Přeprava zboží a materiálu - Ostrava-Hrabová

Potřebujete přepravit zboží a materiál různého druhu po Ostravě, celé České republice nebo po Evropě? To vše navíc do několika málo hodin a v naprostém pořádku? Pak je na čase oslovit přepravní společnost.

Přeprava zboží a materiálu - Ostrava-Hrabová

Potřebujete přepravit zboží, materiál a náklad různého druhu a jste** z Ostravy nebo okolí? Vysoce profesionální a spolehlivé služby v oblasti přepravy zásilek nabízí a zajišťuje firma pana Lubomíra Pitera,** která si poradí s jakýmikoliv zásilkami do 1,3 tun. Firma pana Lubomíra Pitera zajišťuje jak vnitrostátní, tak i mezinárodní dopravu, dále provádí expresní přepravu i přepravu nebezpečných nákladů. Přepravě zásilek se tato firma věnuje již mnoho let a za tu dobu uspokojila celou řadu naprosto spokojených zákazníků, kteří se na služby této firmy obracejí opakovaně.

Kompletní informace se dozvíte na internetových stránkách:** http://www.prepravapiter.cz**. Firmu pana Lubomíra Pitera najdete na adrese: Reymontova 564, Ostrava - Hrabová, 720 00, telefonní číslo do firmy je: 737 063 954 a emailová adresa: prepravapiter@centrum.cz. Svěřte své zásilky do bezpečných rukou a nechejte je doručit v co nejkratším možném termínu na zadanou adresu. Vyzkoušejte služby této přepravní společnosti a uvidíte, jak moc budete spokojeni.

Přeprava zboží a materiálu

Přeprava zásilek

Co se rozumí pod službou přeprava zásilek? Jde o zajišťování přepravy balíkových i kusových zásilek, včetně nebezpečného nákladu. Pro přepravu zásilek je zavedeno několik přepravních režimů a Vy sami si po domluvě s přepravcem zvolíte, který režim bude pro Vás ten pravý. Přepravu zásilek si můžete objednat osobně v sídle přepravní firmy, telefonicky, emailem, faxem, ale také prostřednictvím elektronického formuláře, pokud se nachází na webových stránkách přepravní společnosti. Po kontaktování přepravní firmy počítejte s pružnou reakcí a s vysokou kvalitou poskytovaných služeb.

kusové zásilky

Jaký druh zásilek je možné převážet?

Potřebujete převést dopis, malou zásilku nebo náklad o velké hmotnosti? U zkušené přepravní společnosti nezáleží na rozsahu nákladu. Takové firmy si poradí s čímkoliv, neboť jsou pro přepravu rozměrných nákladů náležitě vybaveny. Zásilka, kterou přepravní společnosti svěříte, bude po naložení do vozu** převezena do centrálního skladu**, kde bude roztříděna a doručena na požadovanou adresu. Sami si zvolíte, do kolika hodin nebo dnů má být zásilka doručena na adresu. Tomu bude vše uzpůsobeno, aby zásilka vždy dorazila včas. Vedle klasických přepravních služeb nabízí přepravní společnosti i další spektrum doplňkových služeb, např. přepravu nebezpečného nákladu, sledování zásilek, nebo doručování zásilek na dobírku.

Vnitrostátní přeprava

Chcete převést zásilku, zboží či materiál po České republice? Každá přepravní společnost má svá vlastní pravidla a své podmínky. Vždy se před svěřením zboží přepravní společnosti na pravidla přepravy informujte. Získejte co nejvíce informací o** možnostech doručování**, o doručovacích lhůtách a cenách za poskytnuté služby. Ptejte se jaký druh zásilek a o jakém nákladu je ochotna a schopna společnost přepravit. Jestliže se rozhodnete s přepravní společností spolupracovat dlouhodoběji, jistě Vás čeká za každou přepravu příjemná  sleva. Dále se informujte, zda je nutné zavést zásilku do sídla přepravní firmy, nebo do jejich centrálního skladu, nebo zda si zásilku vyzvedne přepravce u Vás doma. Zjistěte, kolik pokusů o doručení přepravní společnost provádí, do jaké výše ručí za balík, a tak dále.

