Výroba nábytku na míru - Kladno a okolí

Chcete změnit svůj starý byt v novější a modernější? Nebo naopak v krásně starobylý? Máte málo místa a nevíte, kam všechny části nábytku uložit? Objednejte si nábytek přesně na míru dle Vašeho přání.

Nejdůležitějším a prakticky, hlavním vybavením každého domu, bytu i rekreační chaty je bezpochyby nábytek. Je všude kolem nás: stůl, skříně, postele, botník, pohovky a křesla, konferenční stolky, poličky, vitrínky, židle, regály, sekretář nebo i knihovna. Bez těchto doplňků, ať už jsou malé či velké, by to byly jen prázdné stěny a místnosti, ve kterých se rozléhá i sebemenší zvuk. Různé části nábytku mohou být vyrobeny z různých druhů materiálů; ze dřeva, plastu, skla, kovu a výjimečně i ze železa.

Ať už zařizujeme náš první, mnohdy společný, byt nebo jen chceme ten starý udělat novější a hezčí, máme nepřeberné množství nabídek k výběru. Vybíráme si podle tvaru, velikosti, materiálu a většina z nás přikládá velký důraz samozřejmě na cenu. Na seznamu rozhodnutí je ovšem i obchod, který přesně splní naše požadavky. Podle našeho osobního vkusu si pak zvolíme zajisté pro nás** nejvhodnější variantu**.

Nábytek podle našich představ

Někteří z nás si však ani v jednom z mnoha obchodů nevyberou a jejich byt zůstává stále prázdný a neútulný. Může to být klasickou nerozhodností, velkými nároky nebo jen zajímavým až extravagantním vkusem. Právě pro takto náročné zákazníky již existuje služba, kdy si objednáme nábytek přímo na míru. Radu nám mohou poskytnout přátelé a známí nebo se zaměříme na webové stránky. Na internetu najdeme nejednu firmu, která dovede splnit naše očekávání. Většina firem má na internetu vyvěšeny i fotografie již provedených zakázek, kde se také můžeme nechat inspirovat.

Jediné, co musíme udělat my, je zvednout telefon a vytočit telefonní číslo. Zaměstnanci vybrané firmy poté přijedou do našeho domu či bytu, kde jim sdělíme naše skrytá přání a tužby, zkonzultují s námi naše návrhy a přeměří celý byt, aby náš požadovaný nábytek seděl na milimetr přesně. Během několika málo dnů provedou cenovou kalkulaci, se kterou nás seznámí prostřednictvím e-mailu nebo mobilního spojení. Pokud budeme se vším souhlasit a nenapadají nás žádné další otázky, může započít výroba. Důležitým upozorněním je fakt, že je vše stvrzeno obvykle smlouvou a tudíž, pokud budeme chtít od ní odstoupit, čekají nás nemalé stornovací poplatky.

Výroba nábytku na míru - Kladno a okolí

Rozhodli jste se pro** nábytek na míru? Pak Vám doporučujeme firmu pana **Jiřího Minaříka, která sídlí v Kladně a zabývá se** stavebními, nábytkářskými a zakázkovými pracemi**.

Firmu pana Minaříka naleznete na adrese S. K. Neumanna 1574, 273 09 Kladno-Švermov. Pokud pocházíte právě z Kladna nebo blízkého okolí, můžete se rozhodnout pro osobní návštěvu. Firmu lze ale také kontaktovat pomocí e-mailové adresy: minda41@seznam.cz nebo prostřednictvím tel. č.: 604 138 993.

Objednat si zde můžete výrobu kuchyně, vestavěného nábytku i nábytku sektorového přesně na míru, a to nejen pro** domácnost, ale i pro firmy**.

Kuchyně na míru Kladno

Kuchyně na míru

Ať už je naše kuchyně největší místností v bytě nebo máme jen malý kuchyňský kout, šikovné ruce a důmyslné nápady dovedou dělat zázraky. V žádné kuchyni by určitě neměla chybět lednice, trouba, dřez s místem pro odkládání čistého nádobí, pracovní stůl, pec s plotýnkami a nějaká ta skříňka na nádobí či polička. Možná si říkáte, že do kuchyňského koutu se tolik, ne zrovna malých věcí, nemůže vejít, leda tak v trpasličí velikosti. Opak je pravdou. Vše záleží jen na správném uspořádání věcí.

