Ostravské drink taxi

Už jste někdy řešili situaci, kdy jste se neplánovaně napili alkoholu a pak jste nevěděli, jak se bezpečně svým autem dostat zpět domů? Nechat auto na místě a zítra se pro něj vrátit, nebo to risknout a řídit pod vlivem?

Alkohol je oblíbeným nápojem mnoha lidí, ať se jedná o pivo, víno, či něco tvrdšího. Jenže pokud jste řidič a čeká vás ten den ještě nějaká cesta, musíte si dávat dobrý pozor a držet se od vašeho oblíbeného pití dále. Jenže občas se i přes všechnu ostražitost stane, že se napijete. Jenže co pak? Co dělat, když nechcete riskovat jízdu pod vlivem alkoholu? Pokud se chcete** rychle a bezpečně dostat domů** i se svým autem, máme pro vás bezva tip na velice užitečnou službu. Objednejte si drink taxi.

Potřebujete řídit, ale máte vypito?

Možná si říkáte, že když víte, že budete řídit, tak přece nebudete pít. Jenže pak potkáte třeba své staré spolužáky nebo jiné známé a ti vás pozvou na panáka či na pivo. Je těžké takovou nabídku odmítnout, nechcete-li nikoho urazit. Navíc popovídat si se starými přáteli, které jste už dlouho neviděli, to je vždycky příjemné. Možná si také říkáte, že jedna sklenička nebo jedno pivo přece nemůže uškodit, že se to na schopnosti řízení vůbec nemůže projevit. Opak je však pravdou. Testy ukazují, že již nepatrná dávka** alkoholu**, jako třeba jeden panák, dokáže rychlost řidičových reakcí snížit. A i kdyby ne, stejně vám hrozí pokuta za alkohol v dechu. A co teprve, když vám pití s kamarády zachutná a dáte si těch skleniček, piv či panáků několik. V takové situaci můžete auto zanechat na místě, domů jet veřejnou dopravou a pro auto se vrátíte až další den. Jenže nechávat auto zaparkované někde ve městě u hospody i přes noc se nemusí vyplatit, neboť vám ho mohou poškodit třeba vandalové. Nebo to můžete risknout a řídit nazpátek pod vlivem alkoholu. Pokud však nechcete riskovat ani jedno ani druhé, objednejte si** ostravské drink taxi**, které vás i váš automobil dopraví bezpečně až k vám domů.

Drink taxi Ostrava

Drink taxi je moderní a velice užitečná služba, která vám umožní dostat se vaším autem domů nebo na jiné místo určení velice snadno a bez riskování nehody nebo placení pokuty a ztráty bodů při případné silniční kontrole. Když si objednáte drink taxi, přijede pro vás a vaše auto řidič, který vám pomůže do vašeho auta, bude-li to potřeba. Neposadíte se ovšem na místo řidiče, neboť nyní bude řídit váš nový řidič, který vás a vaše auto bezpečně dopraví kam si budete přát. Pokud chcete využít služeb ostravského drink taxi, podívejte se na tuto internetovou stránku a nezapomeňte si uložit telefonní číslo, ať si můžete drink taxi zavolat kdykoliv bude potřeba, vždyť drink taxi funguje nonstop: http://www.drink-taxi-ostrava.cz/.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11674 (cesky-magazin.cz#517)


Přidat komentář