Voda, plyn, topení - Ostrava, Frýdek - Místek

Každý z nás někdy řešil ve svém obydlí problémy s vodou, topením či s plynem. Ať už jedenkrát, opakovaně, čí dokonce pravidelně. Vše se odvíjí od kvality provedení instalací v domácnosti, i od způsobu jejich používání a údržby.

Dokážete si představit život bez vody, tepla a bez přívodu plynu, máte-li doma plynový sporák? Jak voda, tak i topení a plyn bývají ve velké většině případů nedílnou součástí domácností. Život bez nich je mnohem více ztížen a lidé si většinou uvědomují, jak moc voda, teplo či plyn chybí až tehdy, když všeho nemají dostatek. Voda, topení i plyn patří k základním lidským potřebám, které usnadňují život a bez nichž se lidé v rámci spokojeného bydlení neobejdou. Pokud o některou z těchto potřeb přijdete, velmi rychle si uvědomujete, jaké utrpení to pro Vás znamená, a udělali byste cokoliv, aby Vaše domácnost opět fungovala tak, jak má. Předejděte možným problémům zavčas a vsaďte na kvalitu instalatérských prací. Jen tak se budete moci na správné fungování vody, topení a plynu vždy spolehnout.

Voda, plyn, topení - Ostrava, Frýdek - Místek

V Ostravě, Frýdku Místku a okolí Vám kvalitní instalatérské služby může nabídnout firma pana Romana Lupíka. Tato firma nabízí široké služby v oblasti vody, plynu a topení. A jaká je nabídka služeb této firmy: rekonstrukce koupelen na klíč, přestavbu bytových jader, kompletní půdní vestavby, přístavby a opravy budov. Provádí obkladačské a sádrokartonářské práce. Montáže radiátorů i podlahového topení, solární a topné systémy, automatické kotle. Používají kvalitní materiály a nové technologie. Cílem této firmy je vyjít vstříc zákazníkovi k jeho maximální spokojenosti.

Topenářské práce Ostrava, Frýdek - Místek

Bez topení se v domácnosti neobejdeme. A nejde pouze o ohřev vody v radiátorech, ale také pro ohřev vody v kotli, abychom si mohli např. napustit vanu teplé vody. Existuje hned několik druhů vytápění. Každý si tak může vybrat přesně takové, které mu vyhovuje, a které bude pro jeho domácnost to nejlepší.

Druhy vytápění

Na výběr máte z ústředního topení, z elektrického vytápění, z podlahového či plynového topení nebo se můžete poohlédnout po etážovém topení.

Ústřední topení dokáže z jednoho místa vyhřát celou nemovitost, ovšem zvládne vytopit i pouze část budovy. Teplo se v rámci ústředního topení rozvádí po jednotlivých místnostech s pomocí vyhřátého tělesa. Tím jsou nejčastěji radiátory. Elektrické topení je také připraveno vytopit obytné i jiné prostory. Zde dochází ke vzniku tepla, které vzniká z elektrické energie. Veškerá elektrická topidla, která se pro vyhřátí nemovitosti používají, v sobě mají vestavěný spínač, který se mimo topnou sezónu odpojuje. To však neplatí u podlahového vytápění. Podlahová topení mohou být spínány i jinak, např. prostřednictvím signálů HDO. Podlahové vytápění může být buď teplovodní, nebo elektrické. Liší se položením trubek a rozdílnou instalací, stejně jako mechanismem vytápění.

Plynařské práce Ostrava, Frýdek - Místek

Se vším, co je ve Vaší domácnosti spojeno s plynem, by Vám měli pomoci plynaři. Respektive zkušení plynaři, pro něž není žádný problém překážkou a kteří jsou připraveni řešit jakoukoliv poruchu, instalovat plynová zařízení a kteří mají zkušenosti s plynařskými pracemi.

S čím si poradí plynaři?

Pozvěte si domů firmu, máte-li problémy s plynovými spotřebiči. Plynaři si poradí se závadami na plynovém potrubí, opraví plynová odběrná zařízení, kterými jsou kotle, karmy či např. sporáky, namontují plynové zařízení, provedou revizní zkoušky a vypracují předávací protokol nebo namontují potrubí i odběrná zařízení. Obraťte se na plynaře, jestliže máte problém s** plynovým kotlem,** pokud jej neumíte nainstalovat, nastavit nebo seřídit. Plynař dále dokáže vyřešit únik plynu a spolu s tímto úkonem odstraní závadu. Plynařské práce dále spočívají v rekonstrukci plynového topení, v jeho opravách nebo v provedení generální opravy plynových rozvodů.

Revize plynu Ostrava, Frýdek - Místek

Plynařské práce musí být provedeny kvalitně. S plynem není radno si zahrávat, proto se do plynařských prací nikdy nepouštějte, nejste-li profesionálními plynaři. Mohli byste způsobit dosti závažné škody a následky, které by nemusely jít odstranit. Plyn je výbušný prvek a všechny problémy, které jsou s ním spojené, je potřeba řešit profesionálně. Plynová zařízení je nutné pravidelně, v pravidelných intervalech kontrolovat. Pokud máte doma plynový kotel, pak je nutné jej pravidelně podrobovat revizi. Kontrola plynových rozvodů by měla být prováděna jednou ročně. Kompletní revize plynu je povinná jednou za tři roky. Co se týká servisu plynových spotřebičů a jejich revize, pak je nutné ji vykonávat jednou za rok. Jestliže se ve Vaší domácnosti nachází tlakové nádoby s plynem, i tyto byste měli podrobit revizi jednou za rok. Technická prohlídka kotelny, včetně topného systému musí být kontrolována jednou za rok.

