Dodávka a montáž oken, dveří, bran a stínící techniky - České Budějovice

Na kvalitu oken a dveří se v současné době kladou vysoké nároky. Lidé hledají dokonalý vzhled, nenáročnost údržby, snadnou manipulaci a nízké ceny. S výběrem vám dokáže pomoci odborník na danou oblast, který vám navrhne ideální řešení.

Montáž, demontáž a servis oken

Každý, kdo se rozhodne pro výměnu oken a dveří, nebo pro pořízení si oken či dveří do nového domu nebo bytu, očekává, že mu bude poskytnut absolutní servis včetně dodání, montáže a následného servisu. U dobrých a zkušených firem jsou tyto služby naprostou samozřejmostí. Některé firmy vám dveře a okna dodají, namontují, ovšem se záručním a pozáručním servisem už může být problém a vám tak nezbude nic jiného, než se obracet na jinou firmu, která vám okna nebo dveře zkontroluje, případně opraví, apod. Velkou výhodou také je, pokud oslovíte firmu, která vedle kompletního servisu v oblasti oken a dveří nabízí a provádí i zednické práce, neboť zapravit vyměněná okna je nutností. Možná máte sami zkušenosti se zedníky, kteří jsou tak časově vytížení, že malé práce, kterými zapravování oken rozhodně jsou, odkládají a odkládají, až jste nuceni si shánět zedníka nového. Proto máte-li možnost oslovit spolehlivou firmu, která nabízí kvalitu za příjemné ceny, neváhejte a nabídky využijte.

střešní okna

Záruka na okna a dveře

Pro některé firmy naprosté tabu, pro jiné firmy samozřejmost. Garance na dodané zboží se liší dle firem. Některé poskytují záruku rok, jiné dva roky, některé dokonce až 5 let. U firem, které poskytují takto dlouhou záruku na dodaná okna a dveře a které navíc nabízí i prodlouženou záruku na montážní a zednické práce, není rozhodně na místě se obávat nekvalitně odvedené práce, neboť si je firma oprávněně jistá kvalitou nabízených produktů a svých prací.

Plastová a dřevěná okna

Na trhu jsou k dostání převážně plastová a dřevěná okna. Oba tyto druhy mají své pro i proti. Ať už se to týká vzhledu, ceny, údržby. Další možností jsou i okna z PVC. Vzhledem k tomu, že plast a dřevo patří k nejpoužívanějším a k nejžádanějším materiálům, co se oken týče, zdůrazníme si jejich kvality.

Proč si pořídit plastová okna?

Uvažujete o výměně vašich původních oken za plastová? Zde vám poskytujeme pár informací o přednostech právě plastových oken. Plastová okna jsou výborně odolná vůči klimatickým vlivům. Přes vodu, mráz, krupobití a další nepříznivé povětrnostní vlivy se nemusíte o okna starat, nemusíte je natírat, a přesto vám vydrží po celý život v neporušeném stavu. Nezáleží ani na barvě, kterou si zvolíte. Ať už se rozhodnete pro bílou či hnědou, vždy budou vaše okna zářit novotou. Plastová okna také velmi** účinně izolují hluk** a teplo, díky čemuž ušetříte náklady na vytápění bytu nebo domu. Plastová okna vynikají i velmi snadnou manipulací, lépe řečeno, jednoduše se ovládají. Standardně jsou vyráběna se čtyřmi polohami kliky pro úplně otevření, ventilaci, mikroventilaci a uzavření. Další výhodou plastových oken je, že jsou absolutně nenáročná na údržbu. Postačí jednou ročně promazat obvodové kování oken a jednou za čas okna zbavit prachu navlhčeným hadříkem. A co je pro mnoho zastánců těchto oken nejdůležitější, je jejich cena. Jsou až o 50% levnější než okna dřevěná. Proto komu dělá problémy našetřit velké množství peněz a raději volí věci levnější, jistě rád sáhne po plastových oknech, nejen pro jejich kvalitu, ale také pro jejich nízkou cenu.

Proč si pořídit dřevěná okna?

Je na zvážení každého z vás, zda se přiklonit k tradičnímu a ekologickému výrobku, nebo zda zvolit moderní trend v podobě plastových oken za nižší cenu. Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí a na dlouhé životnosti výrobku, rozhodně stojí za zvážení pořízení dřevěných oken. Dřevěná okna poskytují řadu výhod. Mezi ty největší patří jejich vynikající pevnost a tvarová stálost, dlouhá životnost, vynikající tepelně-izolační vlastnosti a mnoho dalších. Někoho může odradit fakt, že se bude muset o okna starat v podobě opětovných vnějších nátěrů, ovšem tato nutnost zajistí uživatelům oken dlouhodobý estetický vzhled a také možnost změnit barevný odstín oken. Dřevo je garantem vynikající tepelné izolace, která zabrání vyzařování chladu okenního rámu. Dřevěná okna tak šetří tepelnou energii a s ní i finance za spotřebu energií. Kvalitní okna, kterými ta dřevěná rozhodně jsou, pro vás můžou znamenat až 35% úspor za tepelné energie. Údržba dřevěných oken spočívá v jednou až dvakrát ročně ošetření oživovací sadou, kterou vám doporučí dodejce oken a cca jednou za 5-10 let přetření.

Stínící technika

V dnešní době si bez stínící techniky pohodlné a komfortní bydlení nedokážeme představit. Moderní domácnost se zkrátka bez takové techniky neobejde. A nejen domácnost. Žaluzie, rolety a jiná technika jsou součástí výloh, administrativních budov, kanceláří a dalších objektů. Stínící technika v sobě snoubí praktičnost a estetičnost. Nemusíte pořizovat fádní, obyčejné žaluzie, pokud je váš interiér moderní. Sáhněte po dekorativním prvku díky široké škále druhů, odstínů a dekorů stínící techniky. Hlavním účelem stínící techniky je zabránění nepříjemného a nežádoucího svitu slunečního záření do vnitřního prostoru a zamezení tak zvyšování teploty ovzduší v interiéru. Dnešní moderní doba nabízí nové typy stínící techniky, které už vynikají dokonce i protizvukovými a tepelněizolačními vlastnostmi.

stínící technika

Interiérová a exteriérová stínící technika

Mezi interiérovou stínící techniku patří horizontální a vertikální žaluzie, textilní roletky, bambusové roletky, nebo např. dřevěné žaluzie. Z exteriérové stínící techniky jsou k dostání venkovní žaluzie, venkovní rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, a další. Firmy, které dodávají a montují stínící techniku, jsou schopni vám poskytnout katalog, kde si vyberete vám vyhovující techniku, ať už podle vzhledu, designu nebo ceny. Odborník vám doporučí vhodnou techniku, seznámí vás s vlastnostmi té které stínící techniky, nebo vás upozorní na nedostatky některých druhů. Stínící technika dokáže dokonale doladit každý interiér, proto byste se při výběru měli poradit se zkušeným dodavatelem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11642 (cesky-magazin.cz#438)


Přidat komentář