Květinářství - Nový Jičín

Pokud chcete ženu opravdu překvapit a nejste jí nablízku, nechte jí poslat krásnou květinu. Ženy mají kytice květů rády a mnohé z nich si zaslání kytice květin velmi cenní.

Květiny v sobě vždy nesou určité poselství. Někdy darováním květiny chceme vyjádřit náklonnost, jindy přátelství nebo úctu, ale obvykle darováním květiny chceme vyjádřit pocit lásky. Darovaná květina je ze své podstaty čistá, květinou si nikoho nekupujete, je nezáludná a vyjadřuje symboliku poděkování. Mnozí muži se někdy darování květiny vyhýbají, protože se jednoduše trochu stydí. Ale i tuto situaci lze jednoduše vyřešit. Květinu nemusíte ženě předávat osobně, ale můžete ji jednoduše nechat poslat.

Květinářství prodej a rozvoz - Nový Jičín

Pokud bydlíte ve městě Nový Jičín nebo jeho okolí a hledáte profesionální květinářství, doporučujeme vám obrátit se na Květinářství Klosovi, kde naleznete vždy široký sortiment květin a kytic.Květinářství Klosovi ale nabízí také rozvoz květin, které si v klidu vyberete na internetových stránkách a jednoduše objednáte. Pokud si ale nevíte rady a potřebujete poradit, můžete toto květinářství kontaktovat a popsat své požadavky.

logo klosovi

Květinářství a zahradnictví Klosovi má již dvacetileté zkušenosti s prodejem květin a neustále dbá na kvalitu květin a jejich stálou čerstvost. V jejich prodejně obsluhuje pravidelně školený tým na profesionální úrovni. Vytvoří pro Vás kytice k různým příležitostem i na počkání, svatební kytice, smuteční vazbu, aranžerské práce a další. Nabízí také rozvoz a doručování květin, a to od pondělí do neděle včetně svátků. Majitel květinářství a zahradnictví, pan Libor Klos, provozuje maloobchod a velkoobchod s vlastní pěstební a prodejní provozovnou, a proto vám kytice a květiny nabízí vždy kvalitní a čerstvé. Vybírejte na webových stránkách: http://www.kvetinyklos.cz.

Kontakt:

** Květinářství Klosovi,**

Generála Hlaďo 29, Nový Jičín, 741 01,

e-mail: kvetinarstviklosovi@email.cz,

telefon: 776 238 636

Rozvoz a doručování květin

Možná si položíte otázku, proč využít rozvoz květin, když si můžete do květinářství sami zajít. Výhoda rozvozu květin spojená s nabídkou na internetu je ale zcela jasná. Na internetu máte možnost vybírat květiny nebo kytici v klidu a pohodlí, a tím, že si objednáte květiny včas, tedy dopředu, získáte jistotu, že objednané květiny budou vždy čerstvé.

Čerstvost a kvalita také souvisí s původem květin. Pokud má květinářství vlastní pěstební a prodejní provozovnu, netrpí květiny dlouhým převozem, například ze zahraničí nebo přes celou republiku a vy tím pádem obdržíte své objednané květiny vždy v maximální kvalitě. Při včasné objednávce na doručování květin nebo kyticí také dodavatel bere na vědomí, že vaše objednávka byla učiněna na určitý den a hodinu a dokáže připravit květiny zcela čerstvé.

rozvoz květin Nový Jičín

Další výhody rozvozu květin spočívají v tom, že dodávky květin jsou realizovány včetně sobot, nedělí a svátků, tedy v době, kdy budete v běžném květinářství hledat čerstvé květy možná marně. A nemusíme snad ani příliš zdůrazňovat úsporu vašeho času. Květinářství nejčastěji doručuje květiny k různým výročím, jako jsou narozeniny, svátek, narození dítěte, promoce, Valentýn, MDŽ, ale také úmrtí a další. Květiny lze doručit také s dárkovými koši, které budou obsahovat například víno, bonboniéru, čokoládu, oříšky, hračky apod.

Prodej květin a kytic

Pravdou je, že květinářství dnes naleznete téměř na každém rohu, ale v málokterém z nich vám nabídnou čerstvé české květiny, které netrpěly dlouhým převozem. Jistě se i vám stalo, že jste na poslední chvíli zašli do nějakého obchodu a tam měli už pouze uvadající květiny bez života. Je proto lepší obrátit se na květinářství, které má vlastní pěstírnu, jež zaručuje, že zakoupíte pěkné, čerstvé, kvalitní květiny nebo květinové vazby.