Vodoinstalatérské práce Ostrava, Frýdek - Místek

Bez vody se člověk neobejde. Vodu potřebujete k vytápění, k vaření, ke každodenní opakované hygieně. Bez vody neuklidíme domácnost, nevypereme či nepoužijete myčku na nádobí. Voda má všestranné využití pro náš život. Bez vody je velmi těžké všechno. Bez vody je člověk jak bez ruky, což si uvědomí až v případě, kdy mu doma voda přestane téct. Vodoinstalatérské práce jsou velmi žádaným řemeslem. Instalatér Vám zapojí doma topení, kotel, zprovozní používání vody, ohřev vody, rozvede vodu po celém domě. Dále Vám opraví ucpané odpady, vymění kohoutek, provede instalaci rozvodů pitné, užitkové vody i domovních odpadů. K instalatérským pracím pouštějte pouze zkušené profesionály, kteří mají dostatek znalostí a zkušeností, a kteří jsou vybaveni vším, co pro svou práci potřebují. Nešetřete na instalatérských pracích. Používejte kvalitní materiály, které dlouho vydrží.

Na koho se obrátit?

Využívejte služeb odborníků. Jsou práce, které zvládnete provést, opravit či nainstalovat sami, jste-li šikovní a máte určité zkušenosti. S čím byste si mohli poradit, je výměna vodovodních baterií, a podobné drobné práce, u nichž nehrozí v případě špatné instalace žádné velké nebezpečí. Na složitější práce vyžadující odbornost vždy přizvěte odborníky. U složitých prací je nutné dodržovat správné technologické postupy a volit správné materiály. Rovněž je nutné postupovat dle platných nařízení, která jsou obzvlášť důležitá. S plynem si nezahrávejte vůbec. I když se jedná, pro Vás, o banální záležitost, vždy volejte plynaře. Při neodborném zacházení s plynem jde doslova o život.

Rekonstrukce koupelen na klíč Ostrava, Frýdek-Místek

Plánujete renovaci či rekonstrukci koupelny? Chcete se oprostit od veškerých problémů, které rekonstrukce koupelny přináší? V tomto případě svěřte vše do rukou odborníků, kteří pro Vás zařídí celou koupelnu na klíč. Koupelna na klíč znamená, že po skončení rekonstrukce vejdete do koupelny, která bude kompletně bez vad, nedodělků a bude zde funkční veškeré koupelnové vybavení. Pokud hledáte v Ostravě či Frýdku-Místku profesionála v tomto oboru, nemusíte hledat dlouho. Pro pana Romana Lupíka je rekonstrukce a renovace koupelen hračkou. Poradí Vám s výběrem vhodných materiálů jako jsou dlažby a obklady a vypracuje podrobnou cenovou nabídku a zařídí pro realizaci potřebnou administrativu. Zde máte opravdu jistotu, že vše bude provedeno podle Vašich představ a potřeb.

Obkladačské práce Ostrava, Frýdek-Místek

Firma pana Romana Lupíka se také specializuje na pokládku obkladů a dlažeb všech formátů. Provádí obložení koupelny, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, obložení schodů, položení dlažeb. Své služby zajišťují v Ostravě a Frýdku-Místku. Ke každé zakázce přistupují individuálně a snaží se vždy vyhovět požadavkům zákazníka. Jejich předností je odborně a profesionálně odvedená práce, zkušenost, smysl pro detail a poctivost.

Sádrokartonářské práce Ostrava, Frýdek-Místek

Hledáte moderní a ekonomicky výhodné řešení pro Váš interiér? Máte zájem o nové stropní podhledy nebo sádrokartonové příčky? Sádrokartonové systémy patří k nejoblíbenějším materiálům ve stavebnictví. Lze je použít všude, kde si vzpomenete. Výhodou sádrokartonu je nízká hmotnost, snadná opravitelnost stěn, izolace hluku, udržování vnitřního mikroklimatu, suchý způsob sádrokartonové výstavby, ekonomická efektivita a desky lze opatřit různou finální povrchovou úpravou, od klasické malby až po dekorativní štuky.

Přestavby jader Ostrava, Frýdek - Místek

Rekonstrukce bytových jader není jen módním trendem posledních let, ale je nedílnou součástí zvyšování bytové kultury. Větší část panelové výstavby již překročila hranici přípustného opotřebení a samozřejmě i prvek estetický. V neposlední řadě je také nutno eliminovat vliv viditelných či skrytých plísní i na zdraví uživatelů bytu. Pan Roman Lupík nabízí komplexní služby při přestavbě a rekonstrukci bytového jádra v panelových domech v nadstandardní kvalitě materiálu i prováděných prací, dle Vašich individuálních přání. Samozřejmostí je komplexní dodávka materiálu (van, obkladů, sanity, sprchových koutů, dlažeb, obkladů, příslušenství, podlahových krytin, podlah vč. položení a prací), včetně široké nabídky ostatního materiálu a to vše při plné garanci.

Závěr

Vždy pečlivě vybírejte, komu svěříte instalatérské, plynařské či topenářské práce ve svém domě. Neobracejte se na první řemeslníky, na které jste dostali kontakt. Oslovte jich několik a vyberte ty, o nichž jste přesvědčení, že budou pro Vaši domácnost ti nejlepší. Volte zkušené profesionály, ať nemusíte za pár měsíců nebo let shánět nové opraváře a platit za původně neodborně provedenou práci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11473 (cesky-magazin.cz#584)


Přidat komentář