Kanalizace, topení - Praha-západ

Instalatérské práce se řadí mezi odborné činnosti, které patří do rukou profesionálů. Jen tak budete mít všechny rozvody podle moderních a zároveň úsporných metod a také ze zdraví neškodných materiálů.

Instalatérské práce

Jde o široký záběr prací, které zahrnují instalace vody, kanalizací, vytápění a plynu. K tomu se dnes přidávají i alternativní zdroje, jako jsou tepelná čerpadla, která v kombinaci s rozvody topení umí uspořit velkou část nákladů na vytápění i ohřev vody.

Kanalizace, topení - Praha-západ

Kanalizace, topení - Praha-západ

Snad všechny instalační práce, včetně tepelných čerpadel a oprav si můžete objednat u pana Petra Sejtka. Jde o odborníka, který má v instalatérství nejen velké zkušenosti, ale také má znalosti s technologiemi a materiály. Ke svým klientům se vždy chová příjemně a vstřícně, což mu vyneslo velmi kvalitní reference a doporučení. Firmu pana Petra Sejtka najdete na adrese V Lázních 314, Jesenice, 252 42. Požadované služby si můžete objednat i pomocí e-mailové adresy petr.sejtko@seznam.cz, nebo telefonního čísla +420 724 968 992.

  • Petr Sejtko
  • Email:** petr.sejtko@seznam.cz**
  • Tel: +420 724 968 992

Rozvod vody

Zahrnuje rozvod pitné i užitkové vody. Rozvody se dnes většinou instalují z plastových trubek, které se dobře spojují, jsou zdravotně nezávadné a mají velmi dlouhou životnost. Problémem není ani kombinace plastová trubka – nerezová baterie. Vše je pečlivě řešené a tím také funkční a bezporuchové.

Kanalizace

Kanalizace Praha-západPlynulý odtok odpadních vod zajistí dobře provedená a rozvedená kanalizace. Bezhlučnost** kanalizace** zajistí nové materiály, které jsou odhlučněné a zároveň i trvanlivé.

Rozvod plynu

Moderní rozvody plynu se mohou vést pod omítkou. I zde se využívá moderních plastových trubek, které jsou odolné a zároveň levnější než klasická měď. Přitom životnost těchto trubek je stejná, nebo i větší než trubek měděných.

Rozvod topení

Tyto rozvody došly největších změn. Princip sice zůstal zachován, ale materiál a provedení je odlišné. Využívá se tenkých trubek, které vedou pod omítkou a samozřejmě i zde plastu. Navíc** rozvod topení** je možné kombinovat s alternativními úspornými zdroji.

Montáž topení

Montáž topení zahrnuje instalace rozvodů topné vody, montáž topidel a topných těles, zajištění odtahu spalin od topidel, účinné regulTepelná čerpadlaace tepla ve vytápěných místnostech, stejně jako montáž kombinací, které vytápění zlevní. Může jít o kombinace plynu s vytápěním tuhými palivy, nebo alternativními zdroji.

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je ekologické, úsporné a nezávislé. Přitom přináší velké úspory. Existuje řada tepelných čerpadel, přičemž každý druh tepelného čerpadla se hodí do jiných podmínek. Dnes dokonce existují tepelná čerpadla do bytových jednotek panelových domů.

Servis plynových kotlů

Plynové kotle potřebují pravidelnou údržbu a kontrolu. Nejlépe před topnou sezónou, abyste měli jistotu, že bude kotel po celou sezonu topit bez jediné poruchy.

Spolehněte se

Ať již budete provádět nové rozvody, opravovat či rekonstruovat ty staré, nebo jen budete potřebovat údržbu kotle, tak se vždy obracejte jen a jen na profesionální odborníky. Tak budete mít vše provedené kvalitně a z kvalitních materiálů. Přitom kvalitní materiál nemusí být nutně ten nejdražší. Poradí vám odborník.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11662 (cesky-magazin.cz#474)


Přidat komentář