Elektroinstalace - Praha-západ

Kvalitní elektroinstalace je základem každé domácnosti i každého pracoviště. Stejně tak by každá elektroinstalace měla mít kvalitní zabezpečení, doplňky i platnou revizi, jejíž termíny stanoví zákon.

Kvalita elektroinstalací

Ačkoli se to může zdát nepravdivé, kvalita dnešních elektroinstalací není nic moc. Chybí kvalitní bezpečnostní prvky, elektrické okruhy jsou přetížené a často chybí i nová revizní zpráva. Přitom** elektrické rozvody** patří k nejnebezpečnějším. Stačí málo a úraz je tu. Kvalitu a především bezpečnost elektroinstalací je možné lehce zvýšit. Stačí si domluvit novou revizi celé elektroinstalace a podle jejího výsledku přistoupit k modernizaci rozvodů. Někdy stačí je doplnit zásuvkové lišty, vyměnit jističe a dodat bezpečnostní prvky.

 

Elektroinstalace

Moderní elektroinstalace již obsahují veškeré potřebné bezpečnostní prvky, a jsou instalovány podle moderních metod z moderních materiálů. Jsou doplněny o řadu prvků, které usnadňují jejich ovládání, zabezpečují dům, chrání dům, nebo nabízejí lepší slaboproudé rozvody.Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Chrání majetek i obyvatele před nechtěným vniknutím. Jsou doplněny o detektory, které upozorní na otevření dveří, okenic, nebo na tříštění skla. Provedení EZS je na úrovni, která zajišťuje plné bezpečí.

Kamerové systémy

Mohou být instalovány samostatně nebo dohromady s EZS. Jejich úkolem je monitorovat okolí domu a zároveň je možné, aby pořizovaly záznam vybraných míst.

Domovní zvonky

Jde o výborný domovní systém, který umožňuje nejen komunikaci s příchozím, ale i mezi sebou. Tento systém může být doplněn i o vstupní kamerový systém.

Počítačové sítě

Domácí počítačové sítě umožňují komfortní připojení několika počítačů na různých místech domu. Stejné je to i u firem, ovšem zde jde o daleko širší záběr pro mnoho počítačů.

Montáž hromosvodů

Montáž hromosvodůHromosvod by měl mít každý dům. Spolu s přepěťovou ochranou jde o jediný systém, který spolehlivě chrání dům před bleskovým výbojem.

Měření rozváděčů

Na základě měření rozváděčů je možné stanovit analýzu potřeb a také návrh nejvhodnějšího řešení.

Přípojky

Připojení k odběru elektřiny znamená i vyřízení přípojky. K distribuční síti se nejsnáze připojíte zemním či vzdušným vedením prostřednictvím nejbližšího sloup elektrického vedení. Přípojku vám zajistí odborná firma.

Revize elektro

Revize elektroinstalací i hromosvodů stanoví zákon. Ten udává podle prostředí jak často je nutná** revizní kontrola**. Tu vám provede odborník, který vlastní osvědčení. Ten vám vydá i revizní zprávu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11617 (cesky-magazin.cz#400)


Přidat komentář