Zednické práce - Praha 4

Kvalitní bydlení znamená investice. Jak velké, to záleží na volbě typu bydlení. Můžete si nechat postavit dům, nebo dům či byt zrekonstruovat. Jako základní rekonstrukce se ukazuje kompletní zateplení budovy.

Kvalitní a cihlymoderní bydlení je možné pořídit si výstavbou moderního a technicky vybaveného domu, nebo rekonstrukcí stávajícího bydlení. Mnoho lidí dnes přistupuje právě k rekonstrukcím. Důvodů pro rekonstrukci je mnoho. U rodinných domků je to zejména zastarávání, snížení ročních nákladů a pak rozšíření bytových prostor. Často i v rodinném domě vzniká více bytů. Pak tu máme rekonstrukce bytů, které jsou nezbytné vzhledem k vysloužilým a bohužel i ke zdravotně závadným bytovým jádrům z umakartu. Rekonstrukce bytů však zásluhou moderní suché výstavby umožňuje i netradiční změny dispozičních řešení. A v neposlední řadě jsou to rekonstrukce půdních prostor, kde vzniká neotřelé, okouzlující bydlení, často se střešní terasou, a s výhledem na město. Rekonstrukce starých bytů v historické zástavbě, umožňuje bydlet na žádaném místě.

Rekonstrukce s odborníky

Rekonstrukce je možné provádět svépomocí nebo s odborníky. Jde-li o malou úpravu, pak je možné ji provést opravdu svépomocí. Máte-li však zájem na vysoké kvalitě a především dlouhé životnosti a odolnosti, pak i malé úpravy přenechte odborníkům. Ti mají dostatek znalostí, přehled a školení o různých materiálech i používaných technologiích. Tak si poradí s jakýmkoli úkolem a vždy dokáží vykouzlit interiér i exteriér přesně na míru vašich přání.

Nabídka zednických prací Praha 4

Zednické práce patří k tradičním řemeslům s historií, která sahá několik století zpět. Ani moderní doba zednické práce nevytlačila. Naopak dala jim nové možnosti i rozšíření, což umožňuje stavbu kdekoli a prakticky čehokoli, co si jen zákazník vymyslí. Tak je možné stavět praktické stavby i dekorativní a efektivní prvky. Nabídka zednických praxí je opravdu velmi široká. V základním rozdělení se dělí na suchou a mokrou výstavbu. Přičemž suchá výstavba je mladší, její patent byl zapsán před více než sto lety. Od té doby zaznamenala dynamický rozvoj a tak umožnila stavět i na místech, kde to tradiční výstavba neumožňuje. Ta samozřejmě nezůstává za suchou výstavbou pozadu. I její vývoj jde vpřed mílovými kroky. Moderní materiály tradiční zednické výstavby znamenají nejen nové možnosti, ale především úsporu materiálu, financí na stavbu, i na provoz budovy.

Suchá výstavba Praha 4

Jak již bylo zmíněno, patří do zednických prací. Jejím základem je sádrokartonový systém, který se skládá z lehkých profilů a sádrokartonových desek, majících rozličné vlastnosti. Sádrokartonové desky se vyrábí v několika řadách. Klasické desky jsou šedé či bíle, mají mnoho rozměrů a používají se v neproblematickém prostředí. Je možné z nich vyrobit, vše od příček, stropů, podhledů až po nábytek a designové prvky. Zelená řada sádrokartonových desek je ošetřena impregnací a vhodná pro rekonstrukce a úpravy vlhkých míst. Modrá řada slouží pro akustické účely. Červeně zbarvené sádrokartonové desky jsou účinnou ochranou proti požáru. Speciální desky v sobě snoubí více vlastností jednotlivých desek.

Tradiční mokrá výstavba Praha 4

Zahrnuje všechny stavební úpravy s pomocí vody a klasického i moderního stavebního materiálu. Tradiční zednické práce to je nabídka stavby a oprav zdí, příček, omítání, dekorativní omítky, zateplování, instalace a výměny oken a dveří, stavby schodů, komínů, stropů, instalace obkladů a dlažby, malování, natírání, fasády, zateplování, dláždění, stavby zídek, krbů a dalších zděných doplňků. Je toho opravdu hodně. Důležitá je znalost materiálu, technologií a ten správný grif, který najdete pouze a jen u profesionálů. Navíc v dnešní době každý odborník sám a dobrovolně chodí na školení, aby se seznámil s dalšími novými materiály a uměl je také užít v praxi.

