Dárek pro dceru

Jaký dárek by mohl udělat Vaší dceři největší radost? Zkuste vsadit na realistickou panenku, která se skutečně podobá živému miminku. Do detailu promyšlené panenky možná zaujmou i Vás.

Přemýšlíte nad tím nejlepším dárkem pro Vaši dceru? Krásným dárkem pro vaši holčičku se může stát realistická panenka. Každý dospělý si musí uvědomit, jak velký význam má hra v dětském věku. Skrze hru se učí dítě chápat své okolí, sociální role a jejich náplň. Skrze hru poznává dítě okolní svět a hra je pro dítě důležitá i z hlediska emocionálního, pohybového a motivačního. Hraní je pro dítě terapeutickou aktivitou. Hra je důležitá také pro odborníky a rodiče, kteří chtějí poznat, jaké má dítě v životě problémy. Ve hře se odráží vztah rodiny a dítěte.

Dárek pro dceru naleznete přímo zde. www.panenky-jako-zive.cz

Panenky jako živé

Dětská hra se postupně vyvíjí. Malé děti si nejdříve hrají spíše vedle sebe. Čím jsou děti starší, tím se začíná měnit i jejich hra. Děti si začínají hrát společně a ve hře můžeme pozorovat, jak děti napodobují svět dospělých a přijímají zde jejich sociální role. Ve hře starších dětí již můžeme pozorovat velké množství pravidel, které děti musí dodržovat.

Dárek pro dceru

Při nákupu dárků pro Vaše dítě vždy myslete na to, že Vaše dítě nepotřebuje velké množství jakýchkoliv hraček, ale budeme mu stačit méně kvalitních hraček, které mu dají prostor k rozvoji motoriky, myšlení a řeči. Jednoduše řečeno hračky, které mu pomohou k celkovému rozvoji osobnosti.

Když nakupujete dárek pro dceru, jednou z možností, jak udělat Vaší holčičce radost, je nákup panenky. Současný trh nabízí skutečně velké množství krásných panenek pro holčičky. Ve hře s panenkami si dívky hrají na maminky a své panenky s láskou opečovávají. Současné panenky jsou velmi realistické. Nejenže můžete mít někdy na první pohled rozeznat, zda se jedná o skutečné miminko nebo panenku, ale panenky umějí také žvatlat, říkat některá slova (např. máma, táta, ham). Panenky pijí mléko, pláčou nebo se smějí. Teď už záleží jen na Vás, jakou panenku vyberete svému dítěti.

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Realistické panenky – panenky jako živé

Vaší dceři určitě udělá radost, když jí koupíte realistickou panenku, která se dokonale podobá dítěti. Realistické panenky značky Berenguer, které najdete na internetové adrese: http://www.panenky-jako-zive.cz/, jsou skutečně jedny z nejkrásnějších panenek, jež jsou nabízeny na trhu. Tyto panenky mají velmi realistický vzhled, dokonalé výrazy v obličeji, které zachycují různé emoce (smích, pláč, radost). Panenky jako živé jsou s látkovým tělem nebo celovinylové. Můžete si vybrat, zda chcete panenku holčičky nebo chlapce, panenky mají krásné oblečky a další doplňky. Tyto panenky zakoupíte také společně s rodným listem. Realistické panenky nejsou určeny pouze pro děti, ale také pro dospělé.

Jak vybírat panenku

Panenku pro svou dceru můžete vybrat podle velikosti. Realistické panenky se prodávají v podobě novorozence nebo batolete.  Dále se můžete rozhodovat na základě výbavičky panenky. Každá panenka má jiné oblečky a součástí panenky může být také deka nebo hračky. Dále se prodávají panenky s vlásky nebo panenky bez vlásků. Výběr je skutečně velký a záleží jen na Vás a vaší dceři.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11513 (cesky-magazin.cz#396)


Přidat komentář