Moderní svatební výzdoba 2013

Jaké jsou svatební trendy na tento rok? Co si můžete v dnešní době všechno dopřát, abyste si jeden z nejhezčích dnů života užili? A hlavně – kdo vám s tím pomůže? My vše víme.

Letošní rok nabízí řadu příležitostí, kdy stanout před oltářem a prožít jeden z nejkrásnějších dnů života. A že těch příležitostí je. Jestli jste příznivci numerologie a magických číselných spojení, tak můžete vybírat jedna radost. Rok 2012 nabízí tolik příležitostí, že budete moci směle vybírat i roční období. Pokud ale skutečně chcete tento rok zažít vlastní svatbu, tak pomalu přemýšlejte o její organizaci. Jestli toužíte po skutečně slavnostním dni, tak nic nenechávejte na poslední chvíli, ať si to skutečně užijete. My vám ukážeme firmy a služby, které vám výrazně pomohou a dovedou váš výjimečný den k dokonalosti. Také se podíváme na trendy, které jsou ve svatební sféře, přičemž se zaměříme hlavně na dekorace.

Svatební trendy 2013

I ve** svatbách** jsou trendy, kterými se můžete řídit. Možná, že vůbec nepatříte mezi příznivce trendů ani v běžném životě a ve svatbách, které se konají jeden den, už vám to vůbec přijde zvláštní, tak ještě vydržte číst. Trendy nejsou diktátem nějaké módy, kterou vám někdo hypoteticky nařizuje. Stejně jako třeba v technologiích, tak i v tomto prostředí se vyvíjejí stále nové produkty, které svatbu ozvláštní. A díky tomu se nabízí zákazníkům servis navíc. Tím, jak se nabídne nová služba, tak se ukáže, jestli zákazníkům vyhovuje a stává s oblíbenou. Proto je to trend. Stejně jako Facebook přinesl lidem zjednodušení komunikace, pomáhá s propagací nebo je jen pro zábavu, tak se stal oblíbeným. Ale je to též trend, který zase vystřídá něco jiného. Stejné to je pak i v případě svatebních trendů. Které to tedy jsou?

Decentnost a krémová barva

Když se řekne** svatba**, tak se většině z vás vybaví bílá barva. To je zažitá tradice a dříve bylo nekonvenční ji porušit. Třeba ale v takové Koreji je to se barvami ve společenské dny naopak. Na svatbu se nosí černá a v den smutku bílá. Když se vrátíme zpět, do našich končin, tak si jen připomeneme, že bílá u nás měla své opodstatnění. Je totiž symbolem panenství. V dnešní době už je ale taková symbolika trochu pasé, takže se může více experimentovat. Letošní rok vítězí decentnost a glamour. Od bílých šatů hodně nevěst přešlo ke krémové barvě, která je elegantnější a jemnější než zářivá bílá. A takový kolorit může zdobit i vaši svatbu. Krémová barva je totiž hitem letošní sezony. A doplní ji v podstatě kontrastní barva. Když si vezmete bílou, tak její protipól je černá. Která barva bude tedy v opozici krémové? Je to jemnější dezén tmavé, tedy hnědá. Krémová a hnědá tak tvoří velmi luxusní efekt. S barvami se navíc dá bohatě experimentovat. Mohou být vedle sebe i separátně, v matu i lesku a tak trochu připomínají vzhled čokolády. No a kdo by nevstoupil do nového života tak sladce, když může.

Svatební výzdoba

Ptáte se ale, kam barvy umístit? Svatební prvky můžete mít na prostírání, aranžované látky mohou zdobit katafalk, auta, mohou s vybrat ve stejném odstínu i květiny a podobně. Vtipně se mohou takto obléci i ženich a nevěsta a třeba řidiči. S barvami si můžete pohrát dosyta, jen si nechte poradit od profesionálů, ať je výzdoba vkusná a efektní.

Jak vidíte, ve svatbách máte mnoho možností, které firmy nabízejí. Mějte pořád na paměti, že to je den, který si máte užít. Kolik známých už vám říkalo, jaký to byl stres se zařizováním a jak si to neužili. To nedopusťte! Proto si nechte poradit a pomoci od profesionálů, kteří vám zařídí jedinečný den a vy si pak nebudete dělat starosti s tím, co kde máte udělat. Budete si opravdu jen užívat.

Svatební služby – možnosti

V nabídce** svatebních** společností máte k dispozici řadu služeb, které vám jednak pomohou udělat den opravdu slavnostní, ale také vám leccos ulehčí. Pokud chystáte velkolepou svatbu, tak se počítá, že se o své hosty postaráte. Kde ale vzít kapacitu několika aut, když je to jen jeden den v životě? Stačí využít služeb, které firmy nabízejí. My si představíme ty, které jsme zmínili.

Vázání kytic

Svatební kytice je jedním z nejdůležitějších prvků, které na svatbě jsou. V nabídce** dezénů** máte řadu vzhledů, ve kterých můžete mít květiny navázány. Jednak si můžete vybrat z typů květin, a pak také barev. Všeobecně platí, že když máte tlumenější barvy, tak můžete mít větší květy, pestřejší svazek si zaslouží spíše menší provedení. A to musí ladit i k oblečení.

Co se týká vázání, tak nejčastější formou jsou kulaté typy. Bobulky se dobře nesou a jsou klasickým pugétkem, který je velmi vkusný. Pak jsou tu i převislé květiny, které vtipně splývají s šaty nevěsty. Můžete mít ale i klasické volně vázané květiny, které jsou rovněž velmi pěkné. Zde si můžete vybírat i takové květiny, které se třeba do předchozích typů vázání nehodí. A výjimkou nejsou ani různá netradiční vázání. Třeba přijdete s novým vázáním i vy.

Svatební dekorace

Dekorativní zdobení je další možností, jak si zpříjemnit svatbu. Symbol květin patří i sem, tak proč si nevyzdobit rovnou celou cestu nebo si nechat udělat bránu, pod kterou si řeknete své „ano". V nabídce služeb je řada takových zdobení, které ať už symbolicky nebo tradičně vyzdobí prostředí, ve kterém se budete brát.

Automobilový servis

Už jsme zmínili, že ne každý má vozový park tak velký, aby svatebčanům poskytl odvoz. Proto se často využívá služeb firem, které se postarají o přívoz, přemístění i odvoz svatebčanů. To vše samozřejmě s reprezentativními vozy, které budou příhodně ozdobené.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11487 (cesky-magazin.cz#104)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat