Hydroizolace a zateplování Pelhřimov a okolí

Zateplení objektu spolu s hydroizolačními pracemi tvoří základ spokojeného bydlení a úspory peněz za spotřebované energie. Vedle praktičnosti zateplení a hydroizolace zajišťují i estetičnost, ovšem v případě, že se do práce pustí zkušená firma.

Hydroizolace a zateplování - Pelhřimov a okolí

Dnešní doba klade vysoké nároky na hydroizolaci a zateplení objektů. Své o tom ví firma T&N stav stavební a obchodní s.r.o., která provádí** hydroizolace střech, zelených střech, balkónů a teras, jezírek a rybníků, včetně izolace základů a radonu**, dále nabízí zateplování a vedle toho se zaměřuje na** rekonstrukce, úpravy rodinných domů, výstavby rodinných domů na klíč** a na další stavební práce. Pokud jste se rozhodli provést stavební práce sami, firma T&N stav vám může poskytnout stavební materiál za velmi atraktivních podmínek.

Firma své práce poskytuje na základě dlouholetých zkušeností, a jejím cílem je dovést váš dům od první konzultace, přes zpracování projektové dokumentace, samotnou realizační část až ke kolaudaci stavby. Firma dále nabízí komplexní** architektonické a stavební poradenství**. Máte zájem o služby v oblasti stavebnictví na vysoké úrovni? Potom navštivte stránky firmy: http://www.tnstav.cz/, kde se dozvíte mnohem více. Firmu T&N stav stavební a obchodní s.r.o. najdete na adrese: Rubešova 1179, 393 01 Pelhřimov, telefonní kontakt je:

  • +420 777 209 696
  • emailová adresa zní: tomanek@tnstav.cz

Hydroizolace a zateplování Pelhřimov a okolí zde. www.tnstav.cz

Hydroizolace základů

Izolací spodních staveb se rozumí ochrana před zemní vlhkostí, ochrana proti radonu i ochrana proti tlakové vodě. Ta je důležitá v případě podsklepených domů, kde je předpoklad velkého tlaku podzemních vod.** Ochrana před zemní vlhkostí spočívá ve vytvoření souvislé a neporušené izolační vrstvy. Na základovou desku, která vyniká suchým a rovným povrchem, se aplikuje penetrační nátěr. Na tento nátěr se natavují **hydroizolační pásy. Použít můžete pásy asfaltové nebo z modifikovaných asfaltů. Druhy pásů začínají od těch nejzákladnějších. U těchto pásů je jejich nosná vložka tvořena hadrovou lepenkou a jedná se o nejlepší variantu a také o podpůrnou izolaci. Hlavní izolační pásy jsou tvořeny polystyrenovými rounem nebo skelnou vatou. Díky kvalitně provedené hydroizolaci se můžete bránit radonu. U hydroizolace stojí za zvážení rozhodnutí, jestli se pustíte do izolace základů domu, nebo zda izolaci provedete mezi základovou deskou a nad základovými konstrukcemi. Hydroizolace je složitá tam, kde se nacházejí prostupy přípojek inženýrských sítí. Tyto totiž musí dokonale navazovat na vodorovnou izolaci.

Hydroizolace

Důvod pro izolaci základů

Mezi hlavní důvody izolace základů patří potřeba zajistit co největší hydroizolační bezpečnost stavebních konstrukcí spodní stavby. V případě neodborně provedené hydroizolace by se následné opravy mohly vyšplhat k hodně vysokým částkám.

Hydroizolace střechy

Hydroizolace střech je v dnešní době naprostou nezbytností a při výstavbě nové střechy nebo rekonstrukci původní střechy, i samozřejmostí. U realizace hydroizolace střech se rovněž cení zkušenosti odborníků, neboť se jedná o práci důležitou. Odborník dokáže zacelit i tu nejmenší skulinku na vaší střeše. Střecha dělá dům, a proto musí být i kvalitní a spolehlivě sloužit. Střecha nás chrání před povětrnostními vlivy, jako je déšť, sníh, kroupy i přímé sluneční záření. Aby vám nekapalo na hlavu a v interiéru se nevyskytovala vlhkost, je potřeba provést** hydroizolaci střechy**. Jde o jednu z nejdůležitějších součástí každého domu. Hydroizolace střech vyžaduje velkou pozornost při samotném provedení. K realizaci se používají střešní pláště z fólií a asfaltových pásů. Modifikované asfaltové pásy se pokládají na předem penetrovaný podklad. Jen díky kvalitně, profesionálně a precizně odvedené práci nemá vlhkost žádnou šanci.

