Lékárna online

Podíl na prodeji produktů online na internetu každoročně stoupá a předpokládá se, že se tento trend bude i v budoucnosti dále zvyšovat. Stejně je tomu také u prodeje léků online.

Na současném trhu již snad nenajdeme prodejce, který by nenabízel prodej on-line na internetu jako doplňkovou službu ke svému prodeji v kamenném obchodě a tento trend se i nadále zvyšuje. A stejná situace platí také pro lékárny a prodej léků. Proč? Prodej online je totiž výhodný pro obě strany. Zákazník, který z jakéhokoliv důvodu nezavítá do kamenné prodejny osobně, navštíví takový obchod virtuálně pomocí internetu. Jednak ušetří čas a navíc ocení komfort, jednoduchost a nižší ceny.

Lékárna online

Ať už potřebujete zakoupit léky, vitamíny, zdravotní pomůcky nebo kosmetické produkty, zavítejte do lékárny na internetu. Využijte nesporných výhod, které přináší online prodej lékárenských, zdravotnických a kosmetických produktů. V této lékárně nakoupíte vše, co potřebujete a vždy výhodně. Lékárníci z online lékárny Vám rádi pomohou najít nejvhodnější léky pro Vaše zdravotní potíže. Vybírejte a nakupujte volně dostupné léky a produkty pro Vaše zdraví a krásu. Nabízeny jsou také produkty z oblasti veterina nebo homeopatie. Pro stálé zákazníky navštěvující kamennou lékárnu přímo v Českém Těšíně, nabízí věrnostní kartu se slevou na každý nákup. Zde můžete rovněž využít nadstandardních služeb: měření tlaku krve, cukru, cholesterolu, kyseliny močové, celkového volného tuku a na objednávku také měření prostupnosti tepen dolních končetin.

Co můžete v online lékárně nakoupit?

Ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že v lékárně lze nakoupit pouze léky či vitamíny, opak je pravdou. Dobře zásobená lékárna, která nabízí skutečně široký sortiment, vám dokáže nabídnout produkty v celé řadě oblastí. Jmenovat můžeme například kosmetiku a to i přírodní kosmetiku, přípravky na hubnutí, léky na alergii, veterinární přípravky, léky na chřipku a proti  bolestem různého typu, zdravotní pomůcky, homeopatika, podpůrné přípravky na potenci, nezbytné vitamíny, prostředky na trávení, žaludek nebo játra, produkty pro děti, prostředky na ženské potíže nebo při těhotenství, dále prostředky na zdravé klouby, svaly, bylinné čaje a mnoho dalších léků a produktů. To vše lze nakoupit online v některých z akčních nabídek, které lékárna pravidelně připravuje.

Výhodný nákupu léků on-line

Podívejme se podrobněji na výhody, které způsob nákupu online přináší. Především je to velký výběr, protože v nabídce, určené pro on-line prodej je obvykle daleko širší nabídka než kamenné prodejně. Mohou v ní být totiž nabízeny také produkty, které se do kamenné lékárny prostě nevejdou. Další výhodou jsou podrobné informace. Před on-line nákupem se můžete v klidu seznámit s obsahem nabídky a dozvědět se informace, na které by možná ve frontě lékárny ani nebyl čas. Na internetu je vám také nabídnuta alternativa ve vybrané kategorii.

Nízké ceny léků a produktů

Hlavním důvodem proč nakupovat v lékárně on-line jsou mnohem nižší ceny. Vybrané léky nebo kosmetické produkty nakupované on-line získáte mnohem levněji díky nižším nákladům na provoz internetového obchodu a tyto poskytované slevy mohou být opravdu výrazné, a to až 75% s dopravou zdarma a navíc ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma. Akční nabídky – to je velmi často využívaný způsob nákupu a obchodník vám v tomto případě poskytne v časově omezeném úseku výrazné slevy, které v kamenné lékárně běžně nenabízí.

Rychlé objednání i doručení

Zákazník si samozřejmě může zvolit způsob dodání, který mu vyhovuje a velmi často je dodací lhůta následující pracovní den (až dva dny) po vytvoření objednávky, přičemž poštovné je při nákupu nad určitou hranici zdarma. Zákazník si může vybrat dodavatelskou společnost (kurýra) nebo si může zakoupené zboží vyzvednout na pobočce lékárny. Výhoda tohoto způsobu spočívá v tom, že se v lékárně nemusí zdržovat vybíráním léků či produktů, zboží má již připravené a je proto velmi rychle obsloužen. Neocenitelným přínosem je značná úspora času. Zákazník není nucen obíhat množství lékáren a dlouze hledat požadovaný produkt nebo lék. Nabídka při nákupu léků on-line je mnohem přehlednější, levnější a nabízí daleko vyšší komfort. A protože současná technika (mobilní telefon, iPad, netbook, smartbook, tablet) i pokrytí internetem umožňují používání tohoto média opravdu všude, další výhodou je mnohem lépe využitý čas. Objednávat můžete v lékárně například při cestě do zaměstnání veřejnou dopravou.

Diskrétní nákup

Existuje oblast, do níž spadá několik druhů léků nebo produktů, kdy je nákup z pohodlí domova výhodnější a snazší. Pokud si totiž potřebujete zakoupit ne úplně běžné produkty z lékárny nebo takové, při kterých byste se při nákupu v kamenné lékárně styděli, v online lékárně se vám to nestane. Jistě to znáte z vlastní zkušenosti - když jdete do klasické kamenné lékárny, ostatní nakupující, jenž stojí ve frontě za vámi nejsou příliš diskrétní a poslouchají váš rozhovor s lékárníkem. Tento způsob osobního nákupu vám může být samozřejmě velmi nepříjemný a jedná se například o situaci při nákupu léků na prostatu, sexuální problémy apod. Nákup léků on-line tuto situaci naprosto vylučuje a dokonce je pro vás připraveno na internetu poradenství.

Máte dotaz na nabízený sortiment lékárny?

Pokud si při výběru nejste jistí, zda vám bude objednané zboží vyhovovat, máte možnost vstoupit na internetu do sekce, kde vám lékárna nabízí poradenství a to dokonce bez nutné registrace. Tato služba je tedy poskytována všem, ať už jste pravidelný zákazník nebo o nákupu teprve uvažujete. Jednoduše lékárníkovi zadáte svůj dotaz a odpověď obdržíte zpravidla do 48 hodin. Pouze na některé dotazy, týkající se diagnózy a s ní spojený druh léčby nelze odpovídat a v takovém případě se doporučuje kontaktovat odborného lékaře. Ptát se ale můžete v řadě oblastí, například na používání prostředků na hubnutí a s tím spojenou otázku změny životního stylu, ale vaše dotazy se mohou týkat také kosmetických prostředků. Pokud máte potíže s chůzí či pohybem, můžete se ptát na léky na klouby či svaly a samozřejmě můžete využít této diskrétní komunikace s lékárníkem a pokládat otázky, které se týkají oblastí sex, potence nebo zvýšení erekce. Zkrátka dobrá lékárna se zkušeným lékárníkem je vám vždy ochotna vyjít vstříc.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11508 (cesky-magazin.cz#306)


Přidat komentář