Stavební práce - Praha a okolí

Bydlet podle vlastních představ znamená investovat. Nejen do koupě bydlení, ale i do jeho stavby, přestavby nebo rekonstrukce. Přitom je klíčový výběr firmy, která stavební práce provede a to nejlépe kompletně a na klíč.

Snad každý sní o vlastním bydlení. Dnes to není až tak velký problém. Stačí zvolit typ bydlení a pak jeho uzpůsobení vlastním potřebám. Zřejmě nejvýhodnějším způsobem bydlení je stavba vlastního domu, ať již v jakémkoli provedení a z jakéhokoli materiálu. Ovšem chce to představivost, správný výběr plánů, firmy, a také trpělivost než se dům postaví. Ani náklady nejsou zanedbatelné. Pak je tu možnost koupě bytu. Zde je vše snadnější, ale prostor je vždy menší. I u koupě bytu většinou proběhnou stavební úpravy, které dají bytu tvář podle představ majitelů. A potom zbývá rekonstrukce. Ta může být velmi vhodným řešením bydlení u staršího rodinného domku, u bytu i u podkrovních prostor. Výhodou je, že si majitel může naplánovat a přizpůsobit bydlení podle svých představ. Nevýhodou je, doba trvání rekonstrukce. Ovšem pokud si vyberete kvalitní a odpovědnou stavební firmu, pak se čekání vyplatí. A získáte naprosto dokonalé bydlení.

stavební práce

Stavební práce - Praha a okolí

Firmou, kterou se vyplatí oslovit je stavební firma Petr Ouředník. Zde si můžete objednat stavební práce, kompletní rekonstrukce, jednotlivé stavební úpravy a také malířské ** práce**. Stavební firma Petr Ouředník pomáhá realizovat bydlení podle představ klientů. Přístup k zakázkám je individuální, velmi odpovědný, a všechny práce jsou dodány ve sjednaném termínu. Stavební firmu Petr Ouředník můžete kontaktovat pomocí e-mailové adresy ourednik25@centrum.cz, nebo telefonního čísla** 602 193 749**.

Stavební práce - Praha a okolí

Petr Ouředník

Tel: 602 193 749

E-mail: ourednik25@centrum.cz

Nabídka stavebních prací - Praha a okolí

Současná nabídka stavebních prací je opravdu široká. Zásluhou moderních materiálů a technologií je možné stavět i tam, kde to dříve nebylo možné. Tak vzniká unikátní a pohodlné bydlení ve starší zástavbě, přímo pod střechou v podkrovních prostorách rodinných i poschoďových domů, nebo dokonce v domech panelových. Odborníci dokáží nabídnout různé varianty pro stavební úpravy, které zajistí vysoký komfort i úspornost bydlení.

Moderní suchá výstavba

Ta je přímo ideální pro rekonstrukce bytů i domů a zejména tam, kde je problém s únosností zdí, a tudíž je zapotřebí odlehčený materiál. Suchá výstavba využívá moderního sádrokartonu. Ten je vyráběn v několika základních řadách, které nabízejí mnoho možností využití. Sádrokarton rozděluje, zatepluje, odhlučňuje, izoluje, zajišťuje ochranu před požárem a je ideální i do vlhkých prostor. Výhodou je možnost jakékoli povrchové úpravy, která zajistí, že příčka není k rozeznání od příčky klasicky zděné. Je ho tedy možné i omítat a následně klasicky vymalovat. Jen omítka musí být sádrová.

stavební práce

Klasická mokrá výstavba

Jde o stavební práce tak, jak je známe odjakživa. Ale i zde je řada novinek, které umožňují zajímavé stavební úpravy. Odlehčený ytong, broušené cihly, omítky, které plní svou funkci i při velmi tenkém nánosu, lehký beton, moderní způsoby zdění, moderní sanace, obklady, dlažby a mnoho dalšího. Všechny tyto stavební práce zajišťují** kvalitní funkční stavby, snižují náklady a splňují všechna přání stavebníků.** Podmínkou kvality je však také dodržení stavební technologie. Doba, kdy se stavební práce prováděly svépomocí je dávno pryč. Moderní stavební práce si zasluhují odborné provedení, které zajistí všechny jejich vlastnosti i vysokou kvalitu.

