Seminář Théta - Théta osobní a Théta terapeut

Máte problémy, které vás dlouhodobě tíží? Nevíte, jak z toho ven? Pak se obraťte na profesionály, kteří vám pomohou. Poradíme, na koho se obrátit a kdo vám pomůže od problému.

Není nic zvláštního, když se v dnešní době někdo cítí špatně a je mu úzko. Naštěstí se dnes nabízí řada terapií, kde vám pomohou profesionálové od potíží, které vás dlouhodobě trápí. Přitom se nemusíte stydět. Takové konzultace jsou dobré nejen pro to, že si s vámi někdo promluví, ale zároveň vás navede na nový směr, který člověk, zahloubaný ve svém problému, špatně hledá. Pojďte ale blíže poznat, jaká je nabídka.

Co je Théta?

Účinky práce s mentalitou a duševnem se osvědčily při meditacích a teoreticky lze takto s tělem pracovat, i když je ve spánku. Například hypnózy fungují podobně jako ve spánku. Zároveň podotýkáme, že s hypnózou nemá Théta nic společného.

Théta pracuje s určitou frekvencí vln mozkové činnosti. Je to v rozmezí 4 - 7,5 Hz. Právě v takovém  stavu se mozek nachází, když spíte nebo meditujete. Spánek je pak v této souvislosti jako nevědomé navození a meditace zase vědomé navození. Proč se ale musí postupovat nějakou metodou? Běžně se do tohoto stavu nedostanete jen proto, že chcete, proto je složitější do tohoto stavu jen tak sestoupit. Tomu pomůže Théta.

Théta v sobě obsáhne fáze před spaním a navozuje snový stav. Proč je ale nejlepší dosáhnout tohoto stavu? V tomto stavu se dosahuje mnohem lepší paměti a má to i dlouhodobý účinek. V běžně bdělém stavu se vaše myšlenky soustředí hlavně na přítomnost. Mozek musí pracovat s úkoly, které má, musíte v hlavě nosit spousty starostí. Všimněte si, že ale když usnete, tak vaše tělo se dostane do klidu. I když máte starosti, tak během spánku se vaše tělo uklidní. Sice to nemůžete plně vnímat, ale všeobecně se ví, že to tak funguje. A takto se pracuje i s těmi vlnovými délkami. Dojde ke kontaktu s nevědomím. Tím pádem se můžete dostat do složitých problémů, i těch s kořeny z dávné doby. Zároveň se vám regeneruje mentalita, tak se zlepšují vaše tvůrčí schopnost.

Díky Thétě se naučíte pracovat sami se sebou a budete umět odbourávat různé bloky, které pak vyřeší jak psychické, tak i fyzické problémy. Théta se od ostatních terapií liší tím, že pracuje na vědomé, podvědomé a nevědomé rovině mysli. Díky tomu se s touto metodou dokáží odstranit bloky, které brání milovat sebe sama, věřit si, odstraňovat strachy a pocity, které Vás v životě ovládají a další problémy, které s jinou metodou neodstraníte. Navíc zde neprocházíte třeba traumatickými zážitky jako při jiných terapiích, abyste je vytěsnili. Podívejte se proto., co se na seminářích můžete naučit.

Théta osobní

Tato metodika pomáhá člověku, aby pracoval sám na sobě. Naučíte se, jak používat Thétu, abyste si pak sami mohli vyřešit své problémy, které se týkají zdraví, psychiky a odbouráte bloky, které v sobě máte. Takový energetický blok může totiž zpomalovat přirozený vývoj v těle. Jednak se vám takto disharmonuje organismus, ale také ztrácí schopnost se sám léčit a vypořádávat se s problémy. Stačí se jen programovat na pozitivní myšlení. Účastník semináře se tedy naučí pracovat a „vytáhnout“ myšlenky, o kterých třeba už neví, ale podvědomě na zdravotní stav působí. Právě takové myšlenky, což jsou odrazy vzpomínek, v sobě mají negace. Může to být špatný zážitek z dětství nebo nějaké trauma. Negativní myšlenky samozřejmě podvědomí kladně nehodnotí. Stojí za to ale vzpomenout si i na to pozitivní. To zase může korigovat přítomný duševní stav. Seminář Théta trvá jeden den a při něm se můžete naučit programovat váš život. S Théta budete pracovat sami, takže si i všechno korigujete sami. Co tím získáte?

