Autoservis - Frýdek - Místek a okolí

Každý vlastník, provozovatel či uživatel vozidla dobře ví, že se bez kvalitního autoservisu neobejde. Některé autoservisy vedle běžných služeb nabízí klempířské, lakýrnické nebo asistenční služby.

Jestliže vlastníte nebo užíváte vozidlo, jistě jste již někdy byli nuceni navštívit autoservis, kde Vám buď vozidlo v případě poruchy opravili, nebo přelakovali poškozený lak, vyměnili prasklé nebo rozbité okno či přezuli kola. Ne vždy jsou však zákazníci spokojeni tak, jak by si představovali. Někdy se jim nelíbí přístup pracovníků servisů, jindy nejsou spokojeni s cenami a ve většině případů nejsou spokojeni** s výsledkem práce**. Najít autoservis, kde s Vámi budou mechanici jednat narovinu, férově, kde budou ceny odpovídat kvalitě odvedené práce, a kde si můžete být jisti, že udělali maximum pro Vaše auto, aby Vám bez dalších poruch sloužilo co nejdéle, není snadnou záležitostí. My se Vám pokusíme pomoci.

Jak vybrat autoservis?

Mnohým uživatelům vozidla trvá častokrát i několik let, než najdou autoservis, který jim vyhovuje po všech stránkách. Někomu však stačí narazit na opravdové profesionály, a ví, že nemusí hledat jinde, že je jejich vůz v těch nejlepších rukou. Pokud i Vy máte možnost výběru, pak si vyberte takový, kde jeho mechanikům a dalším pracovníkům půjde skutečně o ten nejlepší technický stav Vašeho vozu a o Vaši spokojenost. Nikoliv o to, aby za co nejkratší dobu vydělali co nejvíce peněz. Vyberte si takový autoservis, kde nabízí komplexní služby. Častokrát se nedá předem přesně stanovit, jaké závady se na vozidle vyskytují. Teprve po provedené prohlídce vozu či po provedené diagnostice se zjistí, co skutečně vozu je a někdy až v průběhu realizace oprav. Proto je víc než vhodné, pokud je autoservis vybaven dostatečnou technikou a mechanikou pro provedení všech prací, včetně kvalifikovaných profesionálních pracovníků servisu. Svěřte svůj vůz pouze takovému týmu odborníků, kteří jsou schopni vykonat kompletní servisní práce a odhalit příčiny různých poruch, abyste nemuseli nechat vozidlo převážet z jednoho servisu do jiného. Vybírejte autoservis, kde k práci používají pouze kvalitní materiály a osvědčené postupy.

Jaké služby nabízí autoservis ve Frýdku Místku?

Vedle běžných oprav spočívajících ve výměně komponentů vozidla, oprav rozbitých oken, přezutí pneumatik a dalších, nabízí kvalitní autoservisy také karosářské a lakýrnické práce, přípravu na STK a provedení STK, odtahovou službu nebo autodopravu. Zvláště autodoprava se Vám může hodit v případě, kdy se Vaše vozidlo stalo nepojízdným a potřebujete se přitom dostat na určité místo, zajistit odvoz nebo převoz někoho jiného či převést materiál. Z těch klasických služeb můžeme uvést např. všechny mechanické opravy, opravy motorů a převodovek, čištění a plnění klimatizací, diagnostika vozidel, klempířské práce, elektrikářské práce, opravy spojek, brzd, výměna brzdových destiček, výměna rozvodových řemenů, výměna oleje, atd.

