Zakázková výroba nábytku Blansko

Nudí vás sériový nábytek, který najdete v každém velkoobchodě? Nejste v tom sami. Naštěstí existuje služba truhlářství, kde si bohatě vyberete přesně to, co vyhovuje vašemu vkusu.

Pročítáte si různé letáky nebo dokonce podnikáte výlety za koupí přímo do velkých obchodních center a připadá vám, že pořád vidíte to samé? Nedivte se, je tomu skutečně tak. Ať už se podíváte do obchodu jakékoli značky, běžně se vám může stát, že zde najdete výrobky, které se distribuují hned do několika obchodních sítí. Není výjimkou, že najdete stejnou skříň hned v několika obchodech a tím pádem se takovým výrobkem honosí i řada domácností. Na originalitu můžete zapomenout a pokud navštěvujete levné diskonty, tak bohužel ani s kvalitou se tu moc nesetkáte. Když si prohlížíte nábytek na prodejně, může vypadat dobře, ale doma pak můžete zjistit, že levný materiál není tak pevný a že se vám nábytek může snadno poškodit. To ale neplatí v případě, když oslovíte truhláře. To je řemeslník-umělec, který na míru vašim představám vytvoří kousek nábytku, který bude nejen ojedinělým skvostem a i kvalitním výrobkem. Můžete mít přesně to, co vyhovuje vašemu stylu a samozřejmě se nabízí i zpracování podle požadovaných rozměrů. Podívejme se proto na truhlářství blíže.

Nábytek na míru

 

 

Nyní vás ale už více zavedeme do světa vůně dřeva a originality.

Zakázková výroba nábytku – výhody

Bojíte se vyšších cen nebo něčeho jiného, když si necháte udělat nábytek na zakázku? Není to vždy tak jednostranné. Když si necháte vyrobit nábytek na zakázku, nabízí se vám spousta výhod, které zajišťují právě řemeslné služby. V první řadě budete mít originální nábytek, který bude přesně podle vašich představ a v takovém množství, jaké potřebujete. Nábytek bude odpovídat vašim představám co se týká dezénu, tak rozměrům, kdy produkty přesně zapadnou do vašeho bydlení. To vám nikdy nemůže splnit nábytek ze sériové výroby. Ten totiž nejde většinou nějak upravovat, protože jakmile byste s jednotlivými částmi experimentovaly, může se poškodit. Není totiž tak flexibilní. Jestli máte nábytek přímo na míru, tak se vám nabízí, že budete mít třeba i netypické tvary a kombinace, pokud to půjde realizovat.

Kvalita nábytku

Neoddiskutovatelná je i ta skutečnost, že ruční práce zajistí i větší kvalitu výrobku. Originální nábytek, který je vyroben ručně je lepší, protože je propracován do těch nejmenších detailů, jednotlivé spoje jsou více pevné, součásti do sebe přesně zapadnou a i celkově se použijí kvalitnější materiály, takže daný výrobek vám tím pádem i déle vydrží. Díky tomuto ručnímu zpracování jsou jednotlivé části sestaveny tak, že pokud se poškodí, tak je můžete nechat dát spravit. Lze je totiž snadněji nahradit. To u sériových výrobků spíše nejde, protože nejsou kvalitní a jakmile se jednou něco rozlomí či nějak jinak poničí, tak se poškodí už poškodí většinou navždy.

 

Nábytek, který je vyroben ručně, má větší výdrž, odolnost, pevnost, je stabilní a snáz se opraví. Právě díky tomu se investice do něj vyplatí. I když je pořizovací cena vyšší, tak na druhou stranu nemusíte tak často kupovat nový. Originální truhlářský výrobek může vydržet i několik generací! Proč si myslíte, že si můžete schovat židle po babičce, ale po umělých skříních vašich rodičů z dob komunismu nezbyla ani památka? Je to dáno tou kvalitou.

Materiály

Co se týká materiálů** truhlářských** výrobků, i levnější komponenty jsou zajištěny větší kvalitou. Jsou to například lamináty, ale můžete mít i pravé dřevo. Můžete jednotlivé typy a materiály také kombinovat, takže se vytvoří zajímavé podoby.

Nábytek na míru – nabídka

Co se vám nabízí v oblasti výroby nábytku? Můžete mít židle, stoly, postele, skříně, komody a jiné výrobky v takové podobě, která se bude hodit do vašeho příbytku. Ne každému třeba vyhovují standardní rozměry skříní, protože má moc věcí a potřebuje je uložit. To platí i o členění šuplíků a podobně uvnitř skříní. Stejně tak postele mohou být často na míru. Pro spoustu lidí jsou standardní třeba úzké a krátké. Když si objednáte** postel na míru**, tak se vám nabízí masivní konstrukce, která bude pohodlnější. A co ony skříně?

S těmito** úložnými prostory** se dá flexibilně utvářet ideální podoba míst, kam potřebujete něco schovat, ale zároveň se v tom musíte vyznat. Velmi výhodné jsou vestavěné skříně, které sahají až ke stropu. Díky tomu máte hodně úložného prostoru, kde můžete mít spousty věcí a přitom využijete veškerý prostor. Pak jsou i menší skříňky, komody, prádelníky, truhly, stolky a jiné výrobky, které pak přizpůsobíte dominantnímu nábytku, jakým bývají skříně nebo postele. Můžete mít třeba menší noční stolek, který se přizpůsobí podobě a výšce postele, aby byly sladěné.

Truhlářské výrobky

Nejenom věci do interiéru, ale v exteriéru se hodí** truhlářské výrobky**. Těmi může být zahradní nábytek. Takový plast nesouzní s přírodou, ale dřevěné židle a stoly dokonale ozdobí vaši terasu či zahradu.

Nezapomeňte třeba ani na dveře nebo okna, kdy jejich podobu nebo orámování zase můžete objednat u truhláře. Takové dveře můžete doladit se zbytkem interiéru. V nabídce truhláře jsou vnitřní i ty vchodové typy. Můžete je mít v celomasivní dřevěné podobě, která bude nejen zdobit, ale i chránit, nebo volte kombinace skla či kovu. Můžete mít i různé typy otevírání. Buď klasické kyvné nebo třeba zasouvací, které vám ušetří místo. Dřevo se přizpůsobí všemu.

Nezapomeňte ani na schody. Ty můžete mít též celodřevěné nebo s kovovými či se skleněnými aplikacemi. A vybírejte i z tvaru Přímé, lomené, vřetenovité nebo obloukové se přizpůsobí místu, kde zrovna jsou.

Když máte dřevěný nábytek, tak ho můžete obohatit i dalšími prvky. Se dřevem se dá bohatě experimentovat a jedině truhlář vám vytvoří domov podle vás, nikoli, že byste měli něco, co má každý druhý. Kvalita výrobků nakonec uspoří i vaše peníze, protože můžete renovovat, což se u sériové výroby nestane. Ta se navíc může i mnohem dříve poškodit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11421 (cesky-magazin.cz#300)


Přidat komentář