Instalatérské, topenářské a plynařské práce - Praha

Moderní instalatérské práce mají velmi široký rozsah. Dnešní nabídka instalačních rozvodů a koncových přístrojů a spotřebičů nabízí možnosti, které umožnují velmi úsporný provoz domácnosti za vysokého standardu.

Instalatérské práce si hodně lidí spojuje pouze s vodoinstalacemi a odpady. Jejich rozsah prací je však mnohem širší. Instalatérské práce zahrnují všechny práce týkající se vody, odpadů a kanalizace, plynu a vytápění.

Instalatérské práce v moderní podobě

Ještě před dvaceti lety se instalatérské rozvody prováděly nejčastěji v pozinkovaných nijak neošetřených trubkách. Jen výjimečně se používaly trubky** měděné.** Čas však ukázal tyto trubky jako velmi nevhodné, poněvadž voda, která jimi prochází, se obohacuje o nechtěné železo a další látky, které se takto dostávají do těla. U rozvodů plynu a topení pak docházelo k brzké korozi. Moderní rozvody instalatérských prací využívají trubek plastových a měděných. Plastové trubky jsou upraveny podle toho, pro který instalační rozvod budou použity. Nicméně právě plast se ukázal jako vysoce odolný, zdravotně zcela nezávadný a tvárný. Umožňuje i bezproblémové napojení spotřebičů. A navíc je za velmi příjemnou cenu. Nové rozvody pak doplňují moderní koncové přístroje a spotřebiče, které zajišťují efektivní a úsporný provoz.

Zdravotní instalace, nové rozvody vody, plynu

Pojem zdravotní instalace znamená nové kompletní rozvody vody, kanalizace, plynu, a instalace van, sprchových koutů, umyvadel, záchodů, dřezů, baterií, a vlastně všeho, co vymění staré již nevyhovující za nové. U velkých rekonstrukcí se přidává i kompletní nebo částečná rekonstrukce otopného systému. Samozřejmě každý se hrozí vysokých investic. Přestože zdravotní instalace není levná, tak je třeba si uvědomit, co přináší. V první řadě jsou to nemalé úspory. Ty mohou tvořit podle provedení a vybraných koncových přístrojů a zařízení 40 až 60 % bývalých nákladů. To samozřejmě velmi urychlí návratnost investice. Je spočítáno, že investované peníze se v průměru vrátí za 7 až maximálně 10 let. Záleží na velikosti investice, i na tom v jakém stavu je daný objekt. Na výši úspor má vliv například i kvalitní zateplení domu.

Instalatérské, topenářské a plynařské práce – Praha

Nejen instalatérské práce si můžete objednat u profesionální firmy** INSTALATÉRSTVÍ – odpadní a topenářské práce Jan Vycpálek**. Jde o firmu, kde je samozřejmostí profesionální přístup ke každé zakázce, příjemné vystupování, ochota, stejně jako dodržení sjednaného termínu. Firma INSTALATÉRSTVÍ – odpadní a topenářské práce Jan Vycpálek patří mezi doporučované firmy, za které mluví především jejich perfektně odvedená práce. Objednat si zde můžete práce instalatérské, topenářské, plynoinstalace, čištění i rekonstrukce rozvodů vody, topení, plynu a odpadů, zapojení praček a myček, včetně úpravy rozvodu vody a odpadu, výměnu vany, záchodu, umyvadel, sprchového koutu, dřezu i baterií, dodávku a výměnu bytového vodoměru, připojení krbové vložky na topný okruh, anebo podlahové vytápění. Více o firmě, včetně referenčních prací a objednávkového formuláře, najdete na internetové adrese www.vodaplyn-topeni.com. Objednávku prací je možné učinit i přímo v provozovně firmy, která sídlí na adrese** V Záhorském 598, Praha - Dolní Počernice 190 12**. Nebo je možné využít e-mailové adresy janvycpalek@seznam.cz, či telefonního čísla +420 606 309 223.

Instalatérské práce Praha, vodoinstalace

Moderní vodoinstalace patří mezi odborné činnosti, které potřebují vyškolené odborníky. Na trhu je široká nabídka nejen základního materiálu pro rozvody, ale i koncových přístrojů, které jsou méně či více úsporné. Jejich výběr je pro další potřebu klíčový. Je tedy důležité pohovořit s odborníky o vašem způsobu života a o tom, jak vodu a jak často používáte. Jiná zařízení potřebuje rodina s malými dětmi, a jiná ten, kdo žije sám. Důležité je i to, zda se vodoinstalace provádějí v bytě či rodinném domě, který má také vlastní čističku odpadních vod, bazén, a zavlažování zahrady.