Expresní zasilatelství

V čem spočívá expresní zasilatelství? Jeho předností je doručení zásilky na uvedenou adresu do pár hodin a to nejen po celé České republice, ale i po celé Evropě. Zpravidla můžete počítat s** doručovací lhůtou 12 – 24 hodin,** pokud potřebujete doručit zásilku po celé Evropě. Smyslem a cílem expresního zasilatelství je doručit zásilku v co nejkratším termínu na adresu, kterou odesílatel uvede. Pro expresní přepravu má přepravní společnost k dispozici vysoce spolehlivé, kvalitní a ověřené dopravní prostředky. Samozřejmou službou je** pojištění zásilky**. Zásilka dorazí vždy v naprostém pořádku na stanovené místo.

expresní zásilky

Mezinárodní přeprava

Potřebujete přepravit zásilku za hranice naší republiky? Pak využijte službu zvanou mezinárodní přeprava, ke které se využívá vysoce kvalitních vozů a potřebné technické vybavení. Vozový park přepravních firem nabízejících služby, jako je i mezinárodní přeprava, by měl zahrnovat dopravní prostředky renomovaných značek, na které bude vždy stoprocentní spolehnutí. Jestliže potřebujete přepravit cenné zásilky do kterékoliv země Evropské unie, rozhodně se nejedná o žádný problém. Navíc díky tomu, že mezinárodní přepravu zajišťují pouze vysoce profesionální přepravci, je Vaše zásilka vždy v bezpečí. Veškerý vozový park je vybaven GPS navigací a mobilními telefony, díky čemuž je každá naložená zásilka, ať už je cenná, či nikoliv, průběžně monitorována až do doby, než bude na stanovené adrese vyložena a předána.

Přeprava nebezpečného nákladu

Nebezpečným nákladem jsou všechny předměty a látky, které jsou svou povahou, stavem a vlastnostmi způsobilé ohrozit bezpečnost osob, zvírat a věcí, nebo můžou přispět k ohrožení životního prostředí. Přeprava takového nebezpečného nákladu musí probíhat podle velmi přísných a stanovených předpisů. Silniční dopravou můžou být přepravovány pouze nebezpečné věci, které vymezuje mezinárodní smlouva, kterou je Česká republika vázána. Nebezpečný náklad se před samotnou přepravou důkladně** třídí, balí a značí.** To z toho důvodu, že musí být provedena správná klasifikace přepravovaných nebezpečných věcí. Všechny látky, které jsou součástí nebezpečného nákladu, musí být správně identifikovány, a označeny standardními názvy dle stanovených tabulek a jejich příloh.

Pojištění nákladu při přepravě

Veškerý náklad, který je převážen z České republiky do zemí Evropské unie, je** standardně pojištěn** do několika desítek tisíc korun zdarma. Tato služba je v ceně. Přepravní společnosti nabízí mimo jiné i pojištění proti ztrátě nebo poškození balíku, k čemuž může během samotné přepravy dojít. Každý, kdo nechává přepravovat dražší zboží, jako je keramika, sklo, různá elektronika nebo cokoliv jiného, co by mohlo být během přepravy poškozeno, by si měl náklad pojistit. Pojištění není povinné, závisí na zvážení samotného připojištění. Některé společnosti však nabízí i tato pojištění zdarma a berou ho jako samozřejmou službu k přepravě.

Jaké zásilky je možné přepravovat?

Profesionální přepravní společnost nikdy nedělá rozdíl mezi tím, zda chcete odeslat a doručit malou či velkou zásilku, zda chcete zásilku odeslat soukromě a pouze jednou jedinkrát. Ceny za přepravu jsou pro každého stejné, vyjma stálých zákazníků, a každá zásilka je pro přepravní společnost stejně důležitá.

Přeprava nadměrného nákladu

Pokud potřebujete přepravit nadrozměrný náklad, pak se obraťte na přepravní společnost, která tuto službu nabízí. Některé přepravní firmy se specializují na mezinárodní přepravu velkoobjemových nákladů včetně nákladů nadrozměrných. Společnosti jsou pro přepravu nadměrného a těžkého nákladu perfektně vybaveny. Disponují moderními vozovými soupravami, které umožňují přepravu nákladu do určitých kg, rozměrů, výšky i délky. Vozy kvalitních, spolehlivých, zkušených a profesionálních přepravních společností jsou připraveny pro všechny rozměry. Proto volejte a ptejte se. Jistě Vám bude vyhověno.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11696 (cesky-magazin.cz#574)


Přidat komentář