Lipomasáže a liftmasáže - Praha 10

Mnoho lidí není spokojeno se svými tělesnými proporcemi. Prakticky každý z nás by rád své postavě dal krásnější tvary. Pokud jste se také rozhodli, že se svou postavou chcete něco udělat, máme pro vás skvělý tip.

Snažíte se cvičit a zdravě jíst, přesto máte problémy s určitými partiemi, které jsou i přes veškerou snahu pokryté tukovými polštářky? Když už se na některých problémových místech jednou tukové polštáře vytvoří, je velmi obtížné se jich zbavit. To platí zvláště pro ženy, neboť u nich je vyšší sklon k vytváření tukových zásob dán hormonálně. Pokud hledáte způsob jak zeštíhlet, jak se zbavit tukových zásob na místech, kde je nechcete, jak** vytvarovat svou postavu** tak, jak jste si to vždy přáli, pak pro vás máme skvělý tip. Ne, nebojte se, určitě vám nebudeme vnucovat žádné plastické operace či odsávání tuků. Tyhle způsoby formování postavy jsou jednak hodně drahé a navíc jsou bolestivé. A protože se vlastně jedná o operace, může při nich dojít ke komplikacím. Navíc po každé operaci zůstávají jizvy. My však pro vás máme doporučení na metodu, která vaše tělo vytvaruje bez operace, bezbolestně, bez jizev a především účinně a efektivně.

Masáže, které tvarují tělo a odbourávají tuk

Určitě víte, co je to masáž. Masáž slouží k uvolnění svalů a mysli. Masáž však může sloužit také k rehabilitaci svalových zranění, k podpoře regenerace svalů, šlach a kloubů, k rozhýbání ztuhlých kloubů, ale stejně tak k prokrvení pokožky nebo svalů. Kromě toho existují typy masáže, které dokáží formovat postavu. Takové speciální masáže dokáží velmi efektivně odbourávat tukové buňky, díky čemuž je možné zeštíhlet i na velmi problematických místech. A nejen to – speciální masáž k odbourávání tuků navíc podporuje přirozenou produkci vlastního kolagenu a elastinu, což má za následek zpevněnou a vypnutou pokožku. Dalším efektem speciálních masáží je léčba celulitidy, podpora toku lymfy a detoxikace organismu. Obdobné masáže v pozměněné formě lze aplikovat také na obličej, díky čemuž mizí vrásky a ochablost pleti v obličeji. A kde se takové příjemné léčebné, omlazující a zeštíhlující masáže provádějí?

 

Lipomasáže

Lipomasáže jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce zeštíhlet a vytvarovat svou postavu či léčit celulitidu snadno, účinně, efektivně, bez námahy a bezbolestně.

Jak se provádí lipomasáž?

Lipomasáže spočívá se provádí pomocí nejmodernějšího modelu speciálního značkového přístroje, který se používá na luxusních soukromých klinikách. Hlavice přístroje pomocí vakua během** lipomasáže** postupně nasává kůži, která je masírována pomocí dvou válečků. Nemusíte se však obávat nepříjemných pocitů, lipomasáž je absolutně bezbolestná. Válečky jsou řízené speciálním počítačem, mohou se otáčet různým směrem, vždy záleží na zvoleném programu. Zvolením konkrétního programu se cíleně řídí intenzita ošetření. Lipomasáž tak může být zaměřena na odbourávaní tuků a léčbu celulitidy, aktivaci lymfatického systému nebo na zpevňování a vyhlazování pokožky, například po porodu.

Jaké jsou účinky lipomasáže?

Díky použití speciálního počítačem řízeného přístroje je lipomasáž účinnější než jakákoliv ručně prováděná masáž. Lipomasáž působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém. Díky lipomasáži je pokožka prokrvená, zlepšuje se její zásobení živinami a kyslíkem. Lipomasáž podporuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožce vrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Výrazně se také zlepšuje tok lymfy a díky tomu se z těla odplavují toxiny. Výsledkem lipomasáže je tak nejen** hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, odbourávání tukových polštářů** na problematických místech, ale i celkové omlazení a regenerace organismu. V některých případech může docházet i k mírným úbytkům na váze. Díky lipomasáži se navíc budete cítit příjemně uvolnění a zrelaxovaní.

Liftmasáže

Liftmasáž se používá k ošetření pleti obličeje. Při liftmasáži se stejně tak jako při lipomasáži používá nejmodernější technika, která dokáže naprosté divy. Liftmasáž se provádí pomocí speciální hlavice, která jemně masíruje a zpracovává pokožku obličeje. Liftmasáž je jedinečný způsob, jak podpořit obnovu tkání na buněčné úrovni a odstartovat zvýšenou produkci vlastního elastinu a kolagenu. Díky tomu liftmasáž napomáhá zjemnění vrásek a vyplnění linií. Zároveň je liftmasáž dokonalou péčí pro okolí očí. Unaveně vypadající oči, pokleslá víčka, váčky pod očima, oteklé okolí očí – všechny tyto problémy dokáže liftmasáž snadno a efektivně vyřešit. Liftmasáž pleti navrací původní zářivost a jasnost, pleť zpevňuje a dokáže odstranit i dvojitý podbradek. Všechny tyto úžasné účinky liftmasáž poskytuje jen díky nejmodernější speciální hlavici. Nejsou použity žádné chemické látky, žádné injekce, žádné operace - jedná se o 100 procentně přírodní, bezpečnou, účinnou a neinvazivní metodu.

Ultrazvukový peeling

Ultrazvukový peeling je bezbolestné hloubkové čištění pleti, které pokožku zároveň omlazuje a pomáhá zmírňovat nadměrnou pigmentaci. Ultrazvukový peeling umožňuje provést dokonalé očištění pokožky a zároveň velmi silně podpořit její regeneraci.** Ultrazvukový peeling** čistí póry do hloubky, odstraňuje odumřelé buňky, vyrovnává nerovnosti pleti a zjemňuje ji. Po ošetření ultrazvukovým peelingem se obnovuje struktura pokožky a také dochází ke zvýšení tvorbě kolagenu a elastinu. Výsledkem ultrazvukového peelingu je čistá, projasněná, jemná, vyhlazená a vypnutá pleť. Ultrazvukový peeling účinkuje na principu mikro vibrací. Při ultrazvukovém peelingu se používá speciální vyživující emulze. Ultrazvukové vlny vznikající při ultrazvukovém peelingu proměňují vyživující emulzi v páru a ta se následně vpraví hluboko do kůže. Díky tomu jsou pleti při ultrazvukovém peelingu navíc dodávány kvalitní vyživující látky.

Aromasoul rituální masáže

Jak již název napovídá, aromasoul rituální masáž je založena na rituálních masážích a slouží především k relaxaci, k uvolnění a jako velmi zajímavý exotický zážitek. Při aromasoul ritální masáži se používají aroma oleje a také peeling pokožky těla. Výběr konkrétního aromatického oleje by se měl vždy odvíjet od vašeho aktuálního rozpoložení. Výběrem aroma oleje lze aromasoul masáž zaměřit například na harmonizaci a relaxaci, na prohřátí těla a obnovení životní síly, na stimulaci imunitního systému a detoxikaci a další…

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11621 (cesky-magazin.cz#404)


Přidat komentář