Topenářské práce Praha, revize otopného systému

Moderní otopný systém může mít minimální náklady na provoz. Je však nutné, aby korespondoval se stavbou domu a byly vytvořené podmínky, které zaručují jeho perfektní provoz. Takovýto otopný systém najdete v nízkoenergetických, pasivních a nulových domech. Nízkých nákladů však je možné dosáhnout i v ostatních typech domů a dokonce i v domech hodně starých. Zde postačí odborná konzultace, revize celého otopného systému a následný** návrh** nového otopného systému. V mnoha případech ani není nutná kompletní rekonstrukce. Spíše se provádí modernizace, kdy se vymění tepelný zdroj, nebo se dodá další tepelný zdroj a vytvoří se kombinovaný otopný systém. Řešením může být i přidání termostatů, regulátorů tepla a alternativních zdrojů pro ohřev a vytápění.

Plynařské práce Praha, plynové spotřebiče

Plyn je velmi nebezpečný. Veškeré zásahy, údržbu a revize tedy musí provádět odborník. O plynu se říká, že je pro vysokou cenu již nevýhodný pro vytápění objektů. To však nemusí být pravda. Pokud má objekt staré rozvody a starý plynový kotel, pak opravdu roční náklady jsou až extrémně vysoké. Moderní plynové spotřebiče jsou však naopak velmi úsporné. Je to vidět například u** plynových kotlů**, které se nabízejí jako kondenzační nebo nízkoenergetické, což znamená, že patří mezi vysoce úsporné spotřebiče. Pořízením takovéhoto plynového kotle dosáhnete až třetinu úspor současných nákladů na plyn.

Rekonstrukce rozvodů Praha, kompletní rekonstrukce

U starých instalačních rozvodů se vyplatí jejich kompletní rekonstrukce. Jde sice o náročný zásah do života obyvatelů domu, ale přináší řadu kladů. Tím prvním jsou úspory na nákladech, dalším pak zdravá voda bez příměsí, bezproblémový provoz, možnost kdykoli dalšího rozšíření rozvodů nebo úpravy, a konečně i pěkný vzhled interiéru. Výhodou moderních rozvodů totiž je, že mohou být vedeny pod omítkou. Tudíž interiér nehyzdí žádné trubky. Navíc pokud u otopného systému zvolíte radiátory, tak mohou být i v pastelových barvách, nebo zajímavých tvarech.

Čištění rozvodů Praha

Snad každý se alespoň jednou za život setkal s problémem, kdy se ucpaly rozvodné trubky. Čistit je pomocí chemie, kterou zakoupíte v drogerii, nemusí být účinné. Zvláště u starých rozvodů. Dokonalé odstranění problému a vyčištění trubek zajistí odborníci na instalatérské práce. Ti zprůchodní rozvody v případě nečekané havárie, ale postarají se o rozvody také preventivně. To je samozřejmě mnohem lepší, než v případě, kdy již je odpad zcela ucpán a neodtéká.

Zapojování praček a myček Praha

Pračky a myčky se staly samozřejmou součástí domácností. Jejich připojení by však měl provádět odborník. Zejména pokud je třeba upravit připojení na vodu a odpad. Připojíte-li tyto přístroje svépomocí, a dojde tak k jejich poškození zásluhou neodbornosti, pozbýváte na ně záruku.

Výměna koupelnového a kuchyňského nábytku a baterií

Stejně odborně je třeba postupovat u výměny zařízení koupelen a kuchyní. Zde kromě nábytku je třeba dbát pozornosti zapojení baterií, odpadů, vestavěných spotřebičů i sanitárního zařízení. Připojení musí splňovat určité parametry, musí být správně utěsněno i izolováno. Celou výměnu i instalací je tedy lépe svěřit odborníkům.

Připojování krbových vložek na topný okruh

Jednou z možností, jak ušetřit náklady na vytápění a zároveň si zpříjemnit život je instalace krbové vložky a její napojení na stávajícím otopný systém. Náklady se sníží až o dvě třetiny a pohled do plápolajícího ohně zpříjemní chladné dny. Výběr i připojení krbové vložky však musí provádět pouze odborník. Ten zajistí bezpečný provoz, i to, že celý otopný systém bude plně automatický.

Podlahové vytápění Praha

V poslední době se jako nejvhodnější způsob vytápění ukazuje teplovodní podlahové topení. Je možné ho kombinovat s celou řadou tepelných zdrojů, včetně alternativních a kombinovaných. Navíc přináší opravdu velmi příjemnou tepelnou pohodu.

Instalatérské práce jen z rukou odborníků

Moderní instalatérské práce patří do rukou odborníků, kteří zajistí jejich správnou instalaci i bezproblémový provoz. Přitom na každou práci i materiál získáte záruku. Navíc odborníci zásluhou svých znalostí upozorní a doporučí na možnosti, které laik nezná, a které přinesou jak úsporu, tak komfort bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11679 (cesky-magazin.cz#533)


Přidat komentář