví se nové stěny, instalují se nové rozvody, provede se nová úprava zdí a samozřejmě i pokládka nové podlahy.

Rekonstrukce rodinných domů

Zde je práce mnohem více. Často se rekonstruují starší domy, které byly zakoupeny k bydlení s tím, že se upraví podle přání nového majitele. Celá rekonstrukce je většinou náročná podle stáří domu a podle jeho stavu. Někdy je však rekonstrukce staršího domu výhodnější. Záleží totiž na použitém stavebním materiálu a na jeho kvalitě.

 • Zednické práce - Kyjov a okolí
 • Roman Camfrla
 • Tel: 728 906 669
 • E-mail: camfrlaR@seznam.cz

Zateplování fasád

Patří mezi časté úpravy bydlení. Není se co divit, vždyť zateplením lze získat úsporu až 40% na ročních nákladech na bydlení a samozřejmě také mnohemKoupelna při rekonstrukci větší tepelnou pohodu v domě. Při zateplování objektů je dobré nechat výběr způsobu zateplení a izolantu na stavební firmě. Majitel by měl zvolit jen konečnou podobu fasády, tedy tu okrasnou. Toto doporučení vychází ze zkušeností. Každý dům je jiný a má jiné vlastnosti. A tak se také na každý dům hodí jiná izolace. Ta se totiž vybírá podle kvality zdí. Je-li zeď byť jen minimálně vlhká, anebo občas i plesnivá, pak rozhodně není možné použít** kontaktní způsob zateplení,** byť vychází levněji. Mnohem lépe bude tento dům izolovat** bezkontaktní způsob zateplení**, který je konstruován tak, že mezi izolantem a zdí vzniká mezera, která odvětrává zeď. Kontaktní zateplení se většinou hodí spíše na domy panelové. I když i zde je možné montovat bezkontaktní zateplení.

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton patří mezi moderní materiály, které si získaly srdce stavebníků i majitelů domů a bytů. Tento materiál je nejen všestranný, ale i tvárný, má vynikající vlastnosti a může být použit v mnoha případech. Problémem není ani jeho nosnost. Zásluhou profilů, na které se montuje, unese sádrokartonová stěna i kuchyňskou skříňku plnou talířů.** Sádrokarton** je výhodný pro rekonstrukce a stavby půdních vestaveb, pro příčky, které mohou být klidně ve tvaru oblouku, či vlnovky, pro odhlučnění, do vlhkých míst, jako protipožární stěna, i pro tvorbu nábytku a doplňků interiéru. Výhodou sádrokartonu je, že je možné ho natírat, klasicky malovat, provádět dekorativní úpravy jako je stěrkování nebo štukování, je možné ho i obkládat.

 • Zednické práce - Kyjov a okolí
 • Roman Camfrla
 • Tel: 728 906 669
 • E-mail: camfrlaR@seznam.cz

Pokrývačské práce

Střecha je základ domu, neb ho chrání před nepřízní počasí. Ale i ona stárne a přijde čas, kdy bude potřebovat rekonstrukci. Tou je většinou myšlena výměna střešní krytiny. Buď je možné vyměnit střešní krytinu za tu stejnou, která na střeše byla, jen vybrat například jiný odstín, anebo pokud to nosnost zdí dovolí, můžete vybrat střešní krytinu jinou.Rekonstrukce bytu

Střešní krytiny

Oblíbenou střešní krytinou jsou stále pálené tašky. A není se co divit. Jejich vlastnosti se používáním moderních technologií ještě zlepšily. Pálené tašky mají životnost až sto let, jsou mrazuvzdorné, výborně tlumí hluk a dnes jsou i potaženy speciální povrchovou úpravou, která zaručuje nepřilnavost špíny a zejména mechů a lišejníků. Na druhém místě je taška betonová. Je odolná, pevná, trvanlivá a za dostupnou cenu. Třetí místo drží plechové krytiny. Ty dnešní mají kvalitní povrchovou úpravu a vysokou životnost. Jsou odolné a lehké. Asfaltová krytina má výhodu, že je lehká a lze ji pokládat i na problémové střechy. Navíc i ona je nabízena v mnoha odstínech.

Stavba a rekonstrukce

Nové materiály a technologie dnešní doby umožňují kvalitní, levné a pohodlné bydlení. Je ovšem důležité se v nich vyznat. Pracovníci stavebních firem jsou neustále proškolováni, aby mohli zákazníkům nabídnout vždy jen to nejlepší, co dnešní stavební trh nabízí. A tak pokud chcete investovat do nového bydlení, je lépe realizaci svěřit do rukou odborníků stavebních firem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11564 (cesky-magazin.cz#273)


Přidat komentář