Luxusní svatební šaty a doplňky online

Svatba patří rozhodně mezi nejvýznamnější dny v životě každého z nás. Není se proto čemu divit, že každá nevěsta chce v tento výjimečný den vypadat co nejlépe a všechny okouzlit dokonalými šaty.

Svatební šaty

Asi každá budoucí nevěsta si přeje mít na své svatbě co nejkrásnější šaty, kterými všechny své kamarádky a hlavně ženicha oslní. Proto je pro každou nevěstu výběr svatebních šatů asi to nejdůležitější. Aby šaty vypadali nejen dokonale, ale aby byly také pohodlné a příjemné, je nutné se při samotném výběru svatebních šatů řídit určitými kritérii. Naštěstí je dnes pro nevěsty k dispozici velké množství svatebních salónů a studií, kde si mohou vybrat z opravdu velkého množství svatebních šatů, od těch nejluxusnějších až po cenově dostupnější. Samozřejmostí svatebních salónů je i možnost zapůjčení si nejen svatebních šatů, ale i veškerých doplňků, bot, závojů obleků pro ženicha, a mnoho dalšího.

Svatební punčochy a silonky

Navštivte eshop TopSilonky.cz a pořiďte si svatební punčochy a silonky.

Nezbytnou součástí každého oblečení nevěsty jsou také svatební podvazky.

Jak vybrat svatební šaty

Svatební šaty by měla nevěsta vybírat tak, aby schovaly případné nedostatky postavy a na druhé straně naopak vyzdvihly přednosti. Z toho důvodu je určitě lepší nezkoušet jen ty šaty, které se Vám líbí nejvíc, ale především ty, které Vám padnou a budou slušet. Při volbě šatů je tak třeba brát ohled na jejich střih a samozřejmě i barvu. Není špatné, když si nastávající nevěsta nechá při výběru šatů poradit například kamarádkou, maminkou, sestrou anebo samozřejmě obsluhou svatebního salónu, která by měla být odborně proškolena.  Vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu výjimečnou událost, je lepší volit renomovanější svatební salón s dobrou pověstí, kde je zaručený odborný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Zkuste zvolit styl šatů, který není příliš všední, protože se jedná o opravdu jedinečný den, na který budete celý život vzpomínat. V nabídce svatebních salónů jsou také šaty, které jsou určené pro těhotné nevěsty, záleží jen na měsíci těhotenství. Množství svatebních šatů pro těhotné nevěsty jsou opatřeny vzadu šněrováním, tudíž je možné je s rostoucím bříškem upravovat. Svatební salóny mají většinou v nabídce luxusní svatební šaty v různých modelových řadách a kolekcích, od nejnovějších modelů, až po ty starší.

Barva a střih svatebních šatů

Svatební šaty má asi většina z nás zafixované v bílé barvě, avšak bílá barva nemusí být pro každého až zas tak vhodná. Jestliže máte příliš bílou pleť a ani solária Vám nepomohou, může se stát, že v bílých šatech budete vypadat příliš mdle. V těchto případech je rozhodně lepší zvolit spíše krémovou barvu šatů a jako doplněk barevnou kytici. Je možné zvolit i šaty s barevnými doplňky nebo ozdobami. V bílých šatech bude vždy skvěle vypadat žena, která má snědší pleť. Stejně jako barva šatů je důležitý i jejich střih.

Druh šatů by měl především odpovídat stylu svatby, to znamená, že jiné šaty jsou vhodné do kostela, na radnici, na zámku anebo třeba na pláž. Určitým faktorem je i roční období, v kterém chystáte svatbu, a šaty v neposlední řadě také musí ladit i s ženichovým oblekem. V každém případě si nechte při výběru šatů poradit jak od známých, tak i od odborníka, nicméně rozhodujícím faktorem bude to, jak Vám šaty budou sedět, jak se v nich budete cítit a zda se Vám líbí. Pomocí správného střihu šatů a vzoru je možné zakrýt některé nedostatky a vytvořit dojem dokonalé postavy.

Svatební doplňky

Aby byl celkový vzhled nevěsty dokonalý, nestačí mít jen krásné šaty, ale neméně důležité jsou také vhodně zvolené doplňky. Takové doplňky jsou schopné dokreslit celkový vzhled nevěsty, proto je nutné si je pečlivě rozmyslet. Mezi takové doplňky patří zejména závoj, kdy platí, že čím jsou šaty delší a elegantnější, tím by měl být delší i závoj. Krátký závoj se hodí více ke krátkým šatům. Dalším doplňkem je bižuterie, zejména svatební korunka, dále věnečky z látkových nebo pravých květin. K některým šatům se může hodit také klobouk, který je možné si nechat vyrobit i na zakázku. Velice vkusný a romantický doplněk je také malá společenská kabelka nebo váček, kam můžete schovat různé důležité drobnosti, které v průběhu svatební slavnosti mohou být potřeba. Mimo výše uvedené, patří mezi nejdůležitější věci správný výběr svatebních bot, z nichž asi nejčastější jsou bílé lodičky, když i zde záleží na fantazii každého. K svatbě a nevěstě patří i další tradiční doplňky, jako například podvazky pro nevěstu, kapesníčky, okvětní plátky, ubrousky, stuhy, ozdoby na slavnostní tabuli, svatební deštníky, apod.

Svatební ozdoby do vlasů

Stejně jako šaty nebo boty, je součástí nevěsty krásný a atraktivní účes, který budou všichni svatebčané obdivovat. Doplňkem takového účesu jsou různé ozdoby, mezi které patří kytičky, perličky, vlásenky, apod. Díky těmto ozdobám, pokud jsou vkusně zvolené, může každý účes získat na atraktivitě a dokonalosti.  Stejně jako nevěsta si mohou účes různými stylovými doplňky přizdobit také družičky. Vhodným doplňkem účesu družiček tak jsou různé kytičky, věnečky nebo čelenky.

Jak je již výše uvedeno, v dnešní době je možné si svatební šaty, boty i veškeré svatební doplňky objednat pohodlně z domu prostřednictvím internetových obchodů. Internetové obchody se svatebním zbožím nabízí pro své zákazníky velké množství různých kolekcí, od těch opravdu luxusních a nákladných, až po cenově dostupné. V případě šatů je ale třeba mít jasnou představu o jejich střihu, barvě, velikosti, vzorech a dalších detailech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11485 (cesky-magazin.cz#96)


Přidat komentář