Hydroizolace balkonů a teras

Hydroizolace balkónů a teras patří k nejtěžším výzvám pro odborníky v oblasti hydroizolací.Hydroizolace balkonů a teras Jedná se totiž o místa, která slouží pro odpočinek, relax, pěstování květin, a proto jsou na balkóny a terasy kladeny vysoké nároky, zejména z toho pohledu, aby byla zajištěna vodotěsnost nosné konstrukce, a aby tato místa i dobře vypadala. Nabízí se celá řada řešení, které budou všechny tyto požadavky splňovat, jde jen o to oslovit ty správné odborníky. Hydroizolační vrstva je při izolaci balkónu nebo terasy zakryta dalším souvrstvím, které chrání samotnou hydroizolační vrstvu, ale také dobře vypadá. Toto souvrství bývá nejčastěji tvořeno betonem a zde si musí být odborník jistý, že je jeho práce provedena opravdu kvalitně a s použitím pouze vysoce kvalitního materiálu, že už se nebude potřeba nikdy k této vrstvě vracet. Další možností je použití PVC hydroizolačních fólií, které se následně zakryjí dlažbou. Výhodou tohoto způsobu provedení hydroizolace je v případě potřeby jednoduchá oprava.

Hydroizolace zahradních jezírek

Hydroizolační fólie, které se pro zahradní jezírka používají, se vyznačují určitými vlastnostmi, které zajišťují bezproblémové fungování daného jezírka. Tyto fólie mají dlouholetou životnost, jsou absolutně odolné proti prorůstání rostlin, a díky jejich pevnosti se nemůže stát, že by byly tyto fólie poškozeny vodními rostlinami. Hydroizolační fólie určené pro zahradní jezírka se dají zpracovat do jakéhokoliv tvaru, a proto se nebojte a vytvořte si své zahradní jezírko atypického tvaru, který se vám bude líbit. Firmy, které nabízejí hydroizolace jezírek, vám navrhnou různé varianty jezírek a bude záležet jen na vás, zda si nějakou vyberete. Tyto firmy nabízejí i poradenství v oblasti zakládání zahradních jezírek, proto se nebojte a jejich služeb využijte. Hydroizolační fólie jsou vhodné pro malá, ale i velká a rozlehlá zahradní jezírka, pro koupací nádrže, pro jezírka, která jsou kombinovaná jak pro koupání, tak i pro rostliny, nebo pro dekorační účely na vaší zahradě.

Zateplování

V dnešní době, kdy neustále rostou ceny za spotřebu energií, se mnoho z nás zamýšlí nad tím, jakým způsobem ušetřit své peníze, jak snížit spotřebu energie, ale zároveň jak zachovat příznivou teplotu v interiéru. Zateplení domuJe vůbec možné dosáhnout úspory energie? Máme pro vás jednoduchou odpověď a to takovou, že to možné je. Dokonce je to velmi snadné. Zateplete svůj objekt a uvidíte, kolik výhod vám tato investice přinese. Nejenže se vám peníze vynaložené na zateplení rychle vrátí, ale vy budete mít v zimních měsících v domě nesrovnatelné teplo oproti minulému stavu a v létě nebude váš interiér přehřátý. Chybějící zateplovací systém s sebou nese jak velké tepelné ztráty, s čímž samozřejmě souvisí i vyšší a vyšší náklady na topení, tak i nebezpečí poruch zdí v důsledku jejich promrzání.

Jaké jsou výhody zateplení?

Mezi nejvýraznější výhody patří snížení výdajů na vytápění objektu. Kvalitním a odborným zateplením snížíte spotřebu energií, které jsou potřeba pro vytopení objektu. Nejen ceny za plyn, ale i za elektřinu jdou každým rokem výrazně nahoru, proto je potřeba učinit vhodná opatření, mezi něž bezesporu patří zateplení objektu. Díky zateplení již nebudete muset mít tak silný kotel nebo jiné topné těleso, ale můžete si pořídit menší a levnější zdroj tepla, který zvládne bez sebemenších problémů prostory vytopit. Zateplením snížíte tepelné ztráty a odstraníte příčiny přímého zatékání dešťové vody do obvodových konstrukcí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11630 (cesky-magazin.cz#419)


Přidat komentář