Trampolíny pro děti na zahradu - Autosedačky nákup online

Pro zdraví a ochranu svého dítěte jistě uděláme cokoliv. Pro správný rozvoj pohybu dětí je vhodné pořídit jim na zahradu trampolínu a pro jejich ochranu zas zakoupit bezpečnou autosedačku.

Jistě si také pamatujete sami ze svého dětství, jak jste si rádi hráli. Vaše hračky jistě nebyly tak krásně barevné jako dnes, ale měli jste je moc rádi. Současná nabídka pro děti je samozřejmě mnohem širší, zajímavější a pro rozvoj dětských pohybových aktivit nabízí mnohem více možností. Děti pohyb milují, a tak jim můžeme dopřát na zahradu trampolínu, pověsit jim dětský boxovací pytel, zakoupit jim stolní fotbal a pro rozvoj myšlení jim pořídit například magnetickou stavebnici. Důležité je zachovat prvky bezpečnosti, a proto se v tomto článku budeme věnovat také autosedačkám.

Proč nakupovat v internetové obchodě

Představte si, že chcete zakoupit trampolínu pro děti na zahradu. Kde sekvalitní dětské trampolíny vlastně prodávají? Nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a hledat nejvýhodnější nabídku. Trampolínu v kamenných obchodech totiž budete hledat možná dlouze a možná i marně. Mnohem jednodušší je navštívit internetový obchod a vybrat si z široké nabídky v klidu a z pohodlí svého domova. Je samozřejmé, že v** e-shopu** naleznete zboží, které se vyznačuje nejvyšší kvalitou a zároveň výbornou cenou. A pokud se chcete nejprve přesvědčit o nabízeném zboží osobně, můžete zajet do prodejního skladu. A co je hlavní, dovede si představit, jak takovou trampolínu povezete domů? V eshopu stačí během několika okamžiků vytvořit objednávku nebo prodejce kontaktovat telefonicky a přepravní služba vám trampolínu během krátké doby přiveze až před dům.

Co trampolíny pro děti znamenají

Dětské levné trampolíny na zahradu jsou určeny pro rodiče, kteří dbají o správný tělesný rozvoj svých dětí. Pokud se navrátíme do svého dětství, kdy nám ke hře stačilo několik dřevěných kostek, dnešní doba už je jiná. Skákající děti se dokáží na trampolíně uvolnit, pustit uzdu své představivosti, kdy si například myslí, že jsou na měsíci… Způsobů, jak děti zabavit, je velmi mnoho, i když se to vám to třeba na první pohled někdy nezdá, používání trampolíny je bezpečné a vaše dítě si na ní vydrží hrát velmi dlouho. Abychom vám trochu ulehčili přemýšlení nad tím, jaké výhody spočívají v pořízení zahradní trampolíny pro vaše děti, některé myšlenky jsme vám vybrali k posouzení.

Zdraví a trampolíny

Je prokázáno, že pravidelné skákání na trampolíně sníží u dítěte možnost vzniku nadváhy. Je samozřejmé, že pohyb je pro děti velmi důležitý a skákání na trampolíně obzvlášť. Používání trampolíny totiž pomáhá zvyšovat tělesnou koordinaci dětí. Skákání na trampolíně je výborným mnohostranným a hlavně zábavným cvičením a kromě zlepšení koordinace a posílení svalstva posiluje u dětí zdraví vývoj srdce a plic. Skákání na trampolíně dále podporuje cirkulaci krevního oběhu i lymfatického systému a tím napomáhá zrychlenému spalování toxinů. Proto pokud vaše dítě rádo mlsá, je pro něj zahradní trampolína se sítí to pravé. Jde zároveň o činnost, která bude Vaše dítě bavit. Pokud si tyto informace shrneme, musíme říci, že skákání na trampolíně snižuje riziko onemocnění dítěte a riziko vzniku obezity. A naopak skákání na trampolíně zvyšuje koordinaci, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu dětí.