Kdy využít autoservisní služby

Každý, kdo vlastní vozidlo, zvláště pak vozidlo staršího roku výroby, ví, že se bez pravidelných návštěv autoservisu zkrátka neobejde. Jestliže se teprve chystáte si vozidlo pořídit, nebo jste si koupili fungl novou káru, pak byste i Vy měli dbát na pravidelné servisování Vašeho auta, abyste předešli případným poruchám, které by mohly nastat, pokud byste se o vozidlo nestarali a neopečovávali jej tak, jak máte. Pravidelný servis vozidla je nezbytnou součástí péče o vozidlo. Služby autoservisu je nutné využívat i tehdy, když je Vaše vozidlo v naprostém pořádku, resp. i když mu zatím nesvítí výstražné kontrolky. Pak již totiž může být pozdě. Nemusíte nutně čekat na to, až Vaše auto vypoví službu, nebo až na něj nebude spoleh a Vaše jízda se stane hazardováním. Stav auta je nutné kontrolovat i preventivně, abyste závažnému problému předešli. Nejenže bude Vaše cestování bezpečné, ale také ušetříte mnoho peněz. Opravy na vozidlech nepatří k nejlevnějším. Ve srovnání s cenami za opravu vozidla je cena za preventivní prohlídku auta zanedbatelná a směšná. Auto byste měli nechat zkontrolovat minimálně jednou za rok, nebo před každou delší cestou, např. pokud cestujete stovky kilometrů na dovolenou do zahraničí, apod.

Příprava a provedení STK Frýdek - Místek

Pravidelné provádění STK je dáno zákonem č. 56/2001 Sb. Tato kontrola se musí provádět ve stanovených lhůtách. Provádí se na základě žadatele o provedení technické kontroly. Majitel vozidla zodpovídá za dobrý technický stav svého vozu. Je nutné, aby každý majitel nechal své vozidlo podrobit STK nejpozději v den, kdy mu technická způsobilost na vozidle končí. Technická prohlídka není nijak omezena místem, kde se musí provést. Je možné ji provést kdekoliv na území České republiky, kde se technickými kontrolami zabývají. Vždy byste měli vědět, kdy technická způsobilost Vašeho vozidla končí, abyste mohli navštívit autoservis a vozidlo nechat opět podrobit kontrole.

Co je potřeba k provedení STK

Jestliže se chystáte se svým vozem na STK, pak si s sebou nachystejte, malý i velký** technický průkaz**, osvědčení o registraci vozidla, protokol o měření emisí s kladným výsledkem,** osvědčení o měření emisí,** případně i protokol z poslední technické prohlídky.

Autodoprava Frýdek - Místek a okolí

Potřebujete se dostat na určité místo, ale zrovna máte vozidlo v autoservise? Pak můžete využít autodopravu, kterou některé autoservisy nabízejí. Nebo potřebujete převést materiál velkých rozměrů nebo velké hmotnosti z místa A do místa B? Pak můžete využít** nákladní autodopravu,** která se Vám bude jistě hodit, pokud zrovna stavíte, bouráte nebo provádíte jiné stavební práce. Autodoprava Vám může nabídnout kontejnery různých velikostí, jejich odvoz a likvidaci suti a jiného nepotřebného materiálu. Vyberte si autoservis, který poskytuje autodopravu či nákladní autodopravu levně, přitom rychle a spolehlivě.

Odtahová služba Frýdek - Místek a okolí

Potřebujete odtáhnout vozidlo z místa nehody, nebo z místa, kde vypovědělo svou službu? Koupili jste vozidlo v zahraničí a potřebujete ho dovést do ČR? Pak Vám jistě může přijít vhod odtahová služba, kterou můžete žádat u dobrých a kvalitních autoservisů, které jsou pro své zákazníky připraveny udělat maximum, a nabídnout ty nejlepší služby za výhodné ceny. Klasické odtahové služby častokrát svou pomoc nabízejí pouze v pracovní době a ve večerních či nočních hodinách musíte opravdu hodně připlatit, abyste donutili někoho pro Vás a Vaše vozidlo vyrazit, navíc, pokud se Vám nehoda či porucha na vozidle stala v zahraničí, o víkendu nebo ve státní svátky. Toto nemusíte řešit, jestli odtahovou službu nabízí i Váš autoservis. Zde jsou pracovníci připraveni 24 hodin denně, aby v případě potřeby vyrazili a co nejdřív Vás i Vaše auto dopravili tam, kam si přejete. Mějte po ruce telefonní číslo na ty, na které se můžete skutečně spolehnout.

Na závěr

Pokud máte možnost výběru autoservisu, vyberte si skutečně ten nejlepší po všech stránkách. Dejte na doporučení, na zkušenosti známých, přátel nebo na výborné recenze. Každý zákazník si zaslouží ten** nejlepší přístup**. Proto se obraťte na autoservis, kde Vám jej zaručí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11697 (cesky-magazin.cz#578)


Přidat komentář