Výroba nábytku na míru - Frýdek-Místek a okolí

Přestože jsou obchody plné nábytku, tak ne každému vyhovuje to, co se nabízí. Mnoho lidí dává přednost originalitě na míru, kterou získají u odborníků cechu truhlářského. Šikovný truhlář dokáže vyrobit opravdu výjimečné kousky nábytku.

Nábytek, který nikde nekoupíte

Existuje mnoho různých stylů bydlení. Každý má své charakteristické rysy. Mezi nejzajímavější jistě patří bydlení v domech s viditelnou historií, která se zařizují nábytkem na míru, který odpovídá duchu domu. Opakem může být ryze moderní dům, který si majitel přeje vybavit** nábytkem** podle vlastních návrhů. I zde vznikne naprosto originální bydlení, které nikde jinde nenajdete. Pak tu máme specifické prostory. Mohou to být podkrovní byty, byty či domy, které jsou uspořádány netradičně. Sem se také více hodí nábytek na míru.

Výroba nábytku na míru - Frýdek-Místek a okolí

Interiéry R&D

Máte o nábytek na míru zájem? Ve Frýdku-Místku a okolí se výrobou nábytku na míru zabývá firma interiéry R&D pana Rostislava Bártka. Tato společnost upřednostňuje individuální přístup k zákazníkovi a umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky a realizovat rozsáhlé dodávky interiérů na míru.

Firma se zabývá kompletní rekonstrukcí interiérů, koupelen, nabízí kuchyně a nábytek na míru, a na zakázku Vám vyrobí i vestavěné skříně, interiérové dveře nebo plovoucí podlahy. Bližší informace o poskytovaných službách naleznete na internetových stránkách www.interiery-rad.cz nebo na telefonním čísle: +420 777 716 553, adresa: Bezručova 562, 73991 Jablunkov. Samozřejmě můžete pana Rostislava Bártka kontaktovat i na e-mailové adrese: info@interiery-rad.cz. Provozovnu naleznete na adrese: ul. Bukovecká 128, 739 91 Jablunkov, kde si můžete domluvit osobní schůzku vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

Kromě profesionality a garantované kvality Vám zde můžou nabídnout osobní přístup a maximální pochopení pro Vaše představy a přání. Obraťte se na pana Bártka a určitě budete se společnou spoluprací spokojeni.

Sedací soupravy
- - - - - -


Jaký použít materiál na nábytek?

Stále nejpoužívanějším materiálem je dřevo. A to ve všech možných provedeních. V dnešní době je to i exotické dřevo, které má odlišný charakter, strukturu i barvu od všech našich dřev. Dřevo se kombinuje velmi často se sklem, kovem a také s přírodními materiály jako je** proutí** či ratan. Kromě dřeva se často používá i kov v kombinaci se sklem. Jde o nábytek, který je opravdu velmi zajímavý a netradiční. Další možnosti se nabízejí v podobě plastů a kovu. No a nakonec dnešní moderní doba stále více přeje recyklacím všeho druhu. Zde se vyrábí také nábytek a bytové doplňky. Můžete si tak nechat vyrobit neobvyklý stůl, skříňku nebo mísu na ovoce.

Jak navrhnout nábytek na míru?

Můžete si samozřejmě nábytek navrhnout sami nebo můžete oslovit bytového designera nebo architekta. Pokud se rozhodnete pro svůj návrh, je nejlépe vzít tužku a papír a začít kreslit. Jakmile si budete jisti, že před vámi na papíře je přesně to, co chcete, můžete buď navštívit rovnou výrobce, nebo můžete oslovit bytového architekta. Ten by vám váš nápad převedl na projekt, podle kterého byste si nábytek nechali vyrobit. Můžete také přednést své představy bytovému designerovi a nechat ho vypracovat více návrhů. Ten, který se vám bude líbit nejvíce, potom můžete použít. Výhodou vypracování návrhu nábytku u architekta a designera je, že vám celý návrh mohou předvést v 3D provedení. Vy pak získáte lepší představu a v případě, že to nebude to pravé, můžete na základě svých přání nechat návrh upravit.

Vestavěné skříně

Jak dlouho trvá výroba nábytku na zakázku?

To záleží na tom, jaký nábytek si přejete. Musíte počítat, že to však nikdy nebude ze dne na den. Nějaký ten týden a možná i měsíc to bude trvat určitě. Většinou je nutné vyčkat na vybraný materiál a pak samozřejmě nějaký čas zabere výroba a konečná úprava. Spěch se zde nevyplácí. Odměnou vám pak bude nábytek, který budete mít jen vy a který bude přesně podle vašich představ.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11401 (cesky-magazin.cz#38)


Přidat komentář