Jak trampolínu používat?

Mnoho rodičů má obavy, že se jejich dítě může při skákání zranit. Pokud se ovšem budete řídit základními bezpečnostními pravidly a naučíte své děti trampolínu správně používat, možnost zranění vyloučíte. Pád z trampolíny by mohl způsobit podvrknutí či dokonce zlomeniny, proto vždy používejte ochranné sítě. Trampolínu umístěte na rovný povrch v bezpečné vzdálenosti od stromů nebo jakýchkoli staveb. Poučte děti, že nemají dělat kotrmelce, skákat proti sobě a vysvětlete jim, že budou skákat jen pod dozorem. Zahradní trampolínu nevyužívejte v zimě, protože trampolíny jsou vyrobeny z materiálů jako je PVC, které jsou v zimě náchylnější k prasknutí. V praxi to znamená, že pokud je venkovní teplota pod 8 °C, trampolínu raději nepoužívejte a přes zimu je vhodné trampolínu uschovat. Používejte ochrannou plachtu, kterou přes trampolínu natáhnete v době, kdy nebude využívána. Tím zvýšíte její trvanlivost, protože bude chráněna před UV zářením a dalšími negativními vlivy počasí.

Nákup autosedačky

Autosedačky musí být pro děti především bezpečné, ale i pohodlné a příjemné. Pokud chcete kupovat použitou autosedačku z druhé ruky, uvědomte si, že neznáte její historii. Může se stát, že autosedačka vykazuje skryté mechanické poškození a že není plně funkční a obvykle nedostanete návod k montáži. Protože chcete pro dítě to nejlepší, doporučujeme vám zakoupit novou autosedačku, kdy obdržíte montážní návod v češtině. Levné autosedačky lze zakoupit výhodně v e-shopu, kde je nabízeno dětských autosedaček nepřeberné množství a kde k nim lze také koupit spousty příslušenství. Mezi takováto příslušenství patří například zavinovačka nebo držák na láhve. Dále je vhodné koupit dětem do auta nějakou hračku. Zabavíte tak dítě na dlouhou dobu a dítě pak nebude mít čas zabývat se bezpečnostními pásy.

Druhy autosedaček

Autosedačky jsou rozděleny do několika skupin** podle hmotnosti a velikosti dítěte**. Nákup autosedačky tedy musí odpovídat především hmotností dítěte. Za tímto účelem bylo vytvořeno 5 skupin autosedaček. Jedná se o tzv. ECE - skupiny (Economic Commission of Europe) a ty jsou rozdělené do skupin od 0 do III. Každá autosedačka je zařazena minimálně do jedné skupiny. Existují však universální autosedačky, které pokrývají skupin více.

Autosedačky - skupina 0

Jedná se o autosedačky do 10 kg tělesné váhy dítěte (cca 0-9 měsíců). Do této skupiny patří dětské autosedačky pro nemluvňata.

Autosedačky - skupina 0+

Autosedačky do 13 kg tělesné váhy dítěte (cca 0-18 měsíců). Do této skupiny patří dětské autosedačky typu nosiče nemluvňat.

Autosedačky - skupina I

Autosedačky od 9 do 18 kg tělesné hmotnosti dítěte (cca 9 měsíců - 4 roky). Tyto autosedačky jsou určeny pro sedící děti a mají vlastní bezpečnostní pásy.

Autosedačky - skupina II

Autosedačky od 15 do 25 kg tělesné hmotnosti dítěte (cca 3 - 6 let). Autosedačky této skupiny nemají většinou své vlastní bezpečnostní pásy. Pro připevnění dítěte se používá standardní bezpečnostní pás pro dospělé.

Autosedačky - skupina III

Autosedačky od 22 do 36 kg tělesné váhy dítěte (cca 6 - 12 let)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11495 (cesky-magazin.cz#175)


Přidat komentář