Co je to hodinový manžel?

Většina z nás si dokáže představit, co nabízí hodinový hotel. Co však můžeme očekávat a chtít od hodinového manžela? Znamená to snad, že si můžeme vybrat muže, který bude zastupovat našeho manžela po určitou dobu?

V podstatě tomu tak je, i když ne po všech směrech. Za hodinovým manželem se totiž ukrývá všestranný řemeslník, na kterého se můžete obrátit s celou řadou prací. Hodinový manžel tak nahrazuje, dáli se tomu tak říci, domácího kutila, ovšem na odborné úrovni. U hodinového manžela však neuspějete s jediným, a to s něžnostmi.

Pojďme se tedy blíže podívat, co například můžete poptávat u** hodinového manžela**.

Nabídka služeb hodinového manžela

Hned v úvodu je třeba říci, že výčet služeb se u jednotlivých hodinových manželů liší. Někteří hodinoví manželé se soustřeďují na celou řadu drobných domácích prací, u jiných zase můžete poptávat i ryze odborné činnosti, ať už instalatérské, zednické, malířské, elektrikářské, podlahářské, zámečnické. Hodinového manžela tedy vybírejte podle toho, co od něj budete potřebovat, a to nejen nyní, ale i do budoucna. Budete-li totiž s jeho službami spokojeni, můžete jeho kvalit využít i pro příště. „Mít“ vlastního, nebo chcete-li rodinného hodinového manžela je totiž k nezaplacení.

Na hodinového manžela se můžete tedy obrátit například s převozem nábytku, montáží nábytku, demontáží nábytku, drobnou opravou nábytku, montáží konzol, výměnou vypínačů, přiděláním poliček, zrcadel, přestěhováním aj. Kromě těchto „drobných“ prací však můžete využít prací odborných, a to z výše uvedených oborů.

Proč využít služeb hodinového manžela

Hlídání dětí, nebo úklidové činnosti, jsou již celkem zažité služby, které celá řada z nás využívá. Proč tedy ne služby hodinového manžela?

Nebudeme si nalhávat, že jsme všichni zruční a zastaneme celou škálu drobných, ale i odborných a řemeslných prací, které jsou v domácnosti zapotřebí udělat. Hodinový manžel je jakýmsi mezistupněm mezi domácím kutilem a službami, které nabízí různé firmy. Nejspíš těžko totiž najdete firmu, která by se zabývala montáží nábytku, výměnou žárovek, montáží lampiček, převozu nábytku apod. Zato s těmito pracemi se můžete obrátit právě na hodinového manžela.

I když může být ve společnosti zakořeněno, že kuchyň a starost o děti je doménou žen, zatímco domácí řemeslné a kutilské práce, jsou zase doménou muže, rozhodně tomu tak není v každé domácnosti. Je zapotřebí se zbavit předsudků. Každý je totiž dobrý v něčem jiném. Nemá smysl se stavět do pozic a rolí, které nám nejsou vlastní. Zbytečně se tak dostaneme do stresových situací. S hodinovým manželem můžete také eliminovat případné hádky, které mohou vzniknout při pokusu o určitou činnost, která však nedopadne dobře.

V kostce shrnuto, s hodinovým manželem ušetříte čas, nervy, hádky, ale také peníze. Zatímco se tedy bude věnovat Vámi vybraný hodinový manžel například montáži doplňků v kuchyni, koupelně, výměnou vodovodních baterií, opravou těsnění, Vy si můžete v klidu vychutnat kávu, udělat s dětmi úkoly, nebo si s nimi pohrát, shlédnout dlouho odkládaný film aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11524 (cesky-magazin.cz#4)


Přidat komentář