Vánoce 2012 - tipy na dárky

První sněhové vločky jsou předzvěstí nejen výměny podzimního oblečení za zimní, či finišování s rozpracovanými úkoly, které je třeba mít hotové do konce roku. Sněhové vločky nás nenechají na pochybách, že se blíží čas adventní a vánoční.

 

A ten je spojený nejen s gruntováním, pečením sladkých dobrot, ale také s vybíráním dárků, které udělají naší rodině, blízkým, kamarádům, kolegům, radost. „Něco“ koupit není zase tak nijak těžké. Jenže v tom případě je jen malá pravděpodobnost, že dotyčnému splníte jeho tajné přání. Nestojí za to dát si trochu toho úsilí a popřemýšlet nad výběrem dárků? Věřte, že za ty rozzářené, překvapené oči to rozhodně stojí. Co letošní Vánoce například pojmout tak, že zakoupíte dárky, které by si obdarovaní nekoupili? A vězte, že nemusí vždy jít o super drahé a luxusní kousky.

Dárky pro spokojené bříško

A proč nezačít u spokojeného bříška? Ne nadarmo se říká sytý a spokojený. A krom toho, kdy jindy si nedopřát nějakých těch laskomin, které se během roku upírají například z důvodu obavy nad nějakým tím kilem navíc. Byl by však „hřích“ vložit do ozdobného celofánového sáčku, či proutěného košíku obyčejnou nekvalitní čokoládu, bonbony, sušenky. Sice „darovanému koni na zuby nekoukej“, ale mnohem větší radost uděláte, zvolíte-li nějakou vyvedenější pochoutku. Můžete spíše upřednostnit kvalitu, před kvantitou. Obyčejné bonbóny, tabulkové čokolády si kupuje téměř každý. Ale opravdu kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa, či bonboniéru plnou lahodných kousků, si již každý pravidelně nedopřeje, či zda vůbec.

Dárky pro krásu těla i duše

U našeho nitra ještě zůstaneme. Vezměte to podle sebe. Cítíte-li se vnitřně spokojeni, pak i do okolí směřujete Vaši pozitivní náladu, a hned jde všechno o poznání lépe. Necítíte se sami mnohem lépe, když si dáte osvěžující, či uvolňující sprchu, použijete oblíbenou toaletní vodu, parfém, umyjete si vlasy, či si je necháte umýt a učesat v kadeřnickém salónu aj.? Tak v tomto duchu můžete pro Vaše blízké nakupovat. V nabídce parfumérií, drogerií naleznete dárkové sady obsahující sprchové gely, tělová mléka, pěny a gely na holení, toaletní vody aj. Vše pak pěkně uložené v praktické  taštičce, či krabičce. A co do taštičky ještě přidat poukaz do kadeřnického, nebo kosmetického studia?

Dárky pro zdraví

Jistě se shodneme na tom, že pokud neslouží zdraví a churavíme, tak nás v tu chvíli nic netěší. Během celého roku, ale povětšinou pak o čase podzimním, zimním a jarním, jak na nás, tak děti, číhají různá nachlazení, virózy, angíny. Máte-li pak například výše uvedené sladkosti spojené s „podkopáváním zdraví“, pokud se to tak dá říci, pak můžete zdraví Vašim blízkým, rodině i kamarádům, naopak i dát, a to pěkně „jako na talíři“. Co například v podobě permanentky do Solné jeskyně? Uvidíte, že jedinečnost atmosféry a účinky zanechají takový dojem, že budete ještě dlouho „škytat“, jak na Vás budou v dobrém obdarovaní myslet.

Dárky pro kvalitní poslech i obraz

A to by bylo, abychom se také alespoň okrajově nedotkli pokroku, který jde mílovými kroky kupředu. I takový rok používaný mobilní přístroj je svým způsobem již z hlediska technologií celkem zastaralým kouskem, což teprve dva, či více starý mobil? Ten je již zcela out. A to platí i například pro počítače, notebooky, nebo tiskárny. Pokud se Váš protějšek například zlobí, že ho druhá strana při volání neslyší, či si tiskárna dělá, co chce, pak mu můžete připravit pod stromek opravdu „in“ překvapení. V tomto případě je však přeci jenom dobré dopředu nenápadně vysondovat, jaký model by se obdarovanému líbil.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11518 (cesky-magazin.cz#497)


Přidat komentář