Co všechno si lze v květinářství objednat a koupit? Zkušené květinářství vám nabídne široký sortiment pokojových květin, velké pokojové rostliny, jako jsou palmy, ale dokáže uspokojit také náročné zákazníky, kteří si přejí masožravky, orchideje, tilandsie nebo mají zájem pořídit si bonsai. Květinářství samozřejmě nenabízí pouze květiny a květinové vazby, ale prodávají zde také zahrádkářské potřeby, floristické potřeby a doplňky jako například svíčky.

Služby květinářství

Profesionální květinářství, které má mnohaleté zkušenosti s prodejem květin, se snaží stále svoje služby zdokonalovat a pomáhat vám vytvářet krásné a příjemné prostředí. Důležité je, že květinářství neustále dbá na kvalitu květin a jejich stálou čerstvost. Ale profesionální služby a zájem o zákazníka se pozná také podle přístupu. Je rozdíl, pokud vás obsluhuje unylá prodavačka bez zájmu nebo pravidelně školený tým, který vystupuje na profesionální úrovni. Zkušenosti květinářství pak dovolují nabídnout vám řadu služeb a dodat a vytvořit pro vás kytice k různým příležitostem. A právě díky zkušenostem vám prodejce může nabídnout kytice na počkání. Z oblasti svatební floristika si můžete objednat také svatební kytice, ale nabízena je i smuteční vazba, to znamená smuteční kytice, věnce a další. Pro ozdobu bytu nebo firemních prostor jsou velmi oblíbené sušené květiny, a proto vám květinářství nabízí také sušené aranžmá a veškeré aranžerské práce.

červená svatební kytice

Květinové aranžmá

Při práci na aranžmá květin je rozhodující vždy kvalita, a proto květinářství užívá pouze čerstvých květin a snaží se věnovat jim vždy maximální péči tak, aby co nejdéle udržely svoji svěžest a perfektní vzhled. Také u vazeb z umělých materiálů nebo sušených květin je třeba dbát na vysokou kvalitu surovin a co nejlepší zpracování do samotné vazby. Profesionální květinářství má zkušenosti a květinové aranžmá vytváří s velkým potenciálem a kreativitou. Takovéto květinářství je schopno pružně reagovat na vaše požadavky, a to bez ohledu na rozsah nebo čas. Na e-shopu nebo na prodejně květinářství je pro zákazníky připravena vždy řada ukázek vazby a květinového aranžmá, kde je možné posoudit kvalitu práce a inspirovat se pro vlastní požadavky.

Aranžování a květinové výzdoby

Květinářství, které nabízí profesionální aranžování květin, vám může připravit květiny pro výzdobu jakéhokoliv prostoru. Může se jednat o květinové výzdoby bytů pro soukromé slavnostní chvíle nebo například nabídnout kompletní svatební květinový servis, kdy se jedná o aranže pro vnitřní i venkovní svatby, mašle na židle, květinové stěny apod. Mezi aranže květin patří i příprava smuteční vazby nebo suchá a umělá vazba, kdy se jedná zejména o kytice, koše nebo ikebany. Květinářství vám ale může připravit i žertovné kytice, připravit květiny pro výzdobu plesů, rautů nebo firemních oslav a připravit návrhy dekorací, obalů a rostlin do interiérů.

Květinářství s vlastním zahradnictvím

Nejčerstvější květiny získáte, pokud má květinářství svoje vlastní zahradnictví, tedy pěstební a prodejní provozovnu. Takovéto zahradnictví vám pak může nabídnout například kvalitní balkónové rostliny, letničky, trvalky, primule, chryzanthémy, multiflory, konifery apod. A pokud nakupujete zde, získáte vždy lepší cenu než v běžném kamenném obchodě. Můžete si přát také adventní věnce z neopadavé jedle, vánoční svícny, smuteční vazbu, dušičkovou vazbu a zakoupit zahrádkářské potřeby, substráty, okrasné kameny, štěrky, barevné štěpky mulčovací kůru atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11547 (cesky-magazin.cz#183)


Přidat komentář