Naučíte se poznat své nitro a ovlivňovat ho. Zbavíte se blokací, které vás tíží. Zbavíte se špatných návyků, které se projevují fyzicky i mentálně. Mezi ty mentální mohou patřit třeba ty stále stejné chyby v chování. Například, pokud snadno podléháte lidem, tak se naučíte být stabilnější a rozhodnější. Díky tomu, že získáte větší stabilitu, tak se budete i lépe koncentrovat a zlepší se vám paměť. Naučíte se pracovat se svým nitrem, odbouráte podvědomý odstup. Začnete si více uvědomovat sami sebe a tím pádem se více poznáte. Tím tak budete vědět, jak se sebou lépe pracovat. Zároveň se ale také můžete zbavit třeba uzavřenosti, pokud máte třeba k ostatním odstup. Théta ale nemusí působit jen ryze na psychické rysy. S tím souvisí i mnohé fyzické přeměny. Třeba si takto můžete pomoci redukovat váhu. Navíc je dokázáno, že i za některými závažnějšími nemocemi stojí i psychosomatické původy. Pokud tedy potřebujete pomoci s fyzickým problémem, tak si to opět musíte urovnat i uvnitř.

Théta Terapeut

Dalším stupněm Théty může být vyšší seminář a sice Théta terapeut. Díky ní se naučíte pracovat i s jinými lidmi. Jakmile se naučíte poznávat sami sebe, tak můžete pracovat i s jinými lidmi. Už jsme zmínili stabilitu. Pokud si jste v něčem jistí, tak to můžete předávat dál nebo to aplikovat na jiných. Stejné to je i s Thétou. Můžete tak ostatním lidem pomoci pracovat na sobě za výše zmíněných procesů. Zatímco v** Thétě osobní** nemáte oprávnění aplikovat metodu na ostatní, Théta terapeut už vás k tomu opravňuje, protože dostanete certifikát. Co je další předností metodiky? Velkou výhodou je, že ji poznáte i z té druhé strany. Nyní uvidíte, jak reaguje klient, kterému pomáháte a poznáváte proces zvenčí. Opět se to ale bude vracet i vám. Poznáte, jak korigovat různé reakce, jak pomáhat, dodávat sílu a nacházet problémy, které dotyčného trápí. Tím se naučíte pracovat i se sebou. Jako nezávislý pozorovatel navíc budete jistější partner, který bude klienta korigovat. Zkuste proto do procesu vzít i své blízké nebo známé. Díky tomu pak společně najdete třeba nejen své bloky separátně, ale pomůžete si i jinak a to navzájem. Učit se budete v každém případě oba. Prohloubí se mezi vámi vazby a budete vědět, jak s ostatními jednat, protože je blíže poznáte.

Léčebné metody

Léčebné metody mohou být různého charakteru. Málokdo se ale odváží jít přímo za odborníkem, protože se ostýchá, že si myslí, že psychické problémy jsou obtížně přijatelné společností. Není tomu ale tak. Naopak čím dříve vyhledáte pomoc, tím lépe se pak bude  s vámi pracovat a vy díky tomu budete více v pohodě. Nebojte se vyzkoušet nadnesené metody. Nemají vedlejší účinky, vše je profesionální a nic se vám nemůže stát. Uvidíte, že si utřídíte myšlenky a dáte se dříve do pořádku. Jedině nezávislým pozorovatel vám může podat pomocnou ruku, protože není do vašeho problému zachycen. Neváhejte a někoho takového oslovte. Uvidíte, že vám pomohou a navíc najdete svoji cestu. Pak si pomůžete kdykoli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11486 (cesky-magazin.cz#102)


Přidat komentář