Finanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolí

Finanční poradenství se stalo oborem, který se dostal na vysokou úroveň. Pro řadu domácností je finanční poradenství způsob, jak účelně nakládat se svými financemi a jak zajistit všechny její členy.

Po počátečních problémech se finanční poradenství dostalo na velmi vysokou úroveň. Dnes se již téměř neobjevují případy finančních poradců, kteří sjednávají nevýhodné finanční produkty tak, aby se na úkor klienta obohatili. Řadě takovýchto finančních poradců byla ukončena činnost. Velká většina dnešních finančních poradců jsou odborníci na slovo vzatí. Mají finanční vzdělání, zúčastňují se pravidelných školení a dalších vzdělávacích kurzů a snaží se o maximální profesionalitu. Zásluhou toho mají pak širokou a spokojenou klientelu.

Finanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolí

Pan Ivo Kovařík Vám vždy navrhne opravdu nejoptimálnější řešení přímo pro Vás. Výhodou je jeho mnohaletá praxe, výborná orientace a znalost ve světě financí a neustálé vzdělávání v tomto oboru. Díky tomu budete vždy upozorněni na připravované nebo již událé změny, které souvisí s Vaši finanční situací. Pokud máte zájem o zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku a konzultaci, pak si s panem Kovaříkem domluvte setkání na telefonním čísle: +420 722 924 347 nebo mu napište email na emailovou adresu: kovarik@fkv.cz. Buďte si jisti, že i pro Vás existuje ideální řešení, které Vám pomůže přesně tak, jak potřebujete.Finanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolí

Je výhodné mít finančního poradce?

Otázkou je, pro koho se finanční poradce vyplatí. Zda je práce a rady finančních poradců pro každého, nebo jen pro toho, kdo na to má. Tuto otázku si stále ještě pokládá celá řada lidí. Kvalitní finanční poradenství však není jen pro lidi, kteří mají vysoké příjmy a chtějí je ještě zvýšit. Kvalitní finanční poradenství je úplně pro každého. Je určeno pro klienty, kteří chtějí investovat a zhodnocovat své peníze, pro klienty, kteří se dostali do finančních problémů a neuváženě uzavřeli nevýhodné finanční produkty, pro každého, kdo potřebuje více peněz, pro toho, kdo chce sebe i svou rodinu ochránit před nepříjemnostmi a nenadálými problémy, i pro toho, kdo se chce zajistit na stáří, nebo chce mít ošetřeny všechny problémy kolem svých zájmů a koníčků. Finančních možností je samozřejmě ještě daleko více. Co je však důležité, je, že finanční poradenství je pro každého, kdo chce se svými penězi nakládat, co nejlépe a s ohledem na budoucnost. Zde se finanční poradce opravdu vyplatí.

Nabídka finančního poradenství Ostrava a okolí

Při rozhodování, kde si finanční poradenství objednat, je třeba zvážit, co od této služby očekáváte. Finanční poradenství nabízejí závislí a nezávislí finanční poradci. Pokud potřebujete jeden určitý finanční produkt, a víte, že ho chcete od určitého finančního ústavu, pak je vhodné oslovit závislého finančního poradce. Ten o nabídce ví úplně všechno a vyjde vám vstříc. Chcete-li řešit finanční situaci celkově, tak je lépe oslovit firmu, která poskytuje nezávislé finanční poradenství. Takováto firma, nabízí finanční produkty různých firem a umí je také porovnávat. Tudíž vždy vybere produkt, který je nejvhodnější a přizpůsobí ho na míru daného klienta.

Finanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolíJak pracuje finanční poradce Ostrava a okolí

Finanční poradce je poradcem doslova. Finanční produkty, které nabízí, doporučí až v okamžiku, kdy již klienta zná, zná jeho finanční situaci, možnosti i přání. A samozřejmě je seznámen se všemi finančními produkty, které již klient má sjednány. Teprve v tomto okamžiku začne vytvářet** osobní finanční plán**. Jeho součástí je i zhodnocení všech stávajících finančních produktů a jejich případná optimalizace. Osobní finanční plán se vytváří opravdu na míru každého klienta. Není možné aplikovat stejný finanční plán na někoho jiného. To proto, že každý klient je jiný, má jiné příjmy, jiné požadavky, jiné problémy a jiná přání. Pokud tedy vám přítel řekne, že má skvělého finančního poradce, který mu sjednal úžasné finanční produkty a tak mu hodně pomohl, nečekejte, že u vás to bude stejné. Oslovíte-li stejného finančního poradce, pak vám s největší pravděpodobností nabídne něco zcela jiného. A i kdyby byl produkt stejný, bude se lišit. Vždyť bude sjednán na míru vám a vaší rodině. A ta je jiná, než rodina vašeho přítele. Je-li tedy** finanční poradce** opravdu úžasný, pak vám vytvoří osobní finanční plán, který bude šitý na míru vašich možností a přání. Tak i vy budete spokojeni, stejně jako váš přítel, který vám finančního poradce doporučil.

