Prodej a montáž střešních oken Břeclav - Zateplení fasád a obkladačské práce Břeclav

Výstavba nebo rekonstrukce představuje množství stavebních úkonů. Mezi ně patří zateplování fasád, realizace půdních vestaveb, montáž střešních oken nebo sádrokartonářské práce.

Výstavba domu nebo rekonstrukční činnost je poměrně náročná akce, kdy bude zapotřebí zrealizovat mnoho stavebních činností a zajistit spousty různých řemeslníků. V žádném případě se nevyplatí podceňovat přípravu. Pokud se chystáte na modernizaci či rekonstrukci, možná se budete zabývat také myšlenkou o využití půdních prostor, výměně oken nebo zateplení fasády, což dokáže přinést výraznou úsporu v nákladech na topení. Dnešní článek vám přináší informace o tom, co vám může stavební firma nabídnout a jak si můžete svoje bydlení zpříjemnit.

Více světla v bytě, díky střešním oknům

 

Realizace půdních vestaveb

Využití podkrovních prostor je moderní způsob jak použít půdní prostory a současně si pořídit nové a nevšední bydlení. Stavební firma v tomto případě využívá oblíbených sádrokartonových desek, kdy dokáže v těchto prostorech vytvořit až luxusní interiér. Půdní prostory se rozdělí pomocí sádrokartonových příček na potřebný počet místností, nově jsou vybudovány stropy a podlahy. Realizace nového bytu nebo třeba kanceláří z půdních prostor není tak jednoduché, ale zkušená stavební firma si ví rady. Zbaví vás starostí zejména s vyřizováním stavebního povolení, dokáže zajistit nezbytnou statiku prostor, projekt a po ukončení vlastní realizace půdních prostor zajistí také její kolaudaci.

Montáž střešních oken

Profesionální stavební firma vám dokáže nabídnout také prodej či montáž střešních oken. Můžete si přát například kvalitní okna Velux, které přináší například** převratné řešení** pantů, jenž umožňuje otevírání okna kyvným způsobem. Stavební firma vám může namontovat střešní okna celodřevěná s finální povrchovou úpravou lakováním, kdy je použitý kvalitní přírodní materiál s přirozeným vzhledem. Finální povrchová úprava okna je řešena impregnací proti škůdcům a plísním a bezbarvým vodou ředitelným lakem. Další možností je použít bezúdržbové plastové okno s dřevěným jádrem, což je unikátní kombinace dřeva a polyuretanu. Toto řešení vyniká vysokou odolností proti zašpinění a vlhkosti a má hladký, estetický povrch bez rohových spár, což usnadňuje čištění okna. Barevně stálý finální lak si zachová barvu po celou dobu životnosti okna a ani po letech používání není potřeba povrch či lak nijak obnovovat.

Moderní střešní okna

Energeticky úsporná střešní okna

Můžete si přát také energeticky úsporné střešní okno se samočisticím povrchem na izolačním dvojskle a zateplovacím blokem. Jeho výhodou je nízká cena a bezpečnost. Plastový profil je odolný proti vlhkosti, vnější** sklo tvrzené,** vnitřní sklo je lepené a toto okno má schopnost snížení intenzity přehřívání. Zkušený prodejce střešních oken vám vždy dokáže vybrat kvalitní střešní okno za nízkou cenu, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Můžete využít výhody bezpečnostního zasklení, které zvyšuje odolnost střešního okna proti nepřízni počasí. Energeticky úsporná střešní okna mají integrovaný zateplovací blok, který snižuje množství kondenzátu na spodní hraně křídla a zasklení se samočistícím povrchem má větší tepelný přínos v chladnějších měsících - při slunečním svitu dochází k většímu prohřívání prostoru a tím k příjemnému pocitu tepla domova.

Zateplování fasád

Zateplování fasád budov je výhodný způsob, jak zamezit zbytečným únikům tepla z budovy a následně tak snížit náklady za topení. Prvním krokem, který je nutný před samotným zateplováním udělat, je odstranit starou omítku a zbavit podkladu všech nečistot. Poté co je podklad vyčištěn, přichází na řadu penetrace a montáž zakládacích lišt. Pak je možné nalepit fasádní izolant. Stavební firma může v tomto kroku použít například kamennou vlnu, čedičovou vlnu, ale nejčastěji se používá polystyrén. Po nalepení fasádní izolace se pokračuje ukotvením desek pomocí talířových hmoždinek a následně se musí celá plocha přebrousit do roviny a zatmelit ji krycí stěrkovou hmotou, přičemž do stěrkové hmoty je potřeba zatlačit perlinku. Krycí vrstvu je důležité nechat dostatečně vyschnout a teprve pak je možné provést penetraci pod budoucí omítkou. Nyní stavební firma provede zatmelení spár kolem oken a osazení klempířských prvků. Fasádě vašeho domu již chybí pouze její povrchová úprava, kdy vám firma nabídne výběr z mnoha odstínů barev.

Snižování stropů s certifikátem na protipožární konstrukce

Sádrokartonové podhledy slouží k uzavření spodní části stropu, ke snížení světlé výšky místností nebo k zakrytí instalačních vedení a vzduchotechniky. Podobně jako u sádrokartonových příček dochází ke zlepšení tepelně izolačních a také zvukově izolačních vlastností stavby a současně ke zvýšení požární odolnosti nosné stropní konstrukce. Při realizaci sádrokartonových konstrukcí a zejména při rekonstrukcích podkroví je třeba klást důraz také na požární odolnost. Při požadavcích na zvýšenou požární odolnost podkroví, příček, podhledů, či předstěn je třeba konstrukce zvolit a provádět dle pokynů uvedených v katalogu požární odolnosti sádrokartonových systémů. Tyto sádrokartonové konstrukce smí realizovat pouze firma, která je držitelem Certifikátu o způsobilosti k provádění protipožárních konstrukcí.

Střešní okno

Obkladačské práce

Pokud žádáte** položení obkladů a dlažby**, na trhu naleznete opravdu velké množství druhů. Dlažby a obklady se vyrábějí v různých velikostech, barvách a provedeních a někdy je v tomto množství sortimentu problém si vybrat. I zde vám zkušená firma podá pomocnou ruku. Pomůže vám vybrat takovou krytinu, která se bude co nejvíce hodit do interiéru či exteriéru a to zejména podle použití - protiskluzný povrch, tloušťka dlažby apod. Velmi důležitá je také správná pokládka. Možná si na pokládku troufnete sami, ale pokud chcete mít jistotu, že vaše dlažba nebo obklady budou položené opravdu kvalitně, obraťte se na stavební firmu. Ta má s její pokládkou dostatek zkušeností a zrealizuje vám pokládku jakékoli dlažby a jakýchkoli obkladů. Zkušení řemeslníci své práci rozumí, dělají ji rychle a precizně jak v interiérech, tak i v exteriérech.

Veškeré zednické práce

Pokud potřebujete před položením dlažby provést bourání či opravy zdí, vystavění příček apod., je vhodné oslovit firmu, která nabízí veškeré zednické a stavební práce. Služby stavební firmy jsou daleko širší než například pokládání obkladů a dlažeb. Stavební firma opravuje fasády, provádí zateplení, realizuje omítky, zkrátka nabízí zednické práce od základů po obklady. Zkušená firma vám umí nabídnout mnoho služeb z různých oblastí stavebnictví a ať už svým zákazníkům poskytuje jakékoliv zednické služby, výsledkem je vždy kvalitní výsledek a dobře odvedená práce.** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11573 (cesky-magazin.cz#297)


Přidat komentář