Zakázková výroba - Králův Dvůr

Zakázková výroba patří ke stále vyhledávanějšímu způsobu zařizování domácích i komerčních prostor. Má nepřehlédnutelné výhody. Nábytek na míru dokonale zapadne do prostoru, je kvalitní a vydrží řadu let.

Zakázková výroba, truhlářství

Zakázková výroba nábytku se stává stále žádanější. Je to tím, že se stále více využívá atypických prostor pro bydlení, ať již půdních, nebo starších prostor, kterým nábytek supermarketů neladí. Navíc se tak nějak ukazuje, že nábytek na zakázku je podstatně kvalitnější než ten levným, který nabízí řada firem v obřích nákupních střediscích. Ve výsledku často nábytek na zakázku vyjde levněji. Ne hned, ale nábytek na zakázku ve své nezměněné podobě vydrží řadu let. Ale ten z nákupního centra již za dva roky skřípe v pantech a hýbe se, kde nemá.** Výhodou zakázkového nábytku** není jen cena a** kvalita**. Zajímavý je i design, kterému může dát směr i tvar profesionální designer nebo vy sami, svými přáními a nápady. Navíc zakázková výroba nabízí i nové a** velmi kvalitní materiály a obrovský výběr barev.** Tak nemusíte zůstat jen u klasického dřeva, ale můžete využít i zajímavých veselých kombinací nebo moderního pojetí. Nabízí se i různé retro úpravy. Nebo úpravy pro starší děti například ve funky stylu.

Corian

Jde o materiál, který je opravdu výjimečný a který umožňuje výrobu čehokoli do domácnosti i komerčních prostor. Za studena se opracovává stejně jako tvrdé dřevo. Při teplotách okolo 160 stupňů celsia se dá ohýbat i tvarovat. Vznikají tak plochy i tvary, které nemají viditelný spoj. Navíc se tento materiál výborně udržuje a je vysoce odolný. Vybírat můžete z neuvěřitelných sto druhů odstínů.

HI-MACS

Jde o** přírodní akrylátový kámen**, který má jedinečné vlastnosti. Je vysoce trvanlivý, odolný a také stálý. Nevadí mu rozmary počasí, tepelné výkyvy, ani voda a déšť. Zpracovává se stejně jako dřevo a umožňuje užití ve všech prostorách, venkovních i vnitřních. Veškeré spoje jsou neviditelné, což ho dělá hygienickým. Navíc tento materiál umožňuje vytvořit cokoli na přání zákazníka a v neuvěřitelné škále barev.

Jak zařídit dětský pokoj?

To není snadná otázka. Žijeme ve světě, kde děti mají své sny i představy a snaží se je realizovat již od dětského věku. Typické přání pro malá děvčátka je mít pokoj s nebesy pro princeznu. Chlapci by nejraději měli místo skříní vozový park, bojiště nebo hřiště. Jakmile však povyrostou, tak se přání začnou měnit, stejně jako záliby. Od dvanácti let většinou děti již upřednostňují některý ze stylů. Může to být barevný funky styl, který se líbí chlapcům i dívkám. Chlapci mohou upřednostňovat i strohý styl, který doplňuje nábytek a výzdoba s keltskými motivy nebo motivy bojových umění. Dívky mají často rády barvy magické, které doplňují romantický nábytek. Někdy barevnost i originalita nábytku je nezajímavá a dítko v pubertě upřednostňuje vše temné. Ať je to jak, chce, přání dítěte by mělo tak nějak ladit s kvalitou nábytku, který je zdravotně nezávadný, a zároveň odpovídá učebním potřebám dítěte.

Nábytek do ložnice

Ložnice je veskrze intimním místem. A nejen to, je i místem odpočinku a relaxace. Mělo by tedy tomu odpovídat i zařízení ložnice.** Nábytek na zakázku** může z ložnice vytvořit opravdovou oázu klidu, kam budete utíkat před stresem a kde budete rádi odpočívat. Zásluhou nových materiálů, může být celý prostor krásně sladěný, nejen barevně, ale i designově a může nabídnout, kromě kvalitní postele, i další relaxační místa.

Vestavěné skříně

Ty se nehodí pouze do ložnice, ale vlastně úplně všude. Jsou praktické a vejde se do nich obrovské množství věcí. A nejsou jen na oblečení. Vestavěné skříně mohou skrývat i lyže, běžky, kola, kolečkové brusle nebo rotoped. Prostě, vestavěná skříň se plně přizpůsobí zájmům a potřebám svého majitele. Zvláště, pokud ji vyrobí zručný truhlář na zakázku a použije kvalitní a krásný materiál. Právě u** vestavěných skříní** je výhodné použít ten nejodolnější materiál. Jsou totiž permanentně využívány a tak také dochází často k jejich újmě. S kvalitním a odolným materiálem, však beze změny vydrží po mnoho let.

Koupelnový nábytek

Vybrat skvělý koupelnový nábytek není vůbec jednoduché. Do vlhkých prostor se hodí jen velmi odolný materiál. Navíc nabídka koupelnového nábytku není zrovna ideální. Nemluvě o barevném provedení. I zde je výhrou pokud se rozhodnete pro nábytek na zakázku. Koupelny se vyznačují barevností. A nábytek na zakázku si můžete nechat vyrobit z velmi odolného materiálu, který bude barevně ladit s celou koupelnou. Navíc nábytek na zakázku poskytne řadu úložných prostor a i ozdobných prvků, které doplní a zútulní i panelákovou koupelnu.

Nábytek do kuchyně

Ten přímo volá po zakázkové výrobě. Kuchyně je srdcem domova. Projde jí každý obyvatel několikrát denně. Setkávají se zde všichni u jídla nebo jen tak letmo při odchodu do práce a do školy. Proto by měl být praktický, barevně sladěný a celkově by měl působit zajímavě. Moderní je propojení kuchyně s jídelním koutem nebo i s obývacím pokojem. Zde to již chce citlivou ruku designera, který vám pomůže vaše plány dát do reality. Vytvoří spolu s vámi projekt, podle kterého vám vyrobí celé zařízení na zakázku.

Obývací pokoj

I ten může mít naprosto netradiční nábytek. Zvláště pokud máte celou domácnost v moderním duchu. Nábytek v obývacím pokoji vůbec nemusí zaplnit všechny stěny. Moderní materiály naopak umožňují vytvoření vzdušného nábytku, který působí velmi lehce a dává bydlení prostor. Zajímavě působí například police ve tvaru vlnovky, spirály nebo jiných ornamentů. Tyto tvary vám bez problému vytvoří na zakázku.

Bydlení na zakázku

Na zakázku si můžete nechat vytvořit cokoli. Od poličky až po schody, posuvné stěny nebo venkovní nábytek. Vždy půjde o originál, který nikde jinde nenajdete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11416 (cesky-magazin.cz#191)


Přidat komentář