Ploty, brány - Česká Lípa

Pokud máte svůj dům, tak byste jej měli nějak chránit. Jedním z jednoduchých prvků je zábrana v podobě plotu nebo brány či vrat. Podívejte se, co vám výrobci nabízejí za typy.

K čemu jsou ploty dobré? Jedná se o velmi účelové obehnání nemovitosti nebo omezení přístupu do domu. Hlavně v našich končinách je toto zabezpečení vhodné, protože bohužel kriminalita u nás patří k vysokým. Co pro bezpečí tedy musíte udělat? Nechte si vytvořit takové zábranné systémy, které pomohou uchránit váš majetek a také potažmo i vás. Na trhu je dnes řada prvků, kdy máte různé výhody v tom, že můžete flexibilně volit, co se vám bude líbit nebo hodit. Zábranné systémy jsou různých typů, materiálů i příslušenství, ze kterého můžete bohatě vybírat a vše kombinovat, Můžete mít jednoduchý systém i složitější prvek, evidentně jednoduchou linii, která je nenápadná nebo je i masivní dominantu. Co všechno existuje a jak toho využít?

Výroba a montáž plotů a bran - Česká Lípa a okolí

Výroba a montáž plotů a bran - Česká Lípa a okolí

Pokud sháníte spolehlivou firmu specializující se na zábranné systémy, kontaktujte pana Dušana Skočíka (http://www.plotyskocik.cz/). Pan Skočík nabízí výrobu a montáž plotů, zemní vruty, podhrabové desky, držáky pro podhrabové desky, branky a brány. Nabízí se vám výběr jen kvalitních výrobků a profesionální provedení montáží, které zajišťují vaši spokojenost. Můžete si vybrat, co sami chcete, anebo se jen poradit, co by pro vás bylo vhodné. Individuální a ochotný přístup jsou samozřejmostí.

Pan** Skočík** je k dispozici na adrese ** **

Nábřežní 116, Zákupy, 471 23.

E-mailové spojení zní r.skocik@email.cz.

Nyní se blíže podíváme na zmíněné produkty a služby.

Oplocení – důvody pořízení

Ať už se jedná o jakékoli** typy zábran** (ploty nebo brány), jedná se o prvek, který uvidíte skoro všude. Tyto prvky vnímáme jako ohraničení pozemku nebo majetku. Ovšem berte to i z té druhé strany. Pokud máte třeba malé děti nebo zvířata, tak potřebujete, aby se nevzdalovaly od domu a neztratily, tudíž musíte daný prostor nějak zabezpečit. To můžete udělat i formou jednotlivých bran či plotů, které zabrání úniku a ztracení dětí či zvěře. Podívejme se proto na jednotlivé možnosti blíže.

Ploty

Oplocení je v podstatě už jen třešinkou na dortu, co se týká staveb nebo zařízení kolem domu. Můžete mít různé podoby plotů, kdy si vyberete, co vám nejvíce hodí. Nabízí se klasický kov, který je spíše subtilnější a méně nápadný, masivní prvky jako dřevo nebo beton vám zase přinesou více soukromí, protože za ně není vidět. K nim pak můžete mít klasické branky nebo pojízdné brány včetně elektronického pohonu a upevnění ohledně sloupků či zakotvení za pomocí vrutů. Ploty jsou jasnou zábranou, která vás odděluje od okolí. To má výhody ve směru zvenčí, ale i z prostředí domu, jak jsme zmínili. Ploty jsou ale zejména obranou. Pokud máte kolem domu plot, tak to brání vstupu někoho cizího a je to dáno i psychologicky. Člověk, který neví, co za plotem může čekat, si raději rozmyslí, jestli se podívá, co za ním je. Vás tak přinejmenším nebudou překvapovat nečekaní hosté, kteří alespoň napřed zazvoní. Jaká je tedy nabídka plotů?

Pokud zůstaneme u kovových konstrukcí, tak tyto prvky jsou velmi užitečně pro to, pokud nechcete silné oplocení kolem domu. Různé ploty a s nimi spojené brány mají v podstatě transparentní funkci, která vytvoří jen obranný systém kolem domu, ale zároveň nebude rušit svojí vizualitou. Kovové prvky jsou navíc vhodné i v těch případech, když chcete bránu na mechanický pohon nebo elektroniku. Můžete kov ale kombinovat i s jinými prvky jako jsou zděné objekty nebo třeba dřevo.

Zemní vruty

Toto jsou prvky, které jsou základy staveb. Jedná se o prvky, které se položí do země a následně jsou připravené pro další aplikaci. Zemní vrut je pevnou složkou každé stavby a lze od ní pokračovat dalšími stavebními pracemi, které potřebujete. Díky zemním vrutům se upevňují nejen části plotů, ale třeba i konstrukce skleníku, domu apod. Jedná se o záchytný systém, kdy se daná stavba propojí hluboko do země a lépe drží.

Podhrabové desky

Pokud máte oplocení, není to je ochrana sama o sobě, ale musí se myslet na vše. Už jen ze samotného názvu je patrné, že třeba, když máte psa, může se vám podhrabat. V takovém případě stačí mít** podhrabovou desku**, která zabrání úniku a váš plot se tak více kompaktní.

Branky a brány

Pokud máte oplocení, tak potřebujete otvor, kterým se skrz plot dostanete ven či dovnitř nebo kudy projedete autem. Brány a branky jsou vstupním místem, kdy se jedná nejen o praktický produkt, ale můžete experimentovat s dezénem nebo jeho podobou. Jaká je nabídka?

Pojezdové brány

Toto je brána, která má dráhu na kolečkách. Dnes je to velmi užívaný prvek, který je snadno manipulovatelný a i cenově výhodný.** Pojezd** se zabuduje do pevné části plotu, což může být pokračování třeba dřevěné části, ale také betonová část. Pojezdy mohou být využitelné jak manuálně, tak i elektronicky, kdy jsou tyto prvky na dálkové ovládání. Pokud máte pojezdovou bránu, můžete jí také posouvat manuálně. Na výběr máte ze spousty možností, kdy si vyhovíte finančně i vzhledem ke komfortu.

Samonosná brána

Tato brána je typem, který jde do prostoru. V místě pojezdu není žádná kolejnice a betonuje se mimo vjezd, kde je třetina šíře průniku. Toto je velmi praktický typ, protože například v zimě nemusíte odhrnovat sníh, jelikož tato brána nepotřebuje otevřít do prostoru. Jedná se tak o velmi praktickou formu, která navíc není cenově náročná a můžete mít vše dle rozměrů a potřeb z hlediska dané zábrany.

Jednokřídlová a dvoukřídlová brána

Jednokřídlové části jsou z jedné části dveří a dvoukřídlové mají otevírání na dvě části. Co si vybrat? Pokud máte menší prostor, tak bude vhodnější jedno křídlo, protože nepotřebujete tolik manipulovat s otevíráním. Když ale potřebujete vjezd pro větší auto, už je lepší mít dvě křídla. Je to jednak vhodnější i vzhledem ke snadnější manipulaci, ale také z toho důvodu, že na křídla není vyvinuta tak velká zátěž.

Využijte služeb firem, které dělají ploty a brány a chraňte si to své zvenčí i zevnitř. Nabízí se vám jedinečné možnosti, kdy budete mít k dispozici přesně to, co budete potřebovat. Nabídka plotů a bran je dnes tak pestrá, že si můžete vybírat materiál z hlediska průchodnosti a viditelnosti či dle potřeby zabezpečení. Můžete navíc vše kombinovat, takže každý si vybere to své.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11651 (cesky-magazin.cz#455)


Přidat komentář