Například: skříňky mohou být vyrobeny přesně na míru, aby se jich na stěny vešlo aspoň pět, pro nádobí a potraviny. Troubu umístíme nad lednici, k tomu si ale necháme vyrobit nízký podstavec, aby trouba nějakým negativním způsobem neovlivňovala lednici. Ledničku či chladničku si vybereme trošku menší, ale stejně vybavenou, aby byla kvalitní a zároveň nezabírala příliš mnoho místa. Dřez by měl být umístěn vedle pece, aby v případě nehody, kterou ale nikomu nepřejeme, byla voda ihned po ruce. A na stěnu nad pecek se určitě vejde i nějaká ta polička pro koření. Zbývá místo pro práci:** pracovní stůl či deska**. Ten nemusí být extra velký, musíme se jen naučit šetřit trochu s místem.

Pracovníci firem nám naši vysněnou kuchyni ještě před začátkem všech prací zajisté předvedou ve 3D zobrazení, kde dobře uvidíme, zda je naše přání reálné či nikoliv.

Vestavěný nábytek

Pod tímto pojmem si lze představit části nábytku, které jsou do něčeho zastrčeny, jsou do něčeho vestavěny, například do jedné velké stěny. Nebo také skříně, které jsou sestaveny do jednoho kusu.** Vestavěný nábytek** je určen pro co největší využití disponibilního prostoru. Mezi vestavěný nábytek lze zařadit téměř cokoliv, jak už jsme řekli skříně, dále pak kuchyně, obývací stěny nebo stěny v předsíních, vestavět lze také celé pokoje, například pracovnu, ložnici nebo dětské apartmá. Je jen na Vás jak si představujete konečný výsledek.

Nesmíme ale zapomínat, že vestavěný nábytek se jen těžko přenáší a je s ním obtížná manipulace.

Vestavěný nábytek Kladno

Sektorový nábytek

Tímto druhem nábytku můžeme vybavit každou místnost v domě. Slovem sektor označujeme určitou ohraničenost. V osmdesátých letech minulého století byl sektorový nábytek nejpoužívanější a ve skutečnosti i jediná možnost vybavení bytu. Nebylo moc možností, jak si zajistit jiný druh nábytku, než byl sektorový. Téměř každá domácnost měla stejný obývací pokoj i kuchyň. Rozdíl byl možná jen v počtu skříní nebo nepatrných doplňcích.

Jedná se o nábytek, kdy je vyrobena celá sestava do pokoje, například při vybavování ložnice jde o postele, noční stolky, lampičky, skříně, stůl i se židlí. Vše je z jednoho typu materiálu, ve stejné barvě i odstínu, aby byl pokoj dokonale sladěný.

V dnešní době je sektorový nábytek stále aktuální a oblíbený, liší se ale velikostí nabízeného sortimentu. Sektorový nábytek můžeme kombinovat podle našeho vkusu a nemusíme si kupovat celou sestavu, lze zakoupit jen její části. Rozhodovat se můžeme i mezi barvou či tvarem. Kompletně vybavit si tak můžeme nejen ložnici a obývací pokoj, ale i pokoj našich dětí, koupelnu, jídelnu nebo kuchyň.

Domov je tam, kde je nám dobře

Z obyčejného domu či bytu je nutné udělat domov, kam se budeme rádi vracet a kde nám bude dobře. Vybírejme proto nábytek, který bude navozovat příjemnou atmosféru a v jeho stínu nás nebude přepadat pocit úzkosti. Pro zútulnění našeho hnízda je vhodné koupit ještě pár doplňků a maličkostí, kterými se celý dům doladí. I při zařizování ale mějme na paměti heslo, že "méně je někdy více".

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11403 (cesky-magazin.cz#67)


Přidat komentář