Rady a tipy pro muže - jak požádat ženu o ruku?

Jste zamilovaný až po uši a toužíte si svou partnerku vzít za manželku? Buďte originální a připravte své milované takové překvapení, že na něj do konce života nezapomene. Nechte se od nás inspirovat, jak požádat ženu o ruku.

Ve světě internetu čím dál častěji vídáme nejrůznější žádosti o ruku. Některé jsou honosné, originální, překvapující, jiné zase nudné, všední nebo dokonce trapné. Jak by měla taková žádost vypadat? Co všechno může obyčejný muž podstoupit, aby svou partnerku dokonale překvapil a připravil jí tak nejúžasnější životní zážitek? Inspirujte se!

Tohle určitě nedělejte!

Největším trapasem, který se Vám může stát, je samozřejmě odmítnutí. Někdy se i tato situace dá zachránit. Partnerka si prostě potřebuje rozmyslet, proč Vás vlastně miluje a jestli se opravdu touží stát Vaší ženou na věky věků. Nemějte jí to za zlé. Je pravda, že odmítnutí návrhu k sňatku může celý vztah naprosto zničit. Proto si buďte alespoň na 80% jistý, že si Vás Vaše slečna vzít chce.

** 1. S přítelkyní spolu chodíte už skoro deset let a prostě se od Vás tak nějak očekává, že se vezmete. Rodina Vás neustále popichuje: ,,Tak co, kdy už do toho praštíte?,, Vám je trapně a partnerka klopí oči, protože je evidentní, že by se také ráda vdávala, ale o ruku se sama nepožádá, že ano. Váš mladší bratr je ženatý už tři roky a mladší sestra se dokonce stihla i rozvést. Jenže žádost o ruku by neměla být nucená okolím.** Ještě horší je, když si partnerku ,,musíte,, vzít, protože je s Vámi těhotná, a to se zkrátka od budoucího otce rodiny čeká.

  1. Situace číslo dvě - buďte upřímný a nevyhýbejte se otázce. Nachystal jste krásnou romantickou večeři, zapálil svíčky a partnerka je celou atmosférou naprosto unešená. Vy jí řeknete, jak jí milujete, že s ní chcete strávit celý život, zestárnout s ní....a to je vše. Nepoložil jste žádnou otázku týkající se svatby a partnerka je v rozpacích. Má to být vyslovení nebo ne? Na rovinu a z plných plic se jí zeptejte, zda se stane Vaší ženou bez žádných okolků okolo.

  2. Jak originální nápad strčit zásnubní prstýnek do dortu, co? Vždyť se to dělá snad ve všech filmech. Opak je však pravdou. Pokud prsten strčíte do sklenky se šampaňským nebo do vína, nejen že ho bude partnerka dolovat, ale může se stát že ho také omylem vypije. Stejná situace se může stát, pokud najde prsten v kusu koláče. Nemusí být po ruce ubrousek a než ho stihnete umýt, kouzlo okamžiku je fuč.

** 4. Svou slečnu byste nikdy neměli žádat o ruku přes sociální sítě, v opilosti na diskotéce nebo na něčí oslavě. Nehodí se to! **Tato chvíle by měla být jedinečná a romantická.

Buďte originální!

Každá žena touží po originální žádosti o ruku. Touží být překvapená a obdivovaná. Zkuste zapojit fantazii a udělejte z obyčejné věty - vezmeš si mě - neobyčejnou. Nabízíme Vám pár tipů, jak svou slečnu oslnit. Žádat o ruku totiž není jen tak, ženu můžete nečekaně zklamat.**
**

  • své přítelkyni nachystejte romantickou večeři při svíčkách, pusťte její oblíbenou hudbu a pěkně se oblečte, nejlépe do obleku s kravatou. Na kousek papíru napište svou žádost a vložte ho pod talíř. Jakmile dojíte, nabídněte se, že nádobí odnesete do kuchyně. Když zvedne talíř, poklekněte na koleno.
  • nachystejte pro svou partnerku krásný večer se společnou  masáží, zajděte do divadla, u pěkného filmu si nalijte víno. Až v noci usne, prstýnek jí navlékněte na prsteníček. Ranní překvapení ji určitě dojme k slzám.
  • co může být romantičtějšího, než žádost o ruku na dovolené? Nemusí to být nutně Kanárské ostrovy nebo Eiffelovka. Postačí horský hotel a malebné Beskydy. Požádejte svou slečnu o ruku na lanovce. Odtamtud Vám neuteče :) Můžete si také objednat plavbu v Benátkách a vybalit to na svou vyvolenou na lodi.
  • pošlete své partnerce její oblíbené kytky v obrovském množství. Ženy milují květiny! Do každého pugétu strčte vzkaz: ,,Vezmeš si mě?,,
  • domluvte se s přáteli a uspořádejte hudební překvapení zakončené žádostí o ruku.

Nezapomeňte, že žádost o ruku je jedinečná a už se nikdy nebude opakovat. Pokud se tedy do roka se svou milou nerozvedete. Měl byste si být stoprocentně jistý, že svatbu chcete oba. Není na škodu se o plánovaném zasnoubení také poradit s rodinou a přáteli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11520 (cesky-magazin.cz#629)


Diskuze a zkušenosti

Katka | 30.11.2015 09:01
Dobrý den, tak přesně tohle byl i můj případ!!! S přítelem jsme spolu byli 4 roky a už se kolem nás všichni známí poženili a povdávali a my pořád nic a jak píšte sama se o ruku nepožádám...Asi mu to trklo na poslední svatbě jeho nej kámoše, kdy mi byla záměrně hozena kytice vlasně už jsem jji chytla 2 svatbách před tím... Nakonec se ale odhodlal a docela se vyšvihl! Zaprvné koupil prstýnek z dílny pana Rýdla který nebyl nejlevnější, ale i žádost byla moc pěkná, když mě vzal na tůru a na rozhledně mě požádal o ruku! Nakonec byla svatba noprosto úřasná a musím říct, že to za to čekání opravdu stálo!


Přidat komentář