Elektroinstalace - Plzeň-město

Neúprosně se blíží termín, kdy byste si měli nechat provést revizi elektro, revizi strojů, anebo spotřebičů? Tápete však mezi firmami, které revize nabízí? Chcete mít opravdu jistotu, že k Vám přijde zkušený revizní technik? Pak čtěte dál.

Bohužel stále více přibývá podvodných osob, které se snaží vloudit do soukromých domácností, ale i firem s cílem „ukrást“ či odvést „jakous, takous“ práci a jen vyinkasovat peníze. Těžko říci, zda je to dobou, ekonomickou situací, vyšší nezaměstnaností. Je pak celkem pochopitelné, že se řada z nás má na pozoru a hned tak si někoho přes práh nepustí. Jenže, jak mít jistotu, že onen dotyčný, či dotyčná firma je skutečně profesionálem daného oboru?

Elektromontážní práce – prostory

Elektromontážní práce si můžete objednat pro rodinný dům, bytový dům, chatu, chalupu, výrobní halu, kanceláře, prodejnu aj. V podstatě všude, kde budete potřebovat si rozsvítit, si můžete vyžádat odborných služeb specializované firmy.

Elektromontážní práce – nabídka

Co vše můžete poptávat v rámci elektromontážních prací? Například se jedná o montáž svítidel, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů – systém domácího telefonu, telefonní zásuvky, datové zásuvky – podlahové vytápění, přímotopy, infrazářič, kamna akumulační – zálohové zdroje, přepěťovou ochranu – ventilátor, průtokový ohřívač, bojler.

Elektromontážní práce – vedení kabeláže

Určitě bychom také neměli zapomenout na vedení kabeláže. Zde máte možnost si vybrat, zda budete chtít vést kabely pod omítkou, v lištách, na kabelových roštech, či v elektroinstalačních korytech, nebo v sádrokartonu, zemní kabeláži, v podlaze.

Součásti elektromontážní práce

Ať už si objednáte jakoukoli z nabízených služeb, pak se Vám dostane kompletního balíčku služeb. V prvé řadě s Vámi firma bude požadavky konzultovat. Následně Vám doporučí a předá navrhované řešení. Po odsouhlasení vybraného návrhu přijde na řadu samotná montážní práce. Po dokončení práce Vám firma předá podrobnou dokumentaci o provedených prací, včetně nákresů. Dalším krokem je uvedení namontovaného do provozu, vyhotovení zkoušek a předání práce. Záruční servis by pak měl být samozřejmostí. Můžete se také domluvit, či si vyžádat vyhotovení náhradních zdrojů, záložního napájení. Posledním, neméně důležitým krokem je výchozí revize, včetně předání revizní zprávy.

Výroba certifikovaných rozvaděčů

U některých firem, které se specializují na elektro služby, se také můžete setkat s vlastní výrobou rozvaděčů. Co do typů, je možné rozdělit rozvaděče na elektroměrové – bytové, průmyslové – kompenzační – staveništní.

Typy rozvaděčů

Elektroměrové rozvaděče se mohou týkat přímého a nepřímého měření elektrické energie. Bytové a průmyslové rozvaděče se používají pro rozvody elektrické energie nízkého napětí. Konkrétně se pak může jednat o bytové rozvaděče, technologické rozvaděče, světelné rozvaděče, distribuční rozvaděče aj. Pak zde máme kompenzační rozvaděče, které, jak již název napovídá, se používají pro kompenzaci jalového induktivního výkonu, a to v sítích nízkého napětí. Posledním typem jsou rozvaděče staveništní, které se vyrábí na míru pro stavební firmy.

Práce s montážní plošinou MP 16

Ne veškeré práce je možné provádět „ze země“. V tom případě, je pak možné využít lešení, horolezecké techniky, nebo montážní plošiny MP16. Poslední jmenovaná možnost je výhodná díky svému flexibilnímu přesunu, a to nejen do stran, ale také do výšky. Pracovní výška může u montážní plošiny dosáhnout i cca 16 m. Také boční dosah není zanedbatelný. Ten může činit až cca 8 m.

Díky pojízdné plošině je tak možné se pustit do rozličných oprav, údržby, výstavby aj., ať už veřejného osvětlení, instalace, montáže aj.

Správa veřejného osvětlení

Představte si, jaké by to bylo, kdyby se i přes pokročilou denní, respektive večerní hodinu, nerozsvítila světla veřejného osvětlení. Pokud byste si zrovna nechtěli hrát na bobříka odvahy, pak by Vás takového zjištění, tj. absence světla, nejspíš nepotěšilo. Jenže, tak jako v případě možnosti rozsvícení světel v našem domově, ve firmě, stojí odborná práce profi firmy, tak to samé platí u veřejného osvětlení. Až půjdete večer, v noci, kolem veřejného osvětlení, můžete si vzpomenout, že za funkčností, včetně údržby, je práce některé z odborných firem.

Montáž a revize hromosvodů

Koupili jste si rozestavěnou nemovitost, která vyžaduje ještě nějaké dokončovací práce? Jedna z nich je montáž hromosvodu? Uvažujete však, že byste od tohoto „doplňku“ upustili, protože nejste moc přesvědčeni, že vykazoval nějakou zvláštní ochranu vůči úderu blesku? Věřte však, že před případným bleskem Vám nepomůže za sebou jednoduše zavřít dveře od domu. Co se týká ochrany objektů před bleskem, respektive vznikem požáru, ke kterému by mohlo dojít, pak doposud nebylo vynalezeno účinnějšího řešení, než je hromosvod.

Montáž a revize hromosvodů od profesionální firmy

Jak montáž, tak samotnou revizi hromosvodu poptávejte u profesionální firmy. Ta Vám navrhne to nejvhodnější řešení, co se týká ochrany vůči bleskům. Nejenže se postará o odbornou montáž vybraného hromosvodu (pasivního, aktivního). Před samotnou montáží Vám vyhotoví projekt, který bude uzpůsobený přímo na míru Vašeho objektu. Ani po dokončení montáže však nemusí dojít k ukončení spolupráce. Můžete se s firmou dohodnout také na pravidelných revizích a případných opravách.

Elektrické topení

Potřeba tepelné pohody se zvyšuje. Také máte ten pocit, že topná sezóna začíná stále dříve a dříve a končí zase vždy o něco později? Chladných dnů spíše přibývá. Také v létě, letních měsících je řada chladných dnů, kdybychom si rádi přitopili. Jenže pak je celkem pochopitelné, že se nám topení „navíc“ promítne do ročního zúčtování za vytápění. V případě elektrického topení, můžete poptávat elektrické podlahové topení a elektrické stropní vytápění.

Výhody elektrického topení

Díky tomuto způsobu vytápění nejenže ušetříte na nákladech, ale také se budete moci těšit z příjemnějšího tepelného komfortu.

To nejvhodnější elektrické topení pro Váš domov, firemní objekt, Vám může nainstalovat, ale také navrhnout profesionální firma, která se elektrickým topením zabývá. Již po skončení první topné sezóny se budete moci doslova na vlastní oči přesvědčit, že se Vám investice do elektrického topení vyplatila.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11584 (cesky-magazin.cz#339)


Přidat komentář