Výběr zednických prací Praha 4

zednické práceZásluhou široké nabídky materiálu i technologií, je možné si zejména u rekonstrukcí vybírat, z čeho chcete stavbu provést. Doporučuje se kombinovat materiály přesně podle potřeby a stavu domu. Tak najdou uplatnění suché i klasické zednické práce. Suchá výstavba dobře poslouží v místech s malou nosností zdí a také pro vytváření designových prvků, jako jsou niky, police, oblouky, nebo i příčky ve tvaru vlnovky. Stejně tak je vhodná na vestavěný nábytek. Klasické zednické práce mohou být využity u každé rekonstrukce a v mnoha směrech. Vhodné je využití moderních materiálů, které jsou odlehčené, velmi přesné a mají malou spotřebu. Přitom však dosahují výborných hodnot pro tepelné izolace. Příkladem jsou broušené cihly, nebo tvárnice ytong, které ani není nutné omítat, ale je možné přímo na vystavěnou příčku lepit obklady. Zednických prací a možných alternativ je hodně. Důležité je, aby vždy byly prováděny zkušenými odborníky.

Rekonstrukce rodinných domů v Praze 4

Dnes se rekonstrukce rodinného domu vyplatí. Začít by vždy měla zateplováním, a pak pokračovat vnitřními úpravami a přestavbami. Končit by rekonstrukce měla venku, kde se provede konečná úprava fasády, zídek, chodníků, a nátěry.

Zateplování budov Praha 4

Zateplení domu se vyplatí zejména pro snížení ročních nákladů za teplo a pro zvýšení tepelného komfortu v domě. Aby bylo zateplení co nejúčinnější, je třeba ho provést komplexně. Vždyť teplo nejčastěji uniká okny a dveřmi, kde je to asi 30 až 40%, dále obvodovým pláštěm a zdivem - 20 až 25%, také střechou, což činí 15 až 20% a podlahami, kde jsou úniky tepla 5 až 10%. Z uvedených hodnot vyplývá, že pouhé zateplení fasády je jen malou úsporou, i když žádanou. Komplexní zateplení sníží roční výdaje na minimum. A spočítáte-li si návratnost, tak zjistíte, že je velmi rychlá. Přitom je třeba upozornit na další efekty, které zateplení přináší. Je to bezpečnost a vyšší komfort bydlení. Výměnou oken si zajistíte nejen odstranění tepelných úniků, ale také mnohem lepší způsob větrání a ochrany před hmyzem. Výměna dveří vás také ochrání před zloději. Zateplení střechy rozšíří obytný prostor o netypické bydlení. A takto bychom mohli pokračovat. Zateplení budovy se zcela jasně vyplatí po všech stránkách.

Malířské práce Praha 4

malířské práceModerní malířské práce využívají celé řady dekorativních technik. Ať již jsou to netradiční ornamenty, plastické stěrky, dekorativní štuky, nebo metalické odlesky. Malíř vám s výběrem správné techniky i odstínu rád pomůže. Tak vznikne interiér nejen na míru vašeho přání, ale i moderní, který každého návštěvníka upoutá na první pohled.

Natěračské práce Praha 4

Patří k těm malířským. I zde je mnoho novinek. Důležité je v interiéru a tam, kde jsou děti používat jen zdravotně nezávadné barvy. Venku pak barvy odolné klimatickým podmínkám. Malíř – natěrač, umí výmalbu a nátěry dokonale sladit. Umí najít barvy protikladné, ladící, harmonizující, i kombinace vhodných technik. Stačí ho jen oslovit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11453 (cesky-magazin.cz#537)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 12.12.2013 09:52
Re: Zednické práce - Praha 4 Jde o firmu,která nabírá zaměstnance bez smlouvy (na černo ) a pak jim nezaplatí a vyhrožuje. Dejte si na ně velký pozor !!! Chystáme proti nim s dalšími podvedenými žalobu.

Anonym | 12.12.2013 10:11
Re: Zednické práce - Praha 4 Je to hajzl co jen chlastá a neví nic o zedničině okradl mě o 30 tisíc. Neustále oddaloval podepsání smlouvy a po dvou měsících mě bezdůvodně vyhodil. Rád se připojím Prosím zanechte tu kontakt kam se můžu obrátit.


Přidat komentář