Vánoční dárek pro dceru

Do Vánoc je sice ještě dost času, ale nač si lámat hlavu s výběrem dárků ve stresu těsně před vánocemi, když už si teď v klidu můžeme promyslet různé tipy na vánoční dárky. Holčičkám různého věku se jistě zavděčíme panenkou, ale ne ledajakou.

Fenomén panenky jako hračky provází člověka po staletí. Nejstarší dochovaná panenka sloužící jako dětská hračka pochází z Mezopotámie a byla vyrobena z alabastru. V průběhu staletí se měnil jejich materiál a celkový vzhled. Panenky byly vyráběny z drahého porcelánu, ze dřeva, vosku, ale také z levnějšího materiálu, jako byla směs sádry, klihu a dřevěných pilin. První celuloidová panenka byla vyrobena kolem roku 1870. V dnešní době mají panenky již zcela jinou podobu.

Vánoční dárek pro dceru zde. www.panenky-jako-zive.cz

Děti mají rády napodobeniny ze světa dospělých. Zástupci těchto hraček mohou být panenky, které vypadají jako živé - kopírují živé dítě k nerozeznání. Je to sen všech holčiček, které si rády hrají a připravují se na budoucí roli maminky.

Vánoční dárek pro dceru

Své dceři uděláte jistě velkou radost, když pod vánočním stromečkem najde panenku, která vypadá jako živá. Taková hračka slouží dítěti nejen k hraní, ale splňuje také svůj účel tím, že dítě při hraní s ní rozvíjí svoji fantazii a své sociální dovednosti, převlékáním a česáním si procvičuje jemnou motoriku rukou. O panenkách, které vypadají jako skutečná miminka, získáte veškeré informace na www.panenky-jako-zive.cz. V e-shopu si v klidu domova vyberete panenku, která by byla nejvhodnější pro vaši holčičku. Ne každá hračkárna se zabývá prodejem těchto panenek vzhledem k jejich jedinečnosti. Realistické panenky Berenguer zaujmou nejen vaše dítě, ale určitě také vás samotné.

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Výběr panenek

Panenky se vyrábějí z různých materiálů a v různém provedení, mají realistický vzhled. Je možné koupit panenku s měkkým látkovým tělíčkem, která může být pro malé holčičky příjemnější pro hraní než panenka vyrobená celá z umělé hmoty. Panenky mají různé výrazy obličeje, kdy se smějí nebo pláčou, mají propracované detaily na ručičkách a nožičkách, jsou vyráběny s vlásky, nebo bez vlásků, holčičky nebo chlapečci. Rozměry panenek jsou také různé, a to od 22 centimetrů až po panenky o velikosti 62 centimetrů. Panenky se také chovají jako skutečná miminka. Umí se smát, plakat dokud jí do pusy nedáte dudlík, některé žvatlají. Holčičky mohou panenky krmit přebalovat, chovat je. K panenkám můžeme pořídit řadu vybavení a doplňků, jako pro živé dítě. Určitě to bude kočárek, postýlka, autosedačka, oblečky, dudlíky, chrastítka apod. K panence lze pořídit také rodný list.

Kolik stojí realistické panenky?

Vzhledem k tomu, že se nejedná o standardně vyrobenou panenku, musíme počítat s vyšší cenou. Kupujeme nejen hračku, ale také výchovnou pomůcku. Cena se odvíjí od zpracování panenky, typu, výrobce, doplňků v rozmezí od 700 Kč až po exkluzivní panenky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11514 (cesky-magazin.cz#435)


Přidat komentář