Svatební koordinátorka Brno

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

I když svatba trvá jen a pouze jeden den (pokud není jiná, netradiční), tak přípravy na ni trvají minimálně rok. Ano, lze uspořádat svatbu i za pár měsíců, týdnů, záleží však na tom, jaké máte požadavky a co potřebujete a chcete. Každopádně nejlépe se zařizuje svatba, pokud máte odbornou pomoc, kterou je svatební koordinátorka.

Svatební koordinátorka – nový fenomén

Možná se to zdá jako zbytečná práce, ale až celí nešťastní si nebudete vědět rady, jak nastalou situaci v přípravách na svatbu vyřešit, možná budete uvažovat o kontaktování svatební koordinátorky, která se v oblasti svateb pohybuje stejně dobře, jako ryba ve vodě. Jedná se o poměrně novou pozici, službu, která je nabízena stále více, protože je o ni čím dál větší zájem. Dnes se svatby připravují jinak, než tomu bylo kdysi a také jsou jiné požadavky, možnosti. Nelze srovnávat dobu dříve a dnes. V dnešní době je svatební koordinátorka potřebná a důležitá.

Odborná pomoc pro vaši dokonalou svatbu

Stejně jako s bolestí zubu vyhledáte zubaře, s bolestí hlavy lékaře, s rozbitým sklem sklenáře a kapajícím kohoutkem instalatéra, tak s přípravou svatby pak svatební koordinátorku. Není na to nic divného a rozhodně to nepoukazuje na to, že neumíte svatbu sama zařídit, i když vaše matka uměla (o tom by se dalo zbytečně vést dlouhé debaty). Jenže dnes je doba jiná a vzhledem k tomu, že jako nastávající nevěsta pracujete a obvykle také již vedete vlastní domácnost, tak nemáte tolik možností si zařídit vše potřebné. Chybí vám čas i energie. A navíc, proč se zdlouhavě pokoušet o něco, co již má mnoho svatebnách koordinátorek zpracované?

Svatby dnes jsou jiné, náročnější, než před desítkami let

Pokud vám bude vaše matka vyčítat přítomnost svatební koordinátorky, pak ji můžete bezostyšně odkázat na historii a srovnání dnešních a dřívějších svateb. V době, kdy svatbu měla vaše matka, se neřešila barva svatby, a ani tabule nebyla tak honosná, jako je tomu dnes. Zkrátka dnes lidé více cílí na dokonalost a detaily svatby, také jsou obřady třeba na zámcích, hostina pak v nádherném salonku několika hvězdičkového hotelu, kdežto vaše matka měla obřad nejspíš na úřadě a hostinu v kulturním sále, kde každá židle byla jiná a tak dále. Dnes jsou i takové detaily řešeny a židle musí vypadat stejně skvostně jako každá další záležitost na svatbě.

Zařídí svatební koordinátorka

A to je právě práce pro svatební koordinátorku. Ta zná půjčovny, nebo prodejny potřeb pro svatbu a dokáže často i zařídit slevu. Většinou mají také svatební agentury mnoho nakoupeného zboží, které od nich snoubenci kupují a mají je výhodnější, než by za ně zaplatili přímo v dané prodejně. Takže i v tomto ohledu je vždy lepší se na svatební koordinátorku obrátit. Právě ona zná prostředí svateb, co se používá, co lidé žádají, ale není vhodné na svatbu dávat a tak dále. Možností je samozřejmě hned několik, svatební koordinátorka vás provede tímto světem a dokáže vaše požadavky zakomponovat do celého svatebního dne tak, aby byl ještě lepší, než jste doufali. Svěřte se svým přáním a touhami svatební koordinátorce a ona vám to udělá takové, jaké si přejete, a právě často i lepší.

Je cena úměrná za služby

Je samozřejmostí, že se služba svatební koordinátorky platí. Pro někoho je toto kámen úrazu a často si říkají, proč tedy objednávat službu svatební koordinátorky, když je možné si plno věcí zařídit sami, tak proč za to ještě platit. Jenže není úplně přesné, že za službu zaplatíte více, než pokud si vše najdete sami. Svatební koordinátorka zná dobře dodavatele, i poskytovatele služeb, a protože s nimi úzce spolupracuje, umí zařídit i slevu. Možná v konečné fázi, pro zajištění svatby vy, jako objednavatele zaplatíte stejně, ale zas ušetříte mnoho starostí, času i energie v tom se s někým domlouvat a obvolávat, vyhledávat kontakty a tak dále. Navíc cena svatební koordinátorky není tak přemrštěná, jak tomu bylo v době, kdy se tato služba objevila na českém trhu. Tehdy byla vnímána jako služba pro movité snoubence, ale dnes tomu tak není, a je právě přístupná a vhodná i pro běžné lidi.

Co všechno může zařídit svatební koordinátorka

Úplně všechno. Jsou i takové případy, kdy svatební koordinátorka sehnala svatební šaty, prstýnky, boty, oblek a nejen hudbu, sál, obřadní síň, stravu, dorty, dopravu, květiny, výzdobu a zábavu. Možností je několik a vždy se jedná o to, co všechno chcete své svatební koordinátorce svěřit a co již zařizujete sami. Pokud totiž máte známé, kamarády, jež mají svoji kapelu a ta se vám na svatbu hodí, pak můžete své koordinátorce skutečnost sdělit. V jiném případě by měla být právě svatební koordinátorka schopna nabídnout možnosti, které jsou a vlastně mít i mnoho kontaktů na kapely, které mohou zahrát. Svatební koordinátorka musí být schopna zařídit úplně vše, co se svatby týče a vždy je zásadní také to, jak se domluvíte a co všechno necháte jen na ni.

Svatební den

Velkou výhodou přítomnosti svatební koordinátorky je i to, že v den svatby má vše podstatné na starosti. Organizuje příjezd pracovníků služeb, tedy kosmetičky na líčení, kadeřnici na česání, také květinovou výzdobu, svatebního fotografa a tak dále. Pokud svatební koordinátorku nemáte, většinou se do procesu celého shánění musíte jako nevěsta a ženich zapojit sami, což v mnohém ztratí tu kouzelnou moc okamžiku, toho krásného a perfektního. Proto je tak dobré mít svatební koordinátorku u sebe, protože ta dokáže zasáhnout i v případě, že se z nějakých vážných důvodů svatební fotograf nedostaví. Dokáže tak zařídit jiného, aby tím svatba netrpěla. Pro nevěstu to tak znamená klid a užití si svého dne naplno.

Organizování rozlučky

K svatbě samozřejmě patří i rozlučka se svobodou. To může být i parketa pro svatební koordinátorku, aby vše potřebné zařídila. Dnes se často dámská rozlučka se svobodou koná v přítomnosti nevěsty a jejich kamarádek. Ty mají speciální družičkovská trička, a i nevěsta je vtipně a speciálně označena. Kde sehnat taková trička nemusí být snadné, ale se svatební koordinátorkou o dost lepší. Navíc také svatební koordinátorka může zařídit a promluvit si i s jinými účastníky svatby, jako jsou svědci, družičky, mládenci, rodiče a jiní, aby se seznámila s tím, co je jejich úkolem a co je potřeba vědět. Tak zařídí hladký průběh svatby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11522 (cesky-magazin.cz#642)


Přidat komentář