Profesionální finanční poradenství Ostrava a okolí

Finanční poradce je profesionál, který se snaží o maximálně zodpovědnou práci, aniž by svého klienta do něčeho tlačil. Naopak, dá mu čas na rozmyšlenou. Ale upozorní ho i na různé akce, které jsou časově omezené.** Profesionální poradenství** se pyšní spokojenými klienty. Zvláště těmi, kterým pomohli se zdánlivě bezvýchodné situace a umožnili jim žít plnohodnotný život i se splátkami. A i když se opravdu pyšní úspěšně provedenou prací, tak jedno je samozřejmě vždy zachováno. A to soukromí, anonymita jednotlivých případů. Finanční poradce pokud nemá přímo váš souhlas, nikde nezveřejní vaše jméno, nikomu o vašich problémech nebude říkat. Platí pro něho zachování obchodního tajemství. Jde zkrátka o profesionální finanční poradenství se vším všudy.

Finanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolíRozsah finančního poradenství Ostrava a okolí

Finanční poradenství zasahuje do nabídky všech finančních produktů. Nabízí vše, co se týká úvěrů, hypoték, spoření, investování, pojištění, a ještě mnoho dalšího. V celém tomto finančním labyrintu je nejdůležitější orientace a umění najít přesně ten finanční produkt, který bude prospěšný pro klienta. Finanční poradce však jde ještě dál. Produkty, které vybírá, musí být natolik kvalitní, aby pro klienta znamenaly výhodný balíček, který bude účelný do budoucna a bude znamenat řadu výhod, možností a splněných přání.

Finanční poradenství ve zdánlivě neřešitelné situaci Ostrava a okolí

Dnešní doba je rychlá, ale také zbrklá. A tak mnoho klientů uzavřelo více nevýhodných finančních produktů a dostalo se tak do dluhové pasti. Přesto to pro tyto lidi a často celé rodiny nemusí být konečná stanice. Osloví-li finančního poradce, mohou se z dluhové pasti dostat, a i při splácení žít příjemný život. Finanční poradce si vezme kopie všech sjednaných produktů, seznámí se s finanční situací rodiny a optimalizuje všechny smlouvy tak, aby se snížily splátky a klienti mohli lépe žít. Často jsou nutné složité výpočty, uzavření některých smluv a sjednání nových. S finančním poradcem však je řešitelná téměř každá situace.

Pojištění pro život Ostrava a okolíFinanční poradenství a hypotéky - Ostrava a okolí

Řada pojistek má za úkol jediné. Získat od klienta, co nejvíce peněz za málo výhod. Finanční poradce však pracuje jinak. Snaží se pro klienta získat co nejvíce výhod za přiměřenou cenu. Pojištění tak má smysl a ochrání ho před řadou nepříjemných situací. Výhodou sjednání pojištění s finančním poradcem je i to, že dokáže sjednat pojištění pro více osob a více situací na jednu smlouvu. To je samozřejmě velmi výhodné.

Finanční poradenství a nové bydlení Ostrava a okolí

Bydlet ve svém je snem všech mladých lidí. Ti starší zase sní o rekonstrukci, která dá jejich bydlení nový vzhled a funkčnost. S pomocí finančního poradce a výběru nejvhodnějšího finančního produktu je možné bydlet ve svém, nebo rekonstruovat.** Hypotéky nebo stavební spoření s možností úvěru**, či překlenovací úvěry existují v mnoha podobách a v různé ceně. Finanční poradce je pro klienta vyhodnotí a najde nejvýhodnější. Samozřejmě je doplní i o pojištění, které bude krýt nejen případné problémy při stavbě, ale i do budoucna možnost onemocnění nebo ztráty zaměstnání. Tedy dobu, kdy klient nebude moci splácet.

S finančním poradenstvím do budoucna Ostrava a okolí

Finanční poradenství nabízí možnosti, které usnadní život jednotlivci i rodině a to nejen v dané chvíli, ale i do budoucna. Profesionální poradce se o své klienty stará dlouhodobě, a pomáhá jim v situacích, kdy chtějí své peníze investovat, spořit i tehdy, kdy potřebují získat peníze navíc.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11709 (cesky-magazin.cz#614)


Přidat komentář