Dětské potřeby, nábytek a výbavy

Nechcete se trmácet po obchodech a dlouze hledat potřeby pro své děti za nejlepší ceny? Rychle a levně nakoupíte v e-shopu, který nabízí kvalitní dětské zboží od světoznámých výrobců za skvělé ceny.

Všichni rodiče vědí, že běhání po obchodech a hledání toho nejlepšího pro své děti je časově náročné a že v kamenných obchodech nejlepší ceny nebývají. Proč tedy ztrácet svůj drahocenný čas a objíždět vzdálená nákupní centra, když jsou tu internetové obchody a e-shopy, které nabízejí dětské potřeby, nábytek a veškeré doplňky pro děti za velmi výhodné ceny. V e-shopu nakoupíte mnohem rychleji a navíc levněji. Podívejme se tedy společně na sortiment a možnosti nákupu v kategorii dětských a kojeneckých potřeb.

 

Kde výhodně nakoupit kojenecké a dětské zboží a doplňky?

V podstatě máme na výběr dvě možnosti. Prvním z nich je nákup z kamenných prodejen. Zde nalezneme obvykle značkové výrobky, které jsou kvalitní, ale na druhou stranu zde bývá zboží poměrně drahé. V kamenných obchodech se totiž v ceně zboží nutně promítají náklady na provoz obchodu a tento fakt nutně zvedá cenu. Druhou možností je kvalitní dětské zboží z eshopu - zde platí veškeré výhody nákupu nového značkového zboží, ale ceny v internetových obchodech jsou vždy mnohem nižší a při nákupu více kusů je položka za poštovné zanedbatelná. Internetové obchody mnohdy nabízejí velmi výrazné akční slevy nebo výprodeje. Těžko naleznete výhodnější nabídku, než v e-shopu, navíc pokud je zboží v akci.

Dětský nábytek

Obecně má mít dětský pokoj zónu na hraní, učení a spaní, což se týká především větších dětí. Pro každou věkovou skupinu ale platí, že nábytek pro děti musí být praktický, funkční, bezpečný a zdravotně nezávadný. Současně by měl reflektovat potřeby svého malého obyvatele, vyjadřovat jeho osobnost, líbit se mu a bavit jej. Základním klíčem při nákupu nábytku pro děti je samozřejmě věk dítěte. V této kategorii nábytku pro děti pak naleznete jídelní židličky plastové i dřevěné, jídelní židličky nadčasových designů, výškově nastavitelné židle, rostoucí židličky, závěsná sedátka a příslušenství k jídelním židličkám. Miminko samozřejmě nemusí mít hned vlastní pokoj s nábytkem, ale mělo by mít alespoň klidný nerušený kout, kam se vejde dětská postýlka a přebalovací pult s úložným prostorem, který v budoucnu poslouží jako komoda.

Dětské postýlky

Běžná postýlka pro novorozeně vystačí většinou do věku dítěte dvou až tří let. Při výběru postýlky se můžeme zaměřit na řadu parametrů, jako polohovatelnost postýlky. Její výhodou je, že jakmile bude miminko růst a získávat tak větší pohyblivost, postýlku lze jednoduše upravit výškově tak, aby dítě nevypadlo. Matrace by měla být od vrchní hrany postýlky vzdálena alespoň 60 centimetrů a její plošinu umístěte do nejnižší polohy ještě dříve, než umí dítě stát. Dětské postýlky se vyrábějí ze dřeva nebo kovu a materiál musí být zdravotně nezávadný (z postýlky se nesmí loupat barva), což zaručuje kvalita světových výrobců. Dětské postýlky se vyrábějí obvykle ve dvou velikostech a to 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm. Můžete si přát také speciální postýlku, která poroste současně s vaším dítětem. Matrace by měla být tvrdší, případně můžete zvolit matraci s anti-alergickými vlastnostmi. Tvrdší matrace je důležitá pro správný vývoj zádového svalstva a také kvůli nebezpečí případného přidušení miminka v měkkém povrchu.

Příslušenství a výbava pro děti

Jak jsme již zmínili, nejvýhodnější nákup dětských potřeb a příslušenství lze nalézt ve specializovaném e-shopu, kde můžeme vybírat a porovnávat spousty výrobků a objevíme zde potřeby pro děti které možná ani neznáme nebo jsem na jejich nákup zapomněli. Mezi nejvyhledávanější dětské zboží rozhodně patří dětské autosedačky a kočárky, soupravy nábytku, chodítka, lehátka, nosítka a nezbytné chůvičky a monitory dechu. V případě nábytku nesmíme zapomenout na dětské jídelní židličky, sedátka, dětské a cestovní postýlky, kolébky, matrace a příslušenství postýlky jako je povlečení pro postýlky. Mezi zajímavosti patří rozhodně proutěné koše a příslušenství a nutností jsou pak ohrádky, přebalovací pulty a podložky nebo například kolotoče nad postýlky.

Bezpečí v pokoji s dětmi

Bezpečnost dětí je na prvním místě a tak nesmíme zapomínat na nákup příslušenství, které zajišťuje bezpečný pohyb dítěte po domácnosti. Mezi ně patří například mantinely v dětské postýlce, cestovní zábrana, sloužící k bezpečnému spaní dítěte, noční bezpečnostní světlo do zásuvky, zábrana do dveří nebo na schodiště nebo bezpečnostní uzávěry, které zajišťují uzavření dvířek, zásuvek, ledniček a mrazniček. Zábrana zajišťující okna pak umožňuje bezpečné větrání a odstraní nebezpečí pádu dítěte z okna.

Výběr hraček pro děti

Hračky jsou pro dítě velmi důležité a to nejen proto, že se hraním zabaví na značnou část dne. Kvalitní hračky rozvíjí také osobnost dítěte, dítě se učí poznávat tvary, materiály, barvy a vše, co ke správnému vývoji je potřeba. Ne všechny hračky na trhu jsou ale vhodné, důležité je vědět, že prodejce nabízí pouze zdravotně nezávadné hračky. Navíc pro každý věk je nevhodnější zakoupit jiný typ hračky. Dát dítěti hračku neúměrnou jeho věku nejenže nemusí dopadnout dobře, ale nemusí to být ani bezpečné. Výhodou e-shopu je, že zde můžete vybírat z velkého množství hraček různých firem. Naleznete zde hračky vhodné již od narození až do cca 5 let a to od mnoha renomovaných značek, které udělají dítěti radost a přinesou bezpečnou zábavu.

Rychlé a levné doručení zboží až do domu

Dodací podmínky internetového obchodu jasně hovoří ve prospěch zákazníka: dodat zboží rychle a levně. Standardní termín dodání je obvykle 2-5 pracovních dnů. Ve většině případů však internetový obchod expeduje zboží do dvou pracovních dnů po vytvoření vaší objednávky, takže vaše dítě rozhodně nebude na svoji novou hračku, nábytek nebo jakoukoliv potřebu dlouho čekat. Internetový obchod nabízí ceny, kterým budete jen těžko odolávat a navíc nákup on-line v internetovém obchodě přináší řadu výhod: pohodlný výběr, kdy vybíráte z klidu svého domova, akční slevy, výprodej vybraného zboží, široký výběr v mnoha kategoriích,** rychlé a levné doručení až do domu,** která znamená úsporu času.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11501 (cesky-magazin.cz#233)


Přidat komentář