Kompletní rekonstrukce - Praha a okolí

Mnoho majitelů bytů i rodinných domů se rozmýšlí, zda rekonstruovat bydlení po částech, nebo se rozhodnout pro kompletní rekonstrukci. Částečná rekonstrukce je výhodná, pokud chcete zazednické prácečít rekonstruovat a nemáte dostatek peněz ani kde bydlet. Je však pomalá, táhne se, je při ní dosti nepořádku a vyžaduje notnou dávku trpělivosti a ohleduplnosti stavebníků i stavební firmy. Částečná rekonstrukce je ve výsledku i dražší. Kompletní rekonstrukce probíhá o poznání rychleji a je levnější.

Co znamená kompletní rekonstrukce?

Kompletní rekonstrukce by měla vycházet z přání majitelů a z technické kontroly, která ukáže stav domu nebo bytu. Dům by měl být pečlivě zkontrolován od základů až po střechu. I byt potřebuje důkladnou kontrolu. Ve většině případů zahrnuje kompletní rekonstrukce odstranění a nové provedení všech** instalačních rozvodů**, tedy vody, kanalizace, plynu, elektřiny i topení. Často se mění dispoziční řešení bydlení, provádí se kompletní zateplovací práce, mění se okna a dveře, pořizují se nové omítky, obklady i podlahy. Vše se zakončí vymalováním. U bytů se mění bytové jádro a u koupelen rodinných domů se okopou staré obklady a provedou se nové, včetně nového vybavení obou typů koupelen moderním sanitárním vybavením.

Rozsáhlé stavební práce - Praha a okolí

Stavební práce mohou být samozřejmě v malém rozsahu i velmi rozsáhlé. Záleží na objednávce. Stavební firma zajistí opravu omítky, obkladů, stejně jako nové obložení celé zdi. Stavební práce však nejsou jen uvnitř objektů. Objednat je možné i venkovní stavební práce, které dokončí okolí domu. Zídky, ploty, dlážděné cesty, terasy, balkony, pergoly, schody, sklepy, garáže, zahradní domky, toto vše a ještě mnohem více zajistí profesionální** stavební firma**.

Malířské práce - Praha a okolí

Malířské práce patří ke stavebnictví. Dnešní nabídka zahrnuje základní úpravu zdí a celou řadu možností malířských úprav. Velmi vhodné je objednání malířských prací na klíč. Firma tak zajistí vše včetně úklidu, což všechny práce usnadní.

Příprava zdí před malováním

Příprava zdí se liší podle jejího stavu. Pokud je zeď jen lehce zaprášená, pak stačí odstranit prach a začistit oděrky a praskliny. Je-li mastná a špinavá, je třeba ji umýt. Při velkém nánosu barev se musí zeď oškrábat. Pokud je vlhká, ukazuje se plíseň a soli, pak je vhodné provést sanační práce, které celou zeď ozdraví. Veškerá poškození zdí, jako jsou odřeniny, zpuchřelá omítka, praskliny, uražené rohy a hrany, je třeba před malováním opravit.

Stěrkování a štukování

Tyto dva typy úprav zdí zajistí jejich kvalitní vzhled před malováním. Jsou vhodné zejména u panelových zdí, které tak dostanou zcela jiný vzhled. Hodně se využívají k vyrovnání povrchu zdi, k odstranění větších nerovností a k dosažení hladkého povrchu. Štuk neboli stěrka je svrchní vrstva omítky, která může být základem pro moderní interiér, ale i pro interiér historizující. Štuky pak mohou být i způsobem dekorativní úpravy zdi.

malování zdí

Dekorativní štuky

Dekorativní štuky sahají hluboko do historie. Dnes se používají zejména štuky benátské, marocké, antické a také přírodní imitace. Benátský štuk skvěle nahradí i keramické obklady v koupelně a kuchyni. Má vysokou kvalitu, je odolný vlhku i plísni, je krásný a dodává interiéru výjimečnou atmosféru. Antické a marocké štuky jsou zajímavé, krásné, odolné a prodyšné. Přírodní imitace nahradí obložení materiály jaké je pravý kámen, nebo mramorové povrchy. Podle typu interiéru mohou mít podobu složitější kresby žilkováním, ale i povrchy s vysokým leskem či starým zašlým vzhledem.

Klasická výmalba - Praha a okolí

Provádí se na čistý upravený povrch zdi, na který se nejprve nanese penetrace. Výběr barvy se odvíjí od vlastností zdi a výběr odstínu je podle přání majitele. Zeď pak může být jednobarevná, nebo s linkou, válečkem, ornamenty či obrazem podle šablony.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11471 (cesky-magazin.cz#575)


Přidat komentář