Profesní a osobní koučink

Ocitli jste se v tížívé situaci? Objevily se ve vašem životě problémy, se kterými si sami nedokážete pomoci? Cítíte, že potřebujete radu od někoho zkušenějšího? Vyhledejte osobního či profesního kouče!

Někdy se může stát, že je náš problém zdánlivě nevyřešitelný. Nic nás nebolí, nikomu nejsme na obtíž. Pokud však budeme házet problémy v zárodku za hlavu, mohou nám později přerůst doslova přes hlavu a zničit zejména naše psychické zdraví. Neměli bychom se nechat ovládnout zlými myšlenkami a využít rad zkušenějších mentorů, kteří prožili něco podobného. Možná jen potřebujete trochu popostrčit...

Profesní a osobní koučinkProfesní a osobní koučink

Hledáte způsob, jak si zvednout sebevědomí, dosáhnout úspěchu, naučit se využívat vlastních zkušeností? Pokud ano, můžeme Vám doporučit odborníka. Naším tipem je profesionální kouč, paní Mgr. Radka Ehrenbergerová Nabízí psychologické ** poradenství v rozvoji osobnosti, koučinku.** Mottem koučů je vyzdvihnutí myšlenky, že dospělý člověk se nejlépe učí praxí a vlastní zkušeností. A nedirektivní přístup koučů tuto myšlenku doplňuje: metoda koučování je užívaná k taktnímu a ohleduplnému ovlivňování dospělého člověka.

Paní Ehrenbergová nabízí:

 • ### Zvýšení motivace a lepší rozhodování,
 • ### Příprava na změny a realizaci ve firmě,
 • ### Týmový koučink,
 • ### Koučink pro vrcholové manažery,
 • ### Koučink pro střední management,
 • ### Koučink pro obchodníky.

Pokud máte o oblast koučování zájem a chcete se dozvědět víc informací, neváhejte se na paní Ehrenbergerovou obrátit, ráda vám vše vysvětlí. Kontakt: Mgr. Radka Ehrenbergerová*** ** ***, telefonní číslo: +420 725 606 520, e-mail: radka3@post.cz

Osobní koučink

Díky osobnímu koučinku můžeme získat soubor úspěšných metod, které pomohou našemu rozvoji. Zkušený kouč nás provede cestou osobního růstu, pomůže nám najít smysl práce a udrží náš směr k vysněnému cíli. Dokáže také svého svěřence zbavit zbytečného stresu a strachu z neúspěchu. Co nám tento osobní koučink přinese? Kouč je mentorem, který může pomoci s problémem týkajícího se rozhodování. Kromě toho nám může pomoci se sestavením životních priorit. Jak konzultace s koučem probíhají? První styk s koučem bývá tváří tvář. Domluvíte se společně na termínech schůzek. S koučem však můžete komunikovat i prostřednictvím Skype nebo telefonicky. Osobní koučové jsou profesionálové, proškolení pro práci koučinku. Mívají mnohaletou praxi a znají kompletní možnosti přeměny osobnosti. Správný kouč by měl být svému klientovi neustále na blízku, aktivně s ním komunikovat a pracovat s jeho emočními rovnicemi. Jaké oblasti můžeme s osobním koučem řešit?

 • zdraví - jak zhubnout, jak změnit své stravovací návyky, jak efektivně odpočívat, jak se naučit relaxovat, jak zlepšit svůj spánek
 • práce - jak najít práci, jak si udržet práci, jak zvládnout syndrom vyhoření
 • finance - jak hospodařit s penězi, jak lépe investovat, jak vytvořit rodinný rozpočet
 • vztahy - jak se vyrovnat s rozchodem či rozvodem, jak si zvýšit sebevědomí, jak být sexuálně výkonnější

Počet schůzek s osobním koučem se u každého liší. Záleží na těžkostech vašeho problému a také vaší psychice. Pro optimální výsledky se doporučuje minimálně jedna schůzka týdně o délce dvou hodin. Vždy se předem informujte o ceně sezení a vyžádejte si reference spokojených klientů.

Profesní a osobní koučink

Profesní koučink

Profesní koučink se zabývá tématy ovlivňujícími pozitivní chod firmy. Řeší se zde strategie a budoucí rozvíjení podnikání. Podnikatelé a majitelé firem si profesního kouče objednávají proto, aby se mohli lépe orientovat v komplexních tématech a ušetřit si tak svůj čas. Kouč v této oblasti pomáhá zejména se zaměřením se na jistý cíl, pomáhá klientům k vytvoření vztahu k práci a motivuje je k lepším výkonům. Pro jaké situace je profesní kouč vhodný?

 • zvýšení motivace a lepší rozhodování
 • příprava na změny a realizaci ve firmě
 • odstranění strachu a utužování vztahů s kolegy
 • rovnováha mezi osobním a profesním životem
 • správná organizace času apod.

Profesní koučování je zajisté efektivní metodou vzdělávání zejména pro manažery a majitelé velkých firem. Metoda je založená na zkušenostech a poznatcích o lidském mozku, přemýšlení a vnitřní motivaci. Rozhodně toto koučování nevzniklo proto, aby někomu ukazovalo a rozkazovalo co má dělat jinak. Naopak! Mělo by v každém z nás otevřít možnosti k objevování sebe samých. Profesní kouč nám pomůže se sebezdokonalováním, rozvíjením schopností a zabrání vyhoření. Největším nepřítelem je totiž mnohdy naše mysl. Smýšlíme o sobě špatně, vytváříme si zbytečné negativní scénáře a o svých úspěších pochybujeme. Měli bychom se umět sami rozhodovat, mít právo na vlastní názor a odpovídat za své činy. I k tomu nám může pomoci profesní kouč.

Nemáte zkušenost s koučinkem? Seberte veškerou odvahu a neváhejte změnit svůj život k lepšímu!

Týmový koučink

Koučink pomáhá zapojit lidi do strategického myšlení, řízení a rozhodování. Koučink se také stává nástrojem k urychlení pohybu k cílům a konkrétním akcím. Pokud potřebujeme zajistit opravdu funkční rozvoj lidí, zdaleka nestačí je poslat jednou nebo dvakrát za rok na školení nebo kurz. Jediné, co opravdu rozhoduje je způsob řízení, který přispívá k jejich rozvoji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11716 (cesky-magazin.cz#641)


Diskuze a zkušenosti

pavel | 02.07.2015 13:51
Re: Profesní a osobní koučink testuje

Michaela | 01.08.2015 11:28
Re: Profesní a osobní koučink Rozebrala jsem si a vyjasnila si, co dál ve vztahu. Nebylo to tak těžké, jen to chce dobré vedení myšlenkami ... a to mi sedlo. Díky, M.


Přidat komentář