Fotoslužby - Havlíčkův Brod

Chcete mít na zdi nebo ve fotoalbu pěkné rodinné fotografie, vzpomínku na dětství svých potomků? Nebo vás teprve čeká svatba a sháníte svatebního fotografa, aby zachytil vaše nejkrásnější okamžiky?

Lidé často rádi vzpomínají na různé okamžiky svého života. Mezi nejradostnější vzpomínky patří například svatební den, období těhotenství, ve kterém je hlavní náplní života rodičů radostné očekávání narození dítěte a další. Mezi oblíbené okamžiky často zvěčňované na fotografiích patří také dětství našich ratolestí nebo rodinné fotografie. Z vašich nejkrásnějších fotek si můžete nechat vytvořit také fotoknihu, velkou fotografii na zeď, nebo třeba fotopřání či fotokalendář.

Svatební fotografie

Blíží se váš velký den, vaše svatba? Jednou z věcí, která by na svatbě určitě neměla chybět, je** svatební fotograf**. V dnešní době se na svatby velmi často objednává také kameraman. Ze záběrů, které natočil, vám pak specializovaná firma sestříhá a vytvoří „celovečerní“ svatební film z vaší vlastní svatby. Jenže film svatební fotografie stoprocentně nahradit nedokáže. Vybrané fotografie si můžete později nechat zarámovat a z dalších si vytvořit fotoalbum, zatímco DVD si na zeď či poličku určitě vystavovat nebudete. Protože** svatbu** kvůli nepovedeným fotkám opakovat nebudete, je** výběr svatebního fotografa** důležitá věc. Určitě by to měl být člověk zkušený, který má alespoň nějaké reference nebo může doložit ukázky svých prací.

Dětské a rodinné fotografie

Děti rostou jako z vody, a než se nadějeme, jsou velké a už si s námi nechtějí hrát tak jako dříve. Pokud chcete mít památku na doby, kdy vaše děti byly malé, chcete postupně zachycovat jejich růst, nebo prostě chcete mít jen hezkou fotografii vašich dětí nebo společnou fotografii i s vámi, pak oslovte profesionálního fotografa, nebo navštivte fotografický ateliér. Fotografovat své děti nebo vytvářet** rodinné fotografie**, to můžete klidně i sami svým vlastním foťákem. Jenže mezi fotografiemi které vytvoříte sami obyčejným fotoaparátem bez náležitého osvětlení, znalostí kompozice atd. a mezi fotografiemi, které vytvoří profesionální fotograf ve fotografickém ateliéru je velký rozdíl. Samozřejmě rodinné momentky mají své kouzlo i když jsou technicky mnohdy na velmi nízké úrovni. Pokud však chcete mít nějakou rodinnou fotografii nebo fotografii dětí, která bude vskutku bez chyby, která bude technicky dokonale provedená a kterou bude možné zvětšit i do velikosti velkého nástěnného obrazu, pak dejte raději přednost profesionálnímu fotografovi, který vlastní profesionální vybavení a má náležité dovednosti a zkušenosti.

Focení dětí může probíhat v ateliéru, kde jsou pro vytváření vysoce kvalitních fotografií ideální podmínky. Avšak stejně tak můžete fotografa pozvat k sobě domů, pokud takovouto službu nabízí. Fotograf může přijet i se svým vybavením a vytvořit u vás doma improvizovaný ateliér. Doma se děti většinou chovají uvolněněji, neboť jsou ve známém prostředí. Popřípadě může focení probíhat také v přírodě nebo jinde. Venku sice fotograf nemůže využívat všech výhod ateliéru, ale i tak mohou vzniknout velmi hezké a povedené fotografie na profesionální úrovni.

Portrétní fotografie

Chcete mít svou portrétní fotografii?** Portrétní fotografie** se hodí do sbírky rodinných fotek na zdi nebo třeba do rodinného alba. Pokud jste se rozhodli nechat si vytvořit portrétní fotografii, je vhodné předem promyslet, jak chcete, aby fotka vypadala. Někdo chce na fotografii vypadat slavnostně, a proto si nechá udělat profesionální účes a make-up a na fotografování si vezme své nejlepší oblečení a šperky. Někdo má rád fotografie stylizované na určité téma, někdo chce na fotografii vypadat drsně, někdo jemně, někdo jako inteligent a jiný zase působit sexy. Někdo jiný dá zase přednost přirozenosti a na portrétní fotku se nijak nepřipravuje – prostě se nechá vyfotografovat takový, jaký je. Portrétní fotografie se obvykle dělají v ateliéru, kde je možnost dokonalého nasvícení a po ruce jsou různé doplňky a make-up. Na přání je však možné vytvořit portrétní fotku také venku nebo v jiném prostředí – to vše záleží na fotografované osobě a také na tom, zda fotograf nabízí vytváření fotek mimo ateliér.

Těhotenské fotografie

Pokud si žena nebo ještě lépe oba rodiče z celého srdce přejí mít dítě, pak bývá těhotenství jedním z nejkrásnějších období v lidském životě. Je to období plné očekávání a radosti z budoucího dítěte. Matka nosí své dítě pod srdcem a oba rodiče se toužebně připravují na narození svého potomka. Pokud chcete mít na své těhotenství památku v podobě fotografií, navštivte fotografický ateliér a nechte si vytvořit vaše** těhotenské fotografie**. Na těhotenských fotografiích se můžete nechat zvěčnit sama nebo s partnerem. Při vytváření těhotenských fotek jde o to, aby bylo zdůrazněno těhotenství ženy, proto je jejich vytváření vhodné teprve v poslední fázi těhotenství, kdy je už je stav očekávání jasně viditelný díky velkému břichu. Těhotenské fotografie můžou být pojaty různě. Někdy jde o vyjádření lásky a očekávání obou partnerů, na jiných fotkách může být žena pouze sama a odhaleným velkým břichem dávat najevo svou mateřskost a také očekávání narození dítka. Těhotenské fotografie mohou být pojaty také smyslně, kdy nahá těhotná žena dává na odiv své mateřství, ale i svou ženskost a krásu.

Fotodárky – fotoknihy, fotokalendáře, fotopřání

Fotoknihy jsou velmi krásnou vzpomínkou na prožité chvíle. Fotokniha je něco jako album, ale má profesionální vzhled, protože fotografie jsou v knize přímo vytištěné, ne jen vložené jako v albu. Mezi další zajímavé fotodárky patří například fotokalendáře, které se obvykle vytvářejí v nástěnné verzi, kdy ke každému měsíci je přiřazena jedna velká fotografie. Obvykle jde o fotografie rodinné. Další typy výrobků z rodinných či jiných fotek můžou být** fotopřání či fotopohledy** aj.

Modelingové fotografie

Modelingové fotografie patří k velmi oblíbeným. Dívky, které chtějí začít s modelingem, si nechávají nafotit tzv. book, který pak mohou předložit v modelingové agentuře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11632 (cesky-magazin.cz#423